Zapisz
Świetni ludzie i profesjinalisci

Wspaniała przygoda, Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, szkolenie w 100% profesjonalne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
15zalewfrombork88
Floro, Norwegia
To miejsce do którego chce się wracać!

Najfajniejsi ludzie na wyspie :) profesjonalni, zabawni, bardzo cierpliwi , sprawili że pod wodą... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
J6366FKaleksandraw
Magdeburg, Niemcy

Zrecenzowano: 20 października 2018

Bardzo fajna ekipa, pomocna, profesjonalnie przygotowana. Ciekawe miejsce do nurkowania. Warto skorzystać.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, rysp73
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pawel_Pytasz, Właściciel, Wet Monster Dive CenterOdpowiedź udzielona 21 października 2018

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię i wspólne nurkowanie :)

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
WET MONSTER Polska Baza Nurkowa na Teneryfie

Zrecenzowano: 20 października 2018

Bardzo kompetentna organizacja nurkowania. Duże poczucie bezpieczeństwa. Miła atmosfera. Właściciele chętni do pomocy przy poznawaniu wyspy.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jacek G

Bardzo dziękujemy za opinię i wspólne nurkowanie :)

Pozdrawiamy
WET MONSTER Polskie Centru Nurkowe na Teneryfie

Zrecenzowano: 19 października 2018

Z WET MONSTER nurkowaliśmy po raz pierwszy. Ania z Pawłem są profesjonalistami, którzy wszystko dokładnie nam wytłumaczyli i pokazali.
Baza nurkowa jest w świetnym miejscu w miejscowości Costa del silencio, do miejsca nurkowania idzie się na pieszo około 3 minuty, a pod woda są super widoki, ponieważ jest tam rezerwat (Montana Amarilla)!
Super przygoda polecamy każdemu!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, 143ilonam
Zrecenzowano: 16 października 2018

Świetnie się bawiłem na wspólnym nurkowaniu. Nurkowanie wraz z zdjęciami to miła pamiątka z wakacji. Całość atrakcji trwała około godziny. Instruktor dba o bezpieczeństwo i samo nurkowanie a naszym obowiązkiem jest tylko patrzeć i oddychać tak samo jak na powierzchni. Baza nurkowa profesjonalnie urządzona a instruktorzy dbają o dobrą atmosferę.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Robert D
Zrecenzowano: 8 października 2018

Obie z córką Olą jesteśmy zachwycone profesjonalizmem i cudowną atmosferą panującą w Centrum Nurkowym. Ania była instruktorką mojej córki, która po pierwszym nurkowaniu odkryła swoją pasję i zrobiła sobie kurs nurkowania. Ania to przesympatyczna, uśmiechnięta osoba. Zresztą nie tylko ona, bo Paweł również. Cudowne wspomnienia, których nikt nam nie odbierze. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, miłe usposobienie właścicieli i pracowników to niesamowity plus takiego centrum. Podczas kolejnej naszej wizyty na Teneryfie Wet Monster będzie pierwszym miejscem które odwiedzimy :) A córka rozwinie swoje umiejętności podczas kolejnego stopnia kursu :) Dziękujemy i pozdrawiamy. Jesteście cudowni,

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Agnieszka B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pawel_Pytasz, Właściciel, Wet Monster Dive CenterOdpowiedź udzielona 9 października 2018

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję, gratulujemy kursu i nie możemy się doczekać Waszego szybkiego powrotu :)

Gorąco pozdrawiamy,

WET MONSTER