Zapisz
Profesjonalna podroz podwodna

Na dzien dobry goraca kawka zmiksowana z bardzo milym przywiataniem Ani I Pawla :) Zarowno na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2020
tmtomaszmaciejewski
Łódź, Polska
Super nurkowanie w super atmosferze ;)

Wszystkim polecam! Świetne nurkowania z super ludźmi. Na pewno chcemy jeszcze zanurkować z Anią i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2020
nataliamrose
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Profesjonalizm i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, świetne szkolenia, super atmosfera, piękne miejsca nurkowe.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, 17mariuszp
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mile i profesjonalne podejście do klienta, przyjemna atmosfera, szeroka oferta!!! Super baza, gorąco polecam !!!

Dziękujemy, maciejs195
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Wspaniała podwodna przygoda. Idealne miejsce i idealni ludzie na pierwsze w życiu nurkowanie jak i kolejne. Bardzo profesjonalna i miła obsługa, sprzęt w dobrym stanie technicznym (mam porównanie z Egiptem). Nasze dzieci (8 i 11) nurkowały po raz pierwszy więc na początku bardzo fajne krótkie szkolenie ale treściwe. Dodatkową zaletą (dla dzieci i nie tylko) jest to, że nurkowanie rozpoczyna się z brzegu, a nie z motorówki jak w większości przypadków. POLECAM w 100% - jeżeli będziemy znowu na wyspach na pewno skorzystamy.

Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Profesjonalna ekipa która oprócz dobrej zabawy swoich Klientów stawia ogromny nacisk na ich bezpieczeństwo. Polecam serdecznie

Dziękujemy, kubaswid
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie, profesjonalny sprzet i przygotowanie, super atmosfera, z pewnością odwiedzę jeszcze podwodny świat, polecam bardzo gorąco.

Dziękujemy, dominikgaca