Zapisz
Nurkowanie w Montaña Amarilla

Nurkowanie z Anią i Pawłem było fantastyczne! Czuliśmy się z nimi bardzo bezpiecznie. Szczerze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
BackPacker783015
Profesjonalna podroz podwodna

Na dzien dobry goraca kawka zmiksowana z bardzo milym przywiataniem Ani I Pawla :) Zarowno na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2020
tmtomaszmaciejewski
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Wspaniała podwodna przygoda. Idealne miejsce i idealni ludzie na pierwsze w życiu nurkowanie jak i kolejne. Bardzo profesjonalna i miła obsługa, sprzęt w dobrym stanie technicznym (mam porównanie z Egiptem). Nasze dzieci (8 i 11) nurkowały po raz pierwszy więc na początku bardzo fajne krótkie szkolenie ale treściwe. Dodatkową zaletą (dla dzieci i nie tylko) jest to, że nurkowanie rozpoczyna się z brzegu, a nie z motorówki jak w większości przypadków. POLECAM w 100% - jeżeli będziemy znowu na wyspach na pewno skorzystamy.

Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Profesjonalna ekipa która oprócz dobrej zabawy swoich Klientów stawia ogromny nacisk na ich bezpieczeństwo. Polecam serdecznie

Dziękujemy, kubaswid
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie, profesjonalny sprzet i przygotowanie, super atmosfera, z pewnością odwiedzę jeszcze podwodny świat, polecam bardzo gorąco.

Dziękujemy, dominikgaca
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

To był mój pierwszy raz, kiedy miałem okazję nurkować w pełnym sprzęcie. Pomimo, że woda nie jest moim ani naturalnym ani ulubionym środowiskiem, to tym bardziej jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia ekipy Wet Monster. Cały czas Paweł czuwał nad przebiegiem nurkowania, przez co mogłem czuć się bezpiecznie i skupić się na odkrywaniu podwodnego świata Teneryfy. Polecam każdemu na Teneryfie, kto chce spróbować nurkowania. Bardzo profesjonalne i ludzkie podejście oraz super doznania. 40 min na -12m w zupełniści wystarczą na pierwszy raz. Myślę, że inne atrakcje Wet Monster wyglądają równie imponująco.

Dziękujemy, kamilhatko
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Pełen profesjonalizm Ani i Pawła. Pod ich czujnym okiem pierwszy raz rodzinne nurkowanie i w dodatku w tak pięknym miejscu, czuliśmy się bezpiecznie, więc w pełni mogliśmy podziwiać podwodne krajobrazy. Planujemy wrócić i ukończyć kurs. Naprawdę warto. Suuper atrakcja dla rodzin z dziećmi. Pozdrawiamy całą ekipę z Wet Monster.

Dziękujemy, bryza26