Perfect

Było cudownie wspaniale poziom na najwyższym piedestale ...miło uprzejmnie godne polecenia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
patrycjakonin28
Nieziemskie przeżycie 👌

👌Profesjonalne, bezpieczne, bardzo miło nas przyjeliscie, polecam w 100 % każdemu nawet dzieciaki... Przeczytaj więcej

jolanta5806
Irlandia

Zrecenzowano: 11 maja 2018

Idealna atrakcja dla każdego kto przyjeżdża na Teneryfę. Bardzo miła obsługa, proste i ciekawe szkolenie z podstaw nurkowania i na sam koniec niesamowita przygoda pod wodą. Ani chwili nudy, dużo ładnych widoków i ciekawostek. Widać, że zespół ma doświadczenie i profesjonalizm w tym co robi.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, 3liot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pawel_Pytasz, Właściciel, Wet Monster Dive CenterOdpowiedź udzielona 12 maja 2018

Bardzo dziękujemy za wspaniałą rcenzję i mamy nadzieję na następne spotkanie pod wodą :)

Zrecenzowano: 7 maja 2018

Super podejście i świetna zabawa. Bardzo polecamy i zachęcamy do spróbowania takiej aktywności.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, anmszal
Zrecenzowano: 7 maja 2018

Profesjonalne instrukcje + bezpieczeństwo,przyjacielska,miła atmosfera.Aniu ,Pawle jeszcze raz dzięki za wspaniałą przygodę !!! Gorąco Polecam !!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Jacek M
Zrecenzowano: 7 maja 2018

I recomended for all people amazing teachers.Jak najbardziej polecam wszystkim wet monster, nurkowalam pierwszy raz w życiu wraz z swoim partnerem.Panicznie bałam się nurkowania, dzięki Ani i jej profesjonalnej pomocy przełamałam najwiekszy strach w życiu przed wodą i nurkowaniem. Moj partner miał instruktora Pawła również rewelacja profesjonalizm w całej klasie polecam bardzo dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano: 2 marca 2018

Szczerze polecam,Paweł i Ania to w %profesjonalisci.Baza blisko wody,a pod wodą jak w akwarium:)rewelka.Nastepna wizyta na Teneryfie i na pewno wpadamy do Wet Monster zrobić następny kurs do 18mJeszcze raz polecam.Narka

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, st3fan79