Zapisz
Świetni ludzie i profesjinalisci

Wspaniała przygoda, Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, szkolenie w 100% profesjonalne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
15zalewfrombork88
Floro, Norwegia
To miejsce do którego chce się wracać!

Najfajniejsi ludzie na wyspie :) profesjonalni, zabawni, bardzo cierpliwi , sprawili że pod wodą... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
J6366FKaleksandraw
Magdeburg, Niemcy

Zrecenzowano: 7 maja 2018

Profesjonalne instrukcje + bezpieczeństwo,przyjacielska,miła atmosfera.Aniu ,Pawle jeszcze raz dzięki za wspaniałą przygodę !!! Gorąco Polecam !!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Jacek M
Zrecenzowano: 7 maja 2018

I recomended for all people amazing teachers.Jak najbardziej polecam wszystkim wet monster, nurkowalam pierwszy raz w życiu wraz z swoim partnerem.Panicznie bałam się nurkowania, dzięki Ani i jej profesjonalnej pomocy przełamałam najwiekszy strach w życiu przed wodą i nurkowaniem. Moj partner miał instruktora Pawła również rewelacja profesjonalizm w całej klasie polecam bardzo dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano: 2 marca 2018

Szczerze polecam,Paweł i Ania to w %profesjonalisci.Baza blisko wody,a pod wodą jak w akwarium:)rewelka.Nastepna wizyta na Teneryfie i na pewno wpadamy do Wet Monster zrobić następny kurs do 18mJeszcze raz polecam.Narka

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, st3fan79
Zrecenzowano: 27 lutego 2018

Bardzo uprzejmi,sympatyczni i mili instruktorzy,z Polski.Niesamowity świat podwodny wart zobaczenia.Bardzo polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2017
Dziękujemy, jolka04091960
Zrecenzowano: 13 stycznia 2018

swietna baza,wspaniali ludzie,super nury,szczegolnie z plaszczkami.rewelacja.polecam.przyjezdzajcie !!!!!.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, AdamS6407