Perfect

Było cudownie wspaniale poziom na najwyższym piedestale ...miło uprzejmnie godne polecenia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
patrycjakonin28
Nieziemskie przeżycie 👌

👌Profesjonalne, bezpieczne, bardzo miło nas przyjeliscie, polecam w 100 % każdemu nawet dzieciaki... Przeczytaj więcej

jolanta5806
Irlandia

Zrecenzowano: 7 maja 2018

I recomended for all people amazing teachers.Jak najbardziej polecam wszystkim wet monster, nurkowalam pierwszy raz w życiu wraz z swoim partnerem.Panicznie bałam się nurkowania, dzięki Ani i jej profesjonalnej pomocy przełamałam najwiekszy strach w życiu przed wodą i nurkowaniem. Moj partner miał instruktora Pawła również rewelacja profesjonalizm w całej klasie polecam bardzo dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano: 2 marca 2018

Szczerze polecam,Paweł i Ania to w %profesjonalisci.Baza blisko wody,a pod wodą jak w akwarium:)rewelka.Nastepna wizyta na Teneryfie i na pewno wpadamy do Wet Monster zrobić następny kurs do 18mJeszcze raz polecam.Narka

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, st3fan79
Zrecenzowano: 27 lutego 2018

Bardzo uprzejmi,sympatyczni i mili instruktorzy,z Polski.Niesamowity świat podwodny wart zobaczenia.Bardzo polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2017
Dziękujemy, jolka04091960
Zrecenzowano: 13 stycznia 2018

swietna baza,wspaniali ludzie,super nury,szczegolnie z plaszczkami.rewelacja.polecam.przyjezdzajcie !!!!!.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, AdamS6407
Zrecenzowano: 8 grudnia 2017

Fantastycznie! Znakomicie! Fachowcy, którzy lubią to co robią i wiedzą jak robić to dobrze. Bardzo przyjemna przyjacielska atmosfera od samego początku. Sprawne przeszkolenie i fantastyczne moje pierwsze nurkowanie przebiegło bez najmniejszego stresu i problemu. Potem obiecali pływanie z żółwiami- i żółwie były. Po moich pierwszych krokach z nurkowaniem w Wet Monster wiem, że to nie moje ostatnie nurkowanie. Wet Monster jest kolejnym powodem dla którego warto wrócić na Teneryfę. Pewnie wrócę, żeby ponurkować z NImi znów.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, sajmontygrys