Zapisz
Nurkowanie w Montaña Amarilla

Nurkowanie z Anią i Pawłem było fantastyczne! Czuliśmy się z nimi bardzo bezpiecznie. Szczerze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 listopada 2020
BackPacker783015
Profesjonalna podroz podwodna

Na dzien dobry goraca kawka zmiksowana z bardzo milym przywiataniem Ani I Pawla :) Zarowno na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2020
tmtomaszmaciejewski
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 13 stycznia 2018

swietna baza,wspaniali ludzie,super nury,szczegolnie z plaszczkami.rewelacja.polecam.przyjezdzajcie !!!!!.

Dziękujemy, AdamS6407
Zrecenzowano: 8 grudnia 2017

Fantastycznie! Znakomicie! Fachowcy, którzy lubią to co robią i wiedzą jak robić to dobrze. Bardzo przyjemna przyjacielska atmosfera od samego początku. Sprawne przeszkolenie i fantastyczne moje pierwsze nurkowanie przebiegło bez najmniejszego stresu i problemu. Potem obiecali pływanie z żółwiami- i żółwie były. Po moich pierwszych krokach z nurkowaniem w Wet Monster wiem, że to nie moje ostatnie nurkowanie. Wet Monster jest kolejnym powodem dla którego warto wrócić na Teneryfę. Pewnie wrócę, żeby ponurkować z NImi znów.

Dziękujemy, sajmontygrys
Zrecenzowano: 19 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wejście pod wodę i dzięki super podejściu Pawła i Ani dla wszystkich wypad udany! Super miejsce do nurkowania.

Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano: 26 października 2017

Wet Monster rządzi na Teneryfie! Bardzo dobrze zaopatrzona i klimatyczna baza. Miejscówki nurkowe super! I najważniejsze - Ania i Paweł to pasjonaci nurkowania, profesjonaliści i świetni kompanii podczas nurków! Będę tu wracał!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, wikoj78
Zrecenzowano: 20 października 2017

Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do wcale nie tak prostej sprawy.Dużo wytrwałości i zrozumienia.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, bogtel