Właśnie wróciliśmy z tego oto jakże pięknego hotelu który położony jest w samym środku d...y. Zdjęcie powyżej dodane są z tego hotelu ale chyba 20 lat temu zrobione. A teraz rzeczywistość : smród , bród i ubóstwo. Mieszkaliśmy na 4 piętrze z dziećmi gdzie w pokoju wszędzie chodziły mrówki, sufit się obrywał, barierki na balkonie zostawały w rękach wodę w toalecie nie działała trzeba było se nalać wody do kosza i wlać do sedesu. Dzieci rano mówiły że nie mogą spać bo mrówki po nich chodzą. Winda działała tylko czasami. Gdy przyjechał pod dużym naciskiem rezydent p.Łukasz z Coral Travel chcieliśmy zmienić hotel z dopłatą ewentualnie pokój. Lecz powiedział że w całej ALANYA nie ma ani jednego wolnego pozostawił nam numer telefonu aby się z nim kontaktować w razie problemu. Numer który zostawił okazał się fałszywy. Zmienili nam pokój na inny. Był odrobinę lepszy, nie było mrówek i działała toaleta. Grzyb niestety wszędzie. Klimatyzacja działa tylko w wyznaczonych godzinach. Jedzenie porażka czego się nie zjadło to było podawane do skutku. Ciagle pomidory, ogórki i ser. Obiad makaron,ryż lub ziemniaki bez mięsa. Kolacja to tylko usiąść i zapłakać. Najlepiej spakować się i zjeść na mieście. Dzieci jadły chleb ze łzami w hotelu. Trzeba było chodzić na miasto jeść lub kupić coś w markecie. All inclusive śmiech na sali. Alkoholu brak. Puste butelki wynoszone i napełniane ponownie. Kubki plastikowe jednorazowe myte i podawane od nowa. Alkohol w wyznaczonych godzinach nie tak jak w opisie. Szkło potłuczone przy basenie nie sprzątane dopiero po interwencji. Zjeżdżalnia fajna ale strach wejść bo popękana i może się zarwać. Na plażę trzeba iść ponad 200 metrów na pasy. Nie ma żadnego tunelu do plaży. Plaża to nie piasek i żwirek tylko żwir i kamienie , głazy. Trzeba specjalne buty żeby się nie pokaleczyć. Z nikim nie można porozmawiać po angielsku. Tylko turecki lub rosyjski. Wszystko robione pod Rosjan. Animacje dla dzieci to strip schow. Turek wygina sexistowsko tyłek, krzyczy na dzieci i tylko po rosyjsku wszystko. Można tak pisać i pisać. NIE POLECAM TEGO HOTELU I FIRMY CORAL TRAVEL. Poniżej kilka zdjęć z rzeczywistości.

1  Dziękujemy, MarcinN1984
Zrecenzowano: 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam pokoje okropne ,jedzenie straszne żadnych przekąsek na plaży dostępna tylko woda animacje poniżej krytyki mały basen ,nie zdążysz zjeść już kelner zabiera talerz,spóźnisz się na posiłek nie ma co zjeść

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Danuta G
Zrecenzowano: 19 marca 2019

Byliśmy 14 dni w październiku 2018r , wielki koszmar , brud , smród , jedzenia brak po 10min po otwarciu stołówki , w materacach widoczne sprężyny ,oświetlenie wyłączane o godz. 23,00 , drinki rozcieńczane i ograniczane , GINĄ PIENIĄDZE Z POKOJU - i to nie jednej osobie .PRZESTRZEGAM - SZKODA PIENIĘDZY NA TEGO TYPU ODPOCZYNEK.

Termin pobytu: październik 2018
2  Dziękujemy, 835roman
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018

Byłem w tym hotelu już 5 raz i tym razem przeżyłem rozczarowanie. Kiedyś był to tani ale bardzo dobry hotel. Teraz to masakra. All Inclusive to porażka, Jedzenie reglamentowane, nawet serwetki do obiadu były wydawane na sztuki. W zasadzie dominowały kotlety mielone raz okrągłe, raz kwadratowe, raz podłużne, czasami przerywane kurczakiem lub indykiem. W bufecie zawsze nie można było wziąć napojów, gdyż stołówka była sprzątana - kawa niedostępna, to bufet był sprzątany napoje zimne niedostępne, a to ograniczenia czasowe piwo od 11 z przerwą pomiędzy 15 - 16, napoje zimne nalewane do najmniejszych dostępnych kubków plastikowych, aby się napić potrzeba było obrócić trzy razy. Tym razem nie polecam tego hotelu.

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, Ryszard T
Zrecenzowano: 22 lipca 2018

Hotel zaniedbany, składający się z kilku budynków, obskurnej stołówki, małego i brudnego basenu, w którym ciągle pływała gruba warstwa olejków do opalania i skwerku, na którym można było wieczorami posiedzieć, ale trzeba było liczyć się z tym, że będzie się ciągle nagabywanym przez animatorów mówiących wyłącznie w języku ojczystym lub po rosyjsku. Do części pokoi trzeba było wejść po metalowych, niezbyt bezpiecznych schodach, dopiero wyżej można było skorzystać z windy. Pokoje w tragicznym stanie, niedziałająca klimatyzacja, problemy z działaniem spłuczki w toalecie, rurki wystające z toalety tak, że strach na tym usiąść, do brodzika prysznicowego strach wchodzić nawet w klapkach. Miałyśmy mieć pokój 3osobowy, dostałyśmy 2osobowy z 2 kompletami pościeli i ręczników, więc spałyśmy na połączonych łózkach. Po upomnieniu się w recepcji z łaską rzucono nam następnego dnia dodatkowe dwa małe ręczniczki do rąk, dużego ręcznika i trzeciego kompletu pościeli się nie doczekałyśmy do końca pobytu. Jedzenie w hotelu fatalne, o czym najlepiej świadczy fakt, że od powrotu stamtąd leczę się z bakterii pokarmowej powodującej zapalenie żołądka. Naczynia i sztućce brudne (można było się nabawić aft), na śniadanie zjadliwy był tylko chleb i dżem, na obiad i kolację frytki (jeśli udało się załapać), reszta wstrętna, nieświeża albo zwyczajnie niesmaczna. Warto dodać, że dla Rosjan zawsze znalazły się owoce, które na paterach lądowały tylko na ich stolikach, zamiast być ogólnodostępne. My - Polacy - byliśmy traktowani jak zło konieczne, bo odważyliśmy się mówić o tym, co nam się nie podoba. Piwo, wino i inne alkohole z baru można było dostać w zależności od widzimisię barmana. Alkohole nalewane do brudnych szklanek, w ilości jaka się akurat wydawała panu barmanowi słuszna (czyli raz pełna szklanka piwa, raz niecała połowa). Widać było zresztą, że obsługa sama bardzo chętnie raczy się dostępnymi alkoholami (kłótnie, szarpaniny, raz nawet poważniejsza bójka z gonitwą po terenie hotelu). Personel hotelowy niemiły, leniwy, niechętny do współpracy, ale też bardzo złośliwy - kiedy się zorientowali, że mamy zastrzeżenia do hotelu i piszemy reklamacje, chodzili za nami i pilnowali, żebyśmy m.in. nie robili zdjęć potraw dostępnych na stołówce. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Absolutnie nie dla osób niepełnosprawnych (zero udogodnień) i osób z dziećmi.
Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi