Zrecenzowano: 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam pokoje okropne ,jedzenie straszne żadnych przekąsek na plaży dostępna tylko woda animacje poniżej krytyki mały basen ,nie zdążysz zjeść już kelner zabiera talerz,spóźnisz się na posiłek nie ma co zjeść

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Danuta G
Zrecenzowano: 19 marca 2019

Byliśmy 14 dni w październiku 2018r , wielki koszmar , brud , smród , jedzenia brak po 10min po otwarciu stołówki , w materacach widoczne sprężyny ,oświetlenie wyłączane o godz. 23,00 , drinki rozcieńczane i ograniczane , GINĄ PIENIĄDZE Z POKOJU - i to nie jednej osobie .PRZESTRZEGAM - SZKODA PIENIĘDZY NA TEGO TYPU ODPOCZYNEK.

Termin pobytu: październik 2018
2  Dziękujemy, 835roman
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018

Byłem w tym hotelu już 5 raz i tym razem przeżyłem rozczarowanie. Kiedyś był to tani ale bardzo dobry hotel. Teraz to masakra. All Inclusive to porażka, Jedzenie reglamentowane, nawet serwetki do obiadu były wydawane na sztuki. W zasadzie dominowały kotlety mielone raz okrągłe, raz kwadratowe, raz podłużne, czasami przerywane kurczakiem lub indykiem. W bufecie zawsze nie można było wziąć napojów, gdyż stołówka była sprzątana - kawa niedostępna, to bufet był sprzątany napoje zimne niedostępne, a to ograniczenia czasowe piwo od 11 z przerwą pomiędzy 15 - 16, napoje zimne nalewane do najmniejszych dostępnych kubków plastikowych, aby się napić potrzeba było obrócić trzy razy. Tym razem nie polecam tego hotelu.

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, Ryszard T
Zrecenzowano: 22 lipca 2018

Hotel zaniedbany, składający się z kilku budynków, obskurnej stołówki, małego i brudnego basenu, w którym ciągle pływała gruba warstwa olejków do opalania i skwerku, na którym można było wieczorami posiedzieć, ale trzeba było liczyć się z tym, że będzie się ciągle nagabywanym przez animatorów mówiących wyłącznie w języku ojczystym lub po rosyjsku. Do części pokoi trzeba było wejść po metalowych, niezbyt bezpiecznych schodach, dopiero wyżej można było skorzystać z windy. Pokoje w tragicznym stanie, niedziałająca klimatyzacja, problemy z działaniem spłuczki w toalecie, rurki wystające z toalety tak, że strach na tym usiąść, do brodzika prysznicowego strach wchodzić nawet w klapkach. Miałyśmy mieć pokój 3osobowy, dostałyśmy 2osobowy z 2 kompletami pościeli i ręczników, więc spałyśmy na połączonych łózkach. Po upomnieniu się w recepcji z łaską rzucono nam następnego dnia dodatkowe dwa małe ręczniczki do rąk, dużego ręcznika i trzeciego kompletu pościeli się nie doczekałyśmy do końca pobytu. Jedzenie w hotelu fatalne, o czym najlepiej świadczy fakt, że od powrotu stamtąd leczę się z bakterii pokarmowej powodującej zapalenie żołądka. Naczynia i sztućce brudne (można było się nabawić aft), na śniadanie zjadliwy był tylko chleb i dżem, na obiad i kolację frytki (jeśli udało się załapać), reszta wstrętna, nieświeża albo zwyczajnie niesmaczna. Warto dodać, że dla Rosjan zawsze znalazły się owoce, które na paterach lądowały tylko na ich stolikach, zamiast być ogólnodostępne. My - Polacy - byliśmy traktowani jak zło konieczne, bo odważyliśmy się mówić o tym, co nam się nie podoba. Piwo, wino i inne alkohole z baru można było dostać w zależności od widzimisię barmana. Alkohole nalewane do brudnych szklanek, w ilości jaka się akurat wydawała panu barmanowi słuszna (czyli raz pełna szklanka piwa, raz niecała połowa). Widać było zresztą, że obsługa sama bardzo chętnie raczy się dostępnymi alkoholami (kłótnie, szarpaniny, raz nawet poważniejsza bójka z gonitwą po terenie hotelu). Personel hotelowy niemiły, leniwy, niechętny do współpracy, ale też bardzo złośliwy - kiedy się zorientowali, że mamy zastrzeżenia do hotelu i piszemy reklamacje, chodzili za nami i pilnowali, żebyśmy m.in. nie robili zdjęć potraw dostępnych na stołówce. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Absolutnie nie dla osób niepełnosprawnych (zero udogodnień) i osób z dziećmi.
Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
4  Dziękujemy, teyah87
Zrecenzowano: 7 lipca 2017

pokój (stary gierek) ale w pokoju człowiek urlopu nie spędza .lecz za to stołówka to już typowa masakra pobyt z dzieckiem śniadanie po godz.9,00 herbata -finisz bułki -finisz i tak codzienni obiady dzielone po dwa kawałki kurczaka na osobę i to wszystko w ''alli"drinki piwo cieniutkie a kubki jednorazowe zbierane przez obsługę i myte słomki też.Jedyny plus hotelu to obejście Uwaga na barmana jak byliśmy 12-dni cały czas w jednym ubraniu sama kwaśiolina !!!

Termin pobytu: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, Marek D