Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Miałam nadzieje ,że wszystkie opinie ,które przeczytałam przed wyjazdem na wczasy ,są mocno przesadzone. A jednak.... po długiej podróży autokarem dotarliśmy na miejsce. Ściany w pokojach wymazane po prostu brudne, łazienka obraz nędzy i rozpaczy ,toaleta ledwo się trzymała, kabina prysznicowa nieszczelna ,grzyb. Przez 4 dni byliśmy pozbawieni klimatyzacji...ponieważ klimatyzacja nie była nabita [brak płynu]. Co się okazało na miejscu ...brak dostępu do wi-fi gdzie w umowie mieliśmy zagwarentowny internet ,zapłaciliśmy za to, a tu zonk trzeba sobie kupić, żenada ,oszustwo . Następnego dnia rano odbyło się spotkanie z Panią rezydentką …...bardzo nieprzyjemna osóbka wręczyła nam najpotrzebniejsze numery alarmowe, namiary na szpitale i telefon kontaktowy. Zostały zaoferowane nam wycieczki fakultatywne w barrrdzo wysokich cenach,i oczywiście to były ostatnie miejsca i trzeba było już się zapisywać i płacić bo to jedyna okazja. Żaden rezydent nie pojawił się już więcej przez 11 dni naszego pobytu......I tu CORAL TRAVEL się nie popisał …...Rosjanie którzy też korzystali z tego hotelu mieli organizowane zabawy przez rezydentów , dla dzieci dyskoteki . O NICH MOCNO SIĘ TAM DBAŁO. Plaża brudna ,pełno niedopałków papierosów. Leżaki brudne i połamane parasole wcale nie lepsze . Aaaa jeszcze jedno KARALUCH takiego wielkiego to w życiu nie widziałam../////Jedzenie dramat, monotonne ,nie doprawione. Wszyscy znajomi zachwalali jakie to pyszne jedzenie jest w Turcji zobaczysz jak będzie ci smakować ,rozczarowałam się.. Mają dostep do morza , świeżych owoców ,rozmaitych gatunków … a tu tylko arbuz , jabułka morela, no jeden raz był melon . Lody były wydawane na plaży [wydzielone] przez 1 godzinę , w pełnym słońcu ,gdzie stały małe dzieci z matkami wstyd ….Wędliny mianowicie to coś co miało przypominać wędlinę to jakiś zlepek nie wiadomo czego , poszliśmy z ciekawości do marketu ...i ku naszemu zaskoczeniu można kupić dobrej jakości wędline . Okolica nie ciekawa . Ten hotel chyba nie wie jak powinny wyglądać 4 gwiazdki [ pobyt All Inclusive Plus]. Aż wstyd się przyznać ,że Coral Travel taki chłam wciska ludziom za te pieniądze... nie polecam...

Dziękujemy, kasjan b
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

hotel brudny.pokoje zaniedbane;śmierdzą wilgocią/jedzenie monotonne.Przestrzegam ten hotel powinien mieć dwie gwiazdki.Nigdy w takim czymś nie byłam ohyda.
Wrażenia jak bym była w Rosji.Cały hotel ich.Nigdy choćby mi ktoś proponował nie pojechałabym nawet za darmo masakra.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Viola G
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019

Hotel po przeczytaniu negatywnych opini powinien mieć 2 gwiazdki!!! Ale właśnie wróciłem z tego Hotelu. Ktoś kto pisał opinie negatywne albo nie był w tym miejscu albo należy do rodziny Królewskiej i zapomniał jak było za komuny na wczasach zakładowych. Hotel Super. Jedzenie bardzo dobre i bardzo duży wybór. Pokoje czyste i codziennie sprzątane. Baseny Super i czyste. Plaża bardzo blisko, na plaży bar serwuje napoje bezalkoholowe, soki, kawa. Plaża żwirowa ale za to personel dba o czystość. Barmani daja rade!! Polecam ten Hotel

Dziękujemy, Waldao2014
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019

Przebywaliśmy w hotelu w październiku 2018 w pokoju S109. Pokój zarobaczony,nie
działająca klimatyzacja wiszące na przewodach gniazdka elektryczne.biegające i fruwające robaki. Łazienka to istny horror. Dwukrotnie podczas naszego pobytu odrobaczano pokój.Ponad 90 % turystów stanowili Rosjanie.Nocne pijackie awantury były na porządku dziennym. Był to nasz szósty pobyt w Turcji Po raz pierwszy zastaliśmy tak okropne warunki pobytu.
Joanna i Bolesław

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Bolek1234
Zrecenzowano: 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu byliśmy na przełomie sierpnia i września jedyne co mogę dobrego powiedzieć to świetny duży basen,all inclusive 24 i pyszne zupy.Cała reszta to 2 gwiazdki max, Smród wilgoci i grzyb na ścianie,sprzątanie polegało na roztarciu płynu po podłodze tak by było go czuć.Jedzenie bardzo bardzo słabe, monotonne i nie doprawione najgorsze jednak było to że jak nie przyszło się na początek kolacji to jedzenia brakowało i nie było dokładne, ani razu nie widzieliśmy frytek naprawdę ciężko było z jedzeniem przy pobycie 11 dni. Barmani naburmuszeni za to manager i obsługa recepcji na bardzo dobrym poziomie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Martyna K