Zalety:
Czysto (pokoje sprzątane codziennie, ręczniki często wymieniane) ,
dobre, spory wybór, choć trochę monotonne po tygodniu jedzenie
-codziennie butelka wody w pokoju,
-przy wyborze opcji z widokiem na morze - piękny widok,
-bardzo miła obsługa
-blisko do morza z bardzo dogodnym przejściem tunelem,
-bar na plaży i leżaki hotelowe, możliwość wypożyczenia ręczników bez dodatkowych opłat
-możliwość zrobienia sobie kawy i herbaty przez całą dobę w lobby hotelu (bardzo niesmaczna woda z urządzeń)
-zjeżdżalnia do basenu, aqua aerobik 2x dziennie
-ciepła woda w morzu

Wady: hałas z zewnątrz prawie przez całą dobę! 4 pasmowa międzymiastowa, bardzo ruchliwa i głośna (nawet w nocy) droga tranzytowa. Nawet zatyczki do uszu nie do końca pomagają. Tak więc opis, że jest to cicha i kameralna okolica są nieprawdziwe.
W ciągu dnia, między godziną 10-23 hałas z ulicy zagłuszany jest zdecydowanie za głośną muzyką znad basenu. Do tego jeszcze, przed 6 rano zaczyna piać kogut z przyhotelowej hodowli. Na spokojny sen nie ma szans. Z drugiej strony hotelu jest teoretycznie mniejsza, spokojniejszy ulica, jednak w rzeczywistości również jest tam bardzo głośno, dużo motocykli i samochódów z placu budowy, autokary, samochody dostawcze. Jeśli ktoś szuka ciszy, to nie jest to dobry wybór.
Ważne : jeśli chce się mieć hotel blisko morza, zarówno w Alanyi jak i w okolicach, trzeba się liczyć z dużym hałasem, bo zarówno hotele jak i ta głośna droga ciągną się równolegle do plaży.
-woda w automatach do picia niesmaczna, kawa bardzo niesmaczna, tak jak w wiekszosci hoteli
- WiFi ograniczone do 131 kb/s, co pozwala na wysłanie wiadomości, ale nie na oglądanie filmików czy rozmowę poprzez komunikator.
-Kolejka do wind jest bardzo częstym widokiem (tylko 2 windy na ok. 300 gości)
-Głośne animacje (nawet, jeśli korzysta z nich kilka lub kilkanaście osób)
-Mało ryb w serwowanych posiłkach
-Za mało stolików przy pool barze
-Wieczorne animacje (po turecku i rosyjsku)
-Dość strome zejście do morza, kilka metrów od brzegu w wodzie znajduje się pozostałość
konstrukcji metalowej, o którą można się zranić. Prawdopodobnie są to szczątki molo, którego już nie ma, ale które wciąż widnieje na oficjalnych zdjęciach tour operatorów.

Dziękujemy, Dream586887
Zrecenzowano: 4 września 2019

Fajnie położony hotel, chociaż transfer z lotniska w Antalya zajmuje nie 1,5 godziny jak zapewniają biura podróży a około 3-3,5 godziny. Bardzo miły personel, doskonałe jedzenie. Ogólny wystrój hotelu i pokoi ma czasy designerskiej świetności dawno za sobą, ale jest czysto i wszystko działa jak należy. Panie pokojowe robią artystyczne cuda na łóżkach - nie do opisania, trzeba zobaczyć. Przejście na plaże tunelem jest doskonałym i unikalnym w okolicy rozwiązaniem.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Marcin H
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo średniej klasy. Nie zasługuje na 5*. Czasy świetności ma już za sobą.Jedzenie dobre, ale monotonne. Przemiła obsługa w restauracji. Niby w ofercie all 24 ale o 2 w nocy oprócz zupy nie znajdziesz nic więcej. Drinki bardzo słabe, alkohole tylko lokalne. Pokoje sprzątane codziennie (duży plus). Hotel od 8:00 jest bardzo głośny, wszystkie rozmowy z holu słychać w pokoju. Basen mały, leżaki w większości rezerwowane rano. Hotel mieści się przy głównej ulicy. Przejście na plażę tunelem. Plaża zwirowo-kamienista, da radę wejść do wody bez butów do pływania. Leżakow na plaży dużo, jeżeli chce się mieć go w pierwszej lini brzegowej trzeba rezerwować jeszcze przed śniadaniem.

Dziękujemy, Paulina C
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Byłem w hotelu z rodziną - 8 osób dorosłych...
Według wszystkich hotel spełniał nasze wymagania...

Jedzenie bardzo dobre, codziennie starali się robić coś innego...
Lody od godz. 16 - 18 za darmo Przy barze
Drinki dobre ale proście o extra alkohol ponieważ często słabe :)

Plaza kamienista ale bardzo czysta z leżakami i parasolami...
Na plaży bar w którym można było od godz. 12 coś zjeść :) również od 10.00 na plaży dostępne piwo, herbata kawa, napoje gazowane i soki...

Pokoje sprzątane codziennie...
Uzupełniana woda w lodówce
Jedyny minus chociaż mi nie przeszkadzał (bardzo mała łazienka)

Animacje po rosyjsku i niemiecku ale obsługa stara się chociaż coś mówić po POLSKIEMU

Polecam masaże w hotelowym spa...

Ogólnie hotel fajny i ja będę go miło wspominał

3  Dziękujemy, wilusPL
Zrecenzowano: 24 lipca 2018

Witam

Na wakacjach z rodziną byliśmy w lipcu 2018. Hotel spełnił nasze oczekiwania. Wszystko zgodne z umieszczonymi zdjęciami jedynie okolica jest już bardziej rozbudowana. Nie są już to same pola bananowe ale jest zdecydowanie dużo ciszej niż w centrum Alanyi. Pokoje są spore i bez problemu pomieściliśmy się z nadmuchanym materacem oraz 160 cm flamingiem córki. Niestety w Hotelu panuje przewaga Rosjan, Polaków jest bardzo mało choć spotkaliśmy 3 rodziny :). Pokoje BARDZO BARDZO czyste co drugi dzień sprzątane w taki sposób aby po powrocie do niego na twarzy pojawił się rogal :), mam na myśli tu tworczość Pań sprząteczek, nie wiedziałem że z pościeli można zrobić "krokodyla " :).Dziennie lodówka która znajduje się w pokoju jest uzupełniana wodą i dodatkowo po obiedzie można zabrać sobie do pokoju większą butelke. Jedzenie rewelacyjne. NIE DO PRZEJEDZENIA. Wszystko co dusza zapragnie nigdy nie wyszliśmy z restauracji głodni. Basen duży ok 165 cm głębkości + brodzik dla dzieci 0,5 m. Problem był z leżakami przy basenie o godz 7 juz wszystko zarezerowane zdecydowanie za mało do liczby gości. Plaża żwirkowa warto zakupić sobie buty do wody ponieważ przez wysokie fale można się trochę poobijać szczególnie dzieci na szczęscie na plaży nie było problemu z leżakami o każdej porze można było coś znaleść. Do każdych dwóch leżaków był parasol aby uciec trochę od słońca. Na plaży znajdował się bar przy którym serwowane były frytki hamburgery nuggetsy a nawet makarony dodatkowo wiadomo piwko cola fanta sprite ice tea kawa herbata. Ku naszemu zdziwieniu wydawało nam się że napoje były "oryginalne" nie były to np nasza 3 razy tańsza "hop cola" tylko prawdziwa. Szkoda tylko że tunel prowadzący z hotelu na plaże był zamykany juz o 20:30 czasami po podziwianiu zachodu słonca trzeba było przespacerować się na około ale Pan informował o tym że zamyka także bez problemu. Dziwie się ludziom którym hotel się nie podobał naprawde każdy znajdzie tu coś dla siebie a w każdym jednym hotelu są jakieś plusy jak i minusy a jak już jestem przy tych minusach to muszę niestety po narzekać na internet który ledwo chodził i odbierał tylko w lobby można zapomnieć o wstawianiu fotek czy otwieraniu ich a co dopiero o rozmowach na what's up. My radziliśmy sobie tak że szliśmy na piwko do jakiejś knajpki i tam już śmigał elegancko. Ale z tego się dowiedzieliśmy to większość hoteli w Turcji ma problem z internetem. Animatorzy bardzo mili zachęcali co jakiś czas do zabaw wiecznie uśmiechnięci. OGROMNYM ZASCZKOCZENIEM bylo dla nas to że głośna muzyka i jakieś pokazy były organizowane max do 23 później muzyka zanikła aby starsi ludzie mogli odpocząć a młodym proponowano dyskotkeki do centrum na koszt hotelu.. niespotkałem się jeszcze z czymś takim ale rozwiązanie rewelacyjne za co hotel ma u mnie kolejnego ogromnego PLUSA. To chyba było by na tyle. Ogolnie wakacje spędziliśmy bardzo sympatycznie bez żadnych niespodzianek. Aaaa zapomniałnym jeszcze o serwisie ręcznikowym. Hotel wydawał na każdą osobę kartę aby pobrać sobie ręcznik plażowy czy też basenowy jeśli ręcznik się zabrudził bądź zamoknął można było w każdej chwili wymienic sobie na świeży. Warunkiem było oddanie go do godz 18. Super rozwiązanie. Mógłby być trochę bliżej centrum :) Ale a pełnym zadowoleniem
Polecam hotel !

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, raven389
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Buket G, Yönetici, DritaOdpowiedź udzielona 31 lipca 2018

Dear Valued Guest,

We would like to thank you very much for taking time to write a review about our hotel. With pleasure we will share your commendation with our staff and we are very much hope that you will consider coming back again. We hope to have you with us soon again.

Kind Regards,