Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo średniej klasy. Nie zasługuje na 5*. Czasy świetności ma już za sobą.Jedzenie dobre, ale monotonne. Przemiła obsługa w restauracji. Niby w ofercie all 24 ale o 2 w nocy oprócz zupy nie znajdziesz nic więcej. Drinki bardzo słabe, alkohole tylko lokalne. Pokoje sprzątane codziennie (duży plus). Hotel od 8:00 jest bardzo głośny, wszystkie rozmowy z holu słychać w pokoju. Basen mały, leżaki w większości rezerwowane rano. Hotel mieści się przy głównej ulicy. Przejście na plażę tunelem. Plaża zwirowo-kamienista, da radę wejść do wody bez butów do pływania. Leżakow na plaży dużo, jeżeli chce się mieć go w pierwszej lini brzegowej trzeba rezerwować jeszcze przed śniadaniem.

Dziękujemy, Paulina C
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Byłem w hotelu z rodziną - 8 osób dorosłych...
Według wszystkich hotel spełniał nasze wymagania...

Jedzenie bardzo dobre, codziennie starali się robić coś innego...
Lody od godz. 16 - 18 za darmo Przy barze
Drinki dobre ale proście o extra alkohol ponieważ często słabe :)

Plaza kamienista ale bardzo czysta z leżakami i parasolami...
Na plaży bar w którym można było od godz. 12 coś zjeść :) również od 10.00 na plaży dostępne piwo, herbata kawa, napoje gazowane i soki...

Pokoje sprzątane codziennie...
Uzupełniana woda w lodówce
Jedyny minus chociaż mi nie przeszkadzał (bardzo mała łazienka)

Animacje po rosyjsku i niemiecku ale obsługa stara się chociaż coś mówić po POLSKIEMU

Polecam masaże w hotelowym spa...

Ogólnie hotel fajny i ja będę go miło wspominał

3  Dziękujemy, wilusPL
Zrecenzowano: 24 lipca 2018

Witam

Na wakacjach z rodziną byliśmy w lipcu 2018. Hotel spełnił nasze oczekiwania. Wszystko zgodne z umieszczonymi zdjęciami jedynie okolica jest już bardziej rozbudowana. Nie są już to same pola bananowe ale jest zdecydowanie dużo ciszej niż w centrum Alanyi. Pokoje są spore i bez problemu pomieściliśmy się z nadmuchanym materacem oraz 160 cm flamingiem córki. Niestety w Hotelu panuje przewaga Rosjan, Polaków jest bardzo mało choć spotkaliśmy 3 rodziny :). Pokoje BARDZO BARDZO czyste co drugi dzień sprzątane w taki sposób aby po powrocie do niego na twarzy pojawił się rogal :), mam na myśli tu tworczość Pań sprząteczek, nie wiedziałem że z pościeli można zrobić "krokodyla " :).Dziennie lodówka która znajduje się w pokoju jest uzupełniana wodą i dodatkowo po obiedzie można zabrać sobie do pokoju większą butelke. Jedzenie rewelacyjne. NIE DO PRZEJEDZENIA. Wszystko co dusza zapragnie nigdy nie wyszliśmy z restauracji głodni. Basen duży ok 165 cm głębkości + brodzik dla dzieci 0,5 m. Problem był z leżakami przy basenie o godz 7 juz wszystko zarezerowane zdecydowanie za mało do liczby gości. Plaża żwirkowa warto zakupić sobie buty do wody ponieważ przez wysokie fale można się trochę poobijać szczególnie dzieci na szczęscie na plaży nie było problemu z leżakami o każdej porze można było coś znaleść. Do każdych dwóch leżaków był parasol aby uciec trochę od słońca. Na plaży znajdował się bar przy którym serwowane były frytki hamburgery nuggetsy a nawet makarony dodatkowo wiadomo piwko cola fanta sprite ice tea kawa herbata. Ku naszemu zdziwieniu wydawało nam się że napoje były "oryginalne" nie były to np nasza 3 razy tańsza "hop cola" tylko prawdziwa. Szkoda tylko że tunel prowadzący z hotelu na plaże był zamykany juz o 20:30 czasami po podziwianiu zachodu słonca trzeba było przespacerować się na około ale Pan informował o tym że zamyka także bez problemu. Dziwie się ludziom którym hotel się nie podobał naprawde każdy znajdzie tu coś dla siebie a w każdym jednym hotelu są jakieś plusy jak i minusy a jak już jestem przy tych minusach to muszę niestety po narzekać na internet który ledwo chodził i odbierał tylko w lobby można zapomnieć o wstawianiu fotek czy otwieraniu ich a co dopiero o rozmowach na what's up. My radziliśmy sobie tak że szliśmy na piwko do jakiejś knajpki i tam już śmigał elegancko. Ale z tego się dowiedzieliśmy to większość hoteli w Turcji ma problem z internetem. Animatorzy bardzo mili zachęcali co jakiś czas do zabaw wiecznie uśmiechnięci. OGROMNYM ZASCZKOCZENIEM bylo dla nas to że głośna muzyka i jakieś pokazy były organizowane max do 23 później muzyka zanikła aby starsi ludzie mogli odpocząć a młodym proponowano dyskotkeki do centrum na koszt hotelu.. niespotkałem się jeszcze z czymś takim ale rozwiązanie rewelacyjne za co hotel ma u mnie kolejnego ogromnego PLUSA. To chyba było by na tyle. Ogolnie wakacje spędziliśmy bardzo sympatycznie bez żadnych niespodzianek. Aaaa zapomniałnym jeszcze o serwisie ręcznikowym. Hotel wydawał na każdą osobę kartę aby pobrać sobie ręcznik plażowy czy też basenowy jeśli ręcznik się zabrudził bądź zamoknął można było w każdej chwili wymienic sobie na świeży. Warunkiem było oddanie go do godz 18. Super rozwiązanie. Mógłby być trochę bliżej centrum :) Ale a pełnym zadowoleniem
Polecam hotel !

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, raven389
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Buket G, Yönetici, DritaOdpowiedź udzielona 31 lipca 2018

Dear Valued Guest,

We would like to thank you very much for taking time to write a review about our hotel. With pleasure we will share your commendation with our staff and we are very much hope that you will consider coming back again. We hope to have you with us soon again.

Kind Regards,

Zrecenzowano: 5 września 2017

Wybrałem ten hotel dla mojej rodziny ( właśnie tak usytuowany ) by odpocząć od zgiełku miasta. Do centrum Alanya jest około 14-15 km. Przed hotelem ( przy dwupasmówce ) znajduje się przystanek autobusowy. Autobusy kursują co 20 minut w sezonie. Koszt 2,5 Liry, dzieci zniżka 1,5 L. W okolicy nie ma nic oprócz gospodarstw rolnych, czterech meczetów i pięknych widoków na góry Taurus, a wieczorem na przepięknie oświetlone na ich zboczach apartamentowce i osiedla. Do najbliższych sklepów z pamiątkami około 1 km w Mahmutlar. Tam już się zaczyna życie nocne.
Wypadałoby napisać coś o samym hotelu. Stosunkowo niewielki, wg. mnie nie zasługuje na 5*. Standard zdecydowanie zawyżony. Lobby nie powala, stoliki i sofy nie pierwszej młodości, chaotycznie dobrane. Dwie, niestety stare, niedoczyszczone, windy, w których panuje zaduch i gorąc. Zdecydowanie za mało na tylu gości. Pokoje z widokiem na góry, odnowione, podstawowe wyposażenie z małą lodówką ( to nie minibar jak jest w opisie hotelu ), łóżka bardzo wygodne. Bardzo duży plus za łazienkę. Wprawdzie mała, ale czyściuteńka i pachnąca. Ogólnie infrastruktura hotelu nie powala. Jest miło i przyjemnie. Tak jak pisałem dla osób ceniących ciszę.
Wyżywienie fantastyczne i jeszcze ... fantastyczne. Tylko osobom z delikatnym podniebieniem może coś nie smakować. Do lunchu i kolacji, oprócz napojów wyskokowych i gazowanych dla dzieci, na stolikach stoi butelka 1,5 l wody, którą można zabrać ze sobą. Nikt nie robi najmniejszych problemów. Plaża - drobny żwirek, stosunkowo szybko robi się głęboko, uwaga na wysokie fale. Ciężko popływać, ale zabawa przednia.Pomost, z którego można poskakać do wody. Woda kryształ. Na plaży bar jest czynny w godzinach 10-16. Od 12-tej dostępne są przekąski. Jak ktoś chce to może przez cały dzień nie schodzić z plaży. Rezerwacja leżaków ( 1, 2 rząd ) we własnym zakresie najlepiej do godziny 8.00 - 8.15 poprzez rozłożenie swoich ręczników. Podobnie jest przy basenie.
Obsługa hotelowa bez zastrzeżeń. Bardzo przyjaźni i pomocni. Jak kupisz w sklepiku hotelowym pocztówki to sami je wyślą. Mieliśmy co do tego obawy ale ... doszły. Animacje takie sobie - do poprawki.
Ogólnie hotel zasługujący jedynie na 4*. Mimo to spędziliśmy w nim fajnych 12 dni. Byliśmy tam indywidualnie ( bez pośrednictwa polskich biur podróży ). Nasz całkowity koszt 12-dniowego pobytu ( 17-29.06.2017 ) rodziną 2+1 ( 10 lat ), wraz z przelotem Berlin - Antalya via Istanbul, transferami z lotniska w Antalii i ubezpieczeniem ( nie byle jakim ) wyniósł 3.940 zł = około 930 Euro ( przelot, w cenie 3 szt. bagażu rejestrowanego po 20 kg = 1.505 zł, hotel = 2125, transfery = 161 i ubezpieczenie 147 zł ). Jest to KOSZT ZA 3 OSOBY. Najtańsza oferta biura podróży wynosiła 6800 !!! WARTO BYŁO? PEWNIE, ŻE TAK !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na wyższych piętrach, chociażby ze względu na widoki, i od strony gór. Od strony morza niższy standard.
Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, maculini
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: damla g, Guest Relations Manager, DritaOdpowiedź udzielona 26 lutego 2018

Dziękuję za wasze komentarze.!

podzieliliśmy swój negatywny komentarz z powiązanymi wydziałów.

chcielibyśmy zobaczyć między nami.

Zrecenzowano: 11 grudnia 2016

A bardzo dobry wyjazd rodzinny, pokoje dla 4 osobowej rodziny super...hotel spełnił naeze oczekiwania,
Przy basenie siedzieliśmymało ponieważ było za gorąco...dla odpocsynku warto pójść na masaże, zwiedsać także jest coś... Minus daleko od lotniska...

Termin pobytu: grudzień 2016
3  Dziękujemy, Agnieszka K