Zrecenzowano 16 listopada 2015

Pobyt w tym hotelu był miłym doświadczeniem. Pokoje czyste i przestronne. Sympatyczna obsługa. Dobry dostęp do plaży, smaczna i urozmaicona kuchnia. Chętnie przebywam w takich spokojnych i urokliwych miejscach.

Wskazówka dotycząca pokojów: na wyższych piętrach są lepsze widoki na morze
  • Data pobytu: maj 2015, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Iwona P
Zrecenzowano 25 września 2015

Tygodniowy pobyt na początku wrzesnia bardzo udany ,biorąc pod uwagę cenę do jakości ,wyjazd z dnia na dzień typu last minute.Hotel położony z dala od centrum Alanyi ,plaża oddzielona ulicą ,fajne bezinwazyjne przejście tunelem.Leżaków sporo zawsze można było znależć miejsce.Ręczniki kąpielowe za kaucją,na plazy bar z przekąskami i napojami.
Pokoje bardzo przyjemne ,odnowione,czysto i schludnie.
Posiłki super,bardzo duży wybór ,mięso,ryby,zupy,desery.Pyszne naleśniczki na sniadanie,na zyczenie jajka sadzone czy omlet.
Wspaniała ,życzliwa obsługa nie mam sie do czego przyczepić.Szczerze polecam :)

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Marzena M
Zrecenzowano 10 września 2015

Hotel zlokalizowany dosyć daleko od centrum Alanya. Pokoje ok. Kuchnia dobra. Hotel z własną plażą. Mały basen. Nie było problemów z leżakami. Jednak jak na 5 gwiazdkowy hotel jest za skromny. Animacje bardzo słabe. Najmocniejszą stroną hotelu było jedzenie. Chyba drugi raz tam nie wrócę.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, MonikaKos
Zrecenzowano 25 lipca 2014

Polecam hotel dla rodzin z dziećmi.Nasz pobyt w Dricie trwał 2 tygodnie: od 9 do 23 lipca 2014r.
Pokój wynajęliśmy standardowy z łóżkiem małżeńskim oraz piętrowym dla dzieci ( wiek dzieci: 7,11 lat). Wyposażenie tak jak w opisie: mały tv(słaby odbiór Polonii), szafki nocne,szafa,łazienka nieduża, balkon z widokiem na góry Taurus( piękny widok nocą). Pokój był nieduży, jednak my byliśmy zadowoleni z ważnych -naszym zdaniem rzeczy- działająca klimatyzacja , bardzo wygodne łóżka, codzienne sprzątanie, wymiana ręczników, no prośby zmiana pościeli.Mieszkaliśmy na 5 piętrze,winda zawsze działała, lecz chętnie korzystaliśmy ze schodów( szczególnie po posiłkach).Na parterze w lobby połączenie z internetem, widok na basen i zimne napoje dopełniały szczęścia urlopowiczów. Na basenie -jak wszędzie- trzeba było wcześniej zająć sobie leżaki, natomiast na plaży o każdej porze dnia były wolne miejsca.Plaża jest żwirkowa a nie piaszczysto-żwirkowa i to należałoby zmienić, aby nie rozczarować turystów nastawionych na złoty piasek.Spokój, piękne widoki,ciepłe Morze Śródziemne, szum fal i słońce...Relaks.Wejście do wody kamieniste, parę metrów dalej piaseczek na głębokiej wodzie. Pływacy nurkują, reszta pławi się w falach na brzegu.|Przez 3 dni na całym brzegu Alanyi wiał silny wiatr, fale były ogromne i wywieszono czerwoną flagę.Przejście na plażę tunelem pod ulicą, samochodów nie było na szczęście słychać, zagłuszane były przez szum fal |( i całe szczęście).Ciekawa infrastruktura hotelu, dobrze zagospodarowany każdy szczegół. Animacje były od rana do wieczora- mecze siatkówki,zabawy w basenie, taniec, aerobik.Wieczorem dla dzieci organizowano mini disco, do 23.00 różne pokazy: taniec brzucha, skecze, taniec z wężem,pokaz mody. Jedzenie było bardzo smaczne, ogromny wybór .Polecam gorąco!

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje z widokiem na morze są podobno głośne od muzyki na basenie, z widokiem na góry bajecznie oświetlone nocą,słychać nawoływania do meczetów. W dzień widać plantacje bananowców, mało ruchliwą ulicę.Dopłata do pokoju z widokiem na morze 5 euro\os'\doba.
  • Data pobytu: lipiec 2014, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, 157Anka
Zrecenzowano 11 lipca 2014

Fakt blisko do miasta zaleta , hotel brudny , pomimo zapewnień że jest przystosowany dla dzieci (małych)- nieporozumienie!!!!! spróbujcie wjechać na plażę wózkiem (minimum dwie osoby) podjazd na plaży czyli drewniany podest chyba tylko dla obsługi. Natychmiast zwolnił bym człowieka animatora ba cały zespół , poza piciem kawy w barze nie zauważyłem nic godnego uwagi z ich strony. Widoki hmn???? z jednej strony ruchliwa ulica i jak to u mieszkańców bywa wieczny klakson (ale to zaleta nie widziałem żadnego wypadku) z drugiej pola bananowców i szalejąca młodzież na skuterach bądź widok babci wypasającej krowy. Zaleta??- obsługa restauracji ( tylko trochę więcej szmatek dla fotelików dla dzieci).Wracaliśmy z kłopotami żołądkowymi , nie jestem w stanie ustalić od czego czy jedzenie czy też picie, pomimo wielokrotnych wizyt w Turcji nigdy nie mieliśmy czegoś takiego. Fakt jedzenie dobre mało troszkę urozmaicone ale ok

• Data pobytu: lipiec 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, Maciej C