Kestel
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Niech nikt nigdy nie wybiera się do tego hotelu!!!nie jest wart żadnych pieniędzy,nawet tych najmniejszych!hotel nie zasługuje nawet na 2 gwiazdki!warunki tragiczne!bród i smród to znaki szczególne!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze widoki są w pokojach z widokiem na basen
Dziękujemy, malaa134
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Nie polecam.
Hotel nie ma 4* albo miał 20 lat temu.
Pokoje i łazienki jak za czasu PRL.
Małe ,ciemne ,stare meble.
W hotelu ogólnie śmierdzi i naprawdę przydałby się tam generalny remont.
Opcja all inclusive to tak naprawdę lepiej iść i kupić samemu alkohol w sklepie. Do wyboru tylko 3 alkohole, oczywiscie najgorszego sortu.
Jedzenie okropne, na śniadania nie ma co jeść, kolejki po ciepłe posiłki bo każdy wie że jak teraz nie zje to później niestety będzie chodził głodny.
Jeden z gorszych hoteli w jakim miałam nieprzyjemność być.
Lokalizacja to ubocze , więc w tej wiosce nic się nie da wieczorem porobić ...

Nie polecam za żadne pieniądze.

1  Dziękujemy, Roksana U
Zrecenzowano: 26 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Niestety nie posiada 4 gwiazdek może i je miał ale 20 lat temu teraz wygląda jakby upadał. Wszystko wymaga generalnego remontu. Postaram się opisać mankamenty jakie zauważyłem aby przestrzec przyszłych turystów. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to basen Jeśli ktoś nie umie pływać to sobie w nim nie popływa ponieważ w napłytszym miejscu ma 160 cm głębokości. W pokojach niezbyt czysto zalegający kurz. W barze do wyboru tylko 3 rodzaje alkoholu i niedobre piwo, nie ma whisky, śniadania niby do 10:00 ale jak się przyjdzie o 9:00 to już się nic nie zje. Wszechobecna mortadela bywało że na śniadanie oprócz niej i sera nie było nic innego. Brak napojów typu Cola były donoszone na obiad i na kolację tylko raz tak samo wino i piwo jedzenie ogólnie monotonne, na obiad tylko dwa rodzaje miesa z czego jedno to zawsze baran. Po hotelu chodzi dużo kotów Ogólnie nic do nich nie mam Lubię koty ale przy obiedzie jest niefajnie na moich oczach ktoś przyniósł sobie jedzenie na talerzu I gdy poszedł po napój Kot wszedł na stół i jadł z tego talerza. obsługa zachowuje się jakby pracowała tam za karę, ciężko się z nimi dogadać nawet w recepcji ponieważ rozumieją tylko po rosyjsku. Dyskoteka nie istnieje podobnie jak sauna i łaźnia turecka tego po prostu nie ma nie działa siłownia wygląda jak muzeum. Przy basenie na antresoli jest coś co przypomina dyskotekę do 23:00 ale sprzęt, Głośniki są tak stare że trzeszczą i pierdzą że nie idzie tego słuchać. Katastrofa. Plusem Jedynie jest bliskość do morza a także to że hotel usytuowany jest przy drodze na której zatrzymują się busy którymi można dojechać do miasta bo w hotelu niestety nie ma co robić.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Jonatan P
Zrecenzowano: 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel dla osób z niewielkimi wymaganiami, ale generalnie nawet oferta last minute nie jest warta swojej ceny. Po pierwsze na recepcji raczej komunikacja j.rosyjski. Jedzenie mega monotonne, do obiadu brak jakiegokolwiek wyboru co do dodatków - makaron bądź ryż albo jakieś dziwne kasze, codziennie mięso oczywiście też 1 rodzaj. Tak naprawdę jeśli komuś nie spasowalo to pojawiał się problem. Pozostałe posiłki non stop to samo. Wino i piwo do obiadu - jeśli nie przyjdziesz na początek pory posiłki potem już nie odnoszą. Mój szok kiedy Pan w barze przy basenie odmówił mi nalania 3 piw, a drugi zwrócił uwagę że nalewam za dużo wody z dystrybutora! Żenada, limity jakieś? Basen mały, mało leżaków przy plaży i basenie. Brak animacji, WiFi płatne 1,5 euro dziennie (epoka kamienia?) które nie działało tak jak powinno. Ogólnie z wakacji w Turcji jesteśmy zadowolone, niestety hotel to największy mankament. W tej cenie można naprawdę znaleźć coś lepszego

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce dla osób z dziećmi w spokojnej lokalizacji, lecz blisko Alanyi. Duży basen, leżaki z parasolami bezpłatne, atrakcje i animacje dla dzieci, dyskoteka, pyszne i różnorodne jedzenie od rana do późnego wieczora. Bliskość plaży to dodatkowy atut, do której prowadzi przejście podziemne a tam darmowe leżaki z parasolami oraz bar a także prysznic. Plaża kamienisto-żwirowa. Do Alanyi bezproblemowy dojazd busikami i autobusami - przystanek 2min od hotelu. Pokoje czyste - codzienny serwis sprzątający. Polecam !

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, teresat625