WADY:
*Jedzenie dobre, ale bez rewelacji jakich się spodziewaliśmy po opiniach (warzywa typowo marketowe, co daje się bardzo odczuć)
*Na posiłki trzeba przychodzić na początku, by załapać się na ciepłe/gorące jedzenie ( później jest co najwyżej letnie)
*Życia nocnego praktycznie brak ( trzeba jechać do Rethymno ~5km), a wystarczyłaby czasami dyskoteka na barze hotelowym ( jakiś DJ itp.) na pewno zadowlenie gości byłoby dużo większe
*Pani animatorka bardzo miła, aczkolwiek słabo wyciągała ludzi do gier i zabaw ( siatkówkę trzeba było sobie samemu organizować)
*Wejście do wody kamieniste z wielkim głazem przy brzegu co dla nie których może mieć także swój urok i plusy

ZALETY:
*Bar-zdecydowanie największa zaleta hotelu! Drinki rewelacja smak/wygląd/moc 10/10/10 główni barmani Christos i Marco naprawdę znają się na tym co robią i widać że sprawia im to przyjemność. Full profeska
*Jak to do Grecji przywykliśmy (3 raz na Krecie) obsługa przemiła recepcja/kelnerzy/sprzątaczki 10/10 zawsze uśmiechnięci, zawsze chętni do pomocy, zdarzało nam się zostawiać pieniądze na wierzchu w pokoju i nigdy nic nie zginęło
*Pokoje czyste i zadbane, sprzątane codziennie
*Ogólnie cały hotel bardzo czysty i zadbany, każdego dnia widać jak dbają o porządek ( to czyszczenie basenu, to ogrodnik, zawsze ktoś gdzieś sprząta)
*Przy posiłkach serwowana przez kelnerów woda/wino w coolerach/ piwo, super sprawa
*Plaża przy samym barze i hotelu!
*Do dyspozycji jest siłownia, słabo wyposażona ale na wakacyjne podtrzymanie formy zdecydowanie wystarczająca
*Leżaki z parasolami dostępne za darmo na basenie i na plaży.
*Ręczniki wymieniane codziennie

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na parterze z widokiem na basen-> z rana brzydkie zapachy jak z oczyszczalni, a z niektórych nie widać basenu przez żywopłot.
1  Dziękujemy, Menart1989

Pobyt Mega niesamowici ludzie fajna atmosfera Barmani Marko i Kristos pelen Profi dzięki brawo myślę że jeszcze nie raz tu wrócę Mega pogoda ludzie atmosfera Barmani Marko i Kristos pelen Profi brawo

Dziękujemy, dviki3
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: reception r, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Rethymno PalaceOdpowiedź udzielona 5 dni temu

Dear dviki3,

Thank you for taking the time to share your experience with us on Tripadvisor and for providing us with such a positive review!

We will inform with joy our colleagues about your warm comments for them.

It was our great pleasure to host you and we look forward to welcoming you back in the very near future.

Best regards.
Christina Gialitaki
Reception/PR

Na przełomie sierpnia/września przebywaliśmy wraz z mężem w tym hotelu. Na pierwszy rzut hotel nie spełnił naszych oczekiwań. Jednakże z każdym dniem podobało nam się co raz bardziej. Byliśmy tam 12 dni. Czysty i zadbany. Pokoje duże, nasz z widokiem na basen, na parterze co było plusem bo szybko można było dojść z plaży i basenu. Plaża wymaga obuwia, morze raczej nie do pływania dla niewytrawnych pływaków. Podczas naszego pobytu były dość spore fale. Największym plusem był barek gdzie najlepsi-Marco, Kristos i Venizelos serwowali takie drinki jak nigdzie na all'u. Ogólnie obsługa hotelu sympatyczna. Dla mmie największy minus to monotonne jedzenie. Dwa razy udało nam się być na kolacji z owcami morza oraz kuchnia orientalna w tym sushi. Wychodząc z hotelu ulica ze sklepami. Ogólnie wskacje udane !

Dziękujemy, KarolinaW2416
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bardzo ładny hotel z basenem położony nad morzem. Wspaniała obsługa, najlepszy kelner "Dioniselos"i wspaniała Pani "Ewangelia".Bardzo miło spędzamy nasz urlop na piękniej wyspie Kreta. Hotel znajduje się około 15 minut od miasta Rethymno.

Dziękujemy, Agnieszka T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Connector28363336513, Γενικός Διευθυντής, Rethymno PalaceOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dear Agnieszka T,

Thank you for staying with us and for taking the time to share your wonderful feedback on TripAdvisor.
I am delighted to learn that you had a memorable stay with us and found our associates cheerful and helpful.
We look forward to having the pleasure of welcoming you back soon.

Kind regards,

Michalis Sarris
General Manager

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Wybraliśmy z mężem ten hotel jako miejsce na naszą podróż poślubną.
Hotel bardzo urokliwy, basen spory - nie było przesadnych tłumów. Leżaki zawsze dostępne, nie trzeba było "rezerwować". Jedzenie różnorodne, były wieczory tematyczne np. włoski, japoński. Pizza serwowana na kolację chyba najlepsza jaką jadłam :) Przekąski między posiłkami dosyć ubogie, ale przy takim upale to nie przeszkadzało. Bar przy plaży rewelacja! Barmani super, drinki serwowane w szkle, pięknie przystrojone i bardzo smaczne :) Animacji przy basenie mało, tak samo jak rozrywek wieczornych - polecam hotel dla osób, które chcą wypoczywać w ciszy :)
Pokoje ślicznie urządzone i czyste, na powitanie otrzymaliśmy kosz owoców i butelkę wina :)
Plaża żwirowo kamienista, więc nie obejdzie się bez butów na jeżowce - niestety nie jest idealna do pływania.
Okolica hotelowa dosyć spokojna, jednak można spokojnie wybrać się na spacer, do knajp czy małych sklepików na zakupy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam wybrać pokój z widokiem na morze - piękne zachody słońca :)
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, katiesoul
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: reception r, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Rethymno PalaceOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dear kasialorenc,

We would like to thank you for choosing the Rethymno Palace Hotel and for taking the time to provide us with your feedback

We are so pleased to know that there were clearly so many aspects of our hotel which you enjoyed and that overall you had a pleasant stay.

We appreciate all feedback from our guests, whether it is positive or negative, as it is only on receiving such feedback that we are able to maintain improve the standard of service that we provide to our valued guests.

We are very much looking forward to welcome you back to our hotel in the near future.

Best regards,
Christina Gialitaki