Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na przełomie sierpnia/września przebywaliśmy wraz z mężem w tym hotelu. Na pierwszy rzut hotel nie spełnił naszych oczekiwań. Jednakże z każdym dniem podobało nam się co raz bardziej. Byliśmy tam 12 dni. Czysty i zadbany. Pokoje duże, nasz z widokiem na basen, na parterze co było plusem bo szybko można było dojść z plaży i basenu. Plaża wymaga obuwia, morze raczej nie do pływania dla niewytrawnych pływaków. Podczas naszego pobytu były dość spore fale. Największym plusem był barek gdzie najlepsi-Marco, Kristos i Venizelos serwowali takie drinki jak nigdzie na all'u. Ogólnie obsługa hotelu sympatyczna. Dla mmie największy minus to monotonne jedzenie. Dwa razy udało nam się być na kolacji z owcami morza oraz kuchnia orientalna w tym sushi. Wychodząc z hotelu ulica ze sklepami. Ogólnie wskacje udane !

Dziękujemy, KarolinaW2416
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bardzo ładny hotel z basenem położony nad morzem. Wspaniała obsługa, najlepszy kelner "Dioniselos"i wspaniała Pani "Ewangelia".Bardzo miło spędzamy nasz urlop na piękniej wyspie Kreta. Hotel znajduje się około 15 minut od miasta Rethymno.

Dziękujemy, Agnieszka T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Connector28363336513, Γενικός Διευθυντής, Rethymno PalaceOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dear Agnieszka T,

Thank you for staying with us and for taking the time to share your wonderful feedback on TripAdvisor.
I am delighted to learn that you had a memorable stay with us and found our associates cheerful and helpful.
We look forward to having the pleasure of welcoming you back soon.

Kind regards,

Michalis Sarris
General Manager

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Wybraliśmy z mężem ten hotel jako miejsce na naszą podróż poślubną.
Hotel bardzo urokliwy, basen spory - nie było przesadnych tłumów. Leżaki zawsze dostępne, nie trzeba było "rezerwować". Jedzenie różnorodne, były wieczory tematyczne np. włoski, japoński. Pizza serwowana na kolację chyba najlepsza jaką jadłam :) Przekąski między posiłkami dosyć ubogie, ale przy takim upale to nie przeszkadzało. Bar przy plaży rewelacja! Barmani super, drinki serwowane w szkle, pięknie przystrojone i bardzo smaczne :) Animacji przy basenie mało, tak samo jak rozrywek wieczornych - polecam hotel dla osób, które chcą wypoczywać w ciszy :)
Pokoje ślicznie urządzone i czyste, na powitanie otrzymaliśmy kosz owoców i butelkę wina :)
Plaża żwirowo kamienista, więc nie obejdzie się bez butów na jeżowce - niestety nie jest idealna do pływania.
Okolica hotelowa dosyć spokojna, jednak można spokojnie wybrać się na spacer, do knajp czy małych sklepików na zakupy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam wybrać pokój z widokiem na morze - piękne zachody słońca :)
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, katiesoul
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: reception r, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Rethymno PalaceOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dear kasialorenc,

We would like to thank you for choosing the Rethymno Palace Hotel and for taking the time to provide us with your feedback

We are so pleased to know that there were clearly so many aspects of our hotel which you enjoyed and that overall you had a pleasant stay.

We are very much looking forward to welcome you back to our hotel in the near future.

Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Hotel wporzadku niestety dla emerytow z dziećmi bardzo mało tu młodych ludzi, pokoje bardzo na tak, jedzenie może być aczkolwiek mogli by się bardziej postarac. Niestety muzyki w ciągu dnia w zasadzie nie ma a jak leci to z malutkiego boomboxa trochę słabo jak na hotel z 5 gwiazdkami. Barmani bardzo wporzadku Marco i Christos

2  Dziękujemy, Januszgrazyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: reception r, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Rethymno PalaceOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Dear Januszgrazyna,

We appreciate all feedback from our guests, whether it is positive or negative, as it is only on receiving such feedback that we are able to maintain improve the standard of service that we provide to our valued guests. Rest assured that we will share your comments with our team so that any necessary action may be taken.

Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel nie powinien otrzymać 5 gwiazdek: jedzenie marny wybor. Bardzo oszczedne menu. Bar przy plaży nie serwuje praktycznie nic ciekawego- gotowe kanapki, male ciastka, drobne owoce i ciasto typu piaskowiec. Za inny typ jedzenia trzeba płacić, co przy opcji All wydaje sie lekko dziwne. Zrozumiała bym wyszukane dania ale żeby za pizzę:-) Zwrocilam na to uwagę poniewaz w dniu przyjazdu nie dostaliśmy obiadu. Plaża żwirowo kamienista, zejscie do morza kamieniste. Lepszej plaży trzeba szukać obok tego hotelu. Basen- raczej nieduży, od rana ręczniki rezerwują leżaki. Kiepsko to wyglada. Kaucja za ręczniki. Panie ktore je wydają nie pamiętają kto zwrocił ręcznik a kto nie - prowadzi to do niezrecznych sytuacji, w ktorych gość musi sie tlumaczyć z tego czy oddał recznik czy też nie, słabo to wyglada. Restauracja jest sprzątana i szykowana do kolejnego posiłku przy gościach czego efektem jest wirowanie nad glowami gości jedzacych danie obrusami i sztućcami. Nie mowiac o tym ze panie wpadaja przy tym na gości. Takie zachowanie jest nie do przyjęcia. Hotel czysty. Pokoje ładne. Spokojnie. Wygodne łóżka. Muszą się wiele nauczyć.

Dziękujemy, 144agnieszkat

Dear Agnieszka T,

We would like to thank you for choosing the Rethymno Palace Hotel and for taking the time to provide us with your valuable feedback.