Turtle Beach Hotel
Zante Sun Hotel(Agios Sostis)
190 USD
179 USD
Bookgreece.com
  • Śniadanie w cenie
Soulis Studios(Agios Sostis)
Panorama Apartments(Agios Sostis)
Reparo Studios(Agios Sostis)
Zrecenzowano 14 października 2015

Na samym początku chciałbym stwierdzić, iż hotel ten nie zasługuję w żadnym przypadku, a tym bardziej nie spełnia norm hotelu trzy gwiazdkowego jak to oferowane jest w ofercie.

Może najpierw zacznę od plusów.
* Przede wszystkim jednym z największych pozytywów jest lokalizacja - hotel położony w małej i romantycznej miejscowości niedaleko Laganas(około 20min pieszo do centrum), gdzie znajduję się centrum rozrywki i zabawy clubowej. Wracając do naszej miejscowości Agios Sostis, które jest spokojną i cichą miejscowością położoną w zatoce w której naprawdę można wypocząć, także lokalizacja/miejscowość jak najbardziej na plus.

* Opcje All Inclusive według mojego uznania także można dodać w kategorii plusów, przynajmniej mi odpowiadało. Co prawda bardziej wybredni mogą być nie zadowoleni, ale przecież nie można oczekiwać 'homarów i innych luksusów' w restauracji przy hotelowej takiego standardu. Jedzenie jak najbardziej smaczne, ale mało zróżnicowane. Chciałbym jeszcze wspomnieć, iż największym minusem opcji all inclusive są rozwodnione napoje (więcej wody niż napoju). Najbezpieczniej jest brać herbatę lub kawę.

* Pokoje skromne, ale codziennie sprzątane co przekłada się na czystość.

* Personel bardzo miły.

No to teraz minusy.

* Na początku chciałbym wspomnieć o standardzie całego hotelu, który w 100% nie zasługuję na trzy gwiazdki - co najwyżej na jedną i nie wiem czy to nie jest przesadzona ocena.

* Bardzo skromne pokoje, którym przydało by się już odświeżenie (tj. remont) i łazienki co prawda czyste, ale błagające o remont.

* Jak już wcześniej wspomniałem, napoje chamsko rozwodnione z wodą - na przykład sok pomarańczowy to tylko kolor, a reszta to normalna w smaku woda.

* W ofercie wspomniane jest, iż hotel położony jest tuż koło plaży. Tak może i jest tylko może z metr od wysokiego nabrzeża (muru) z mnóstwem wyrzuconej trawy morskiej.

W podsumowaniu, chcę stwierdzić iż jest to hotel dla osób bardzo mało wymagających. Bardzo polecam wypożyczenie samochodu i zwiedzenie całej wysyp - spokojnie wystarczy auto na 3 dni. Myślę, że warto odwiedzić wyspę Zakintos , ale nie w tym hotelu, gwarantuję rozczarowanie.

Pozdrawiam.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, w0rthersee
Zrecenzowano 28 września 2015

Tragedia.
Wybraliśmy się z narzeczonym na wakacje last minute. Poszliśmy do TUI, pani poleciła nam Turtle Beach Hotel. Nie sądziliśmy, że zaufane biuro posyła gości w takie miejsca! Jeździmy z nimi od lat więc zaskoczenie było ogromne. Przyjechaliśmy na Zakynthos około 6 rano, doba hotelowa zaczyna się od 14, byliśmy nastawieni na czekanie na pokój do tej godziny. Recepcjonistka 'poszła nam na rękę' i zaoferowała zakwaterowanie prawie od razu. Niestety na tym się pozytywne aspekty hotelu skończyły. Pokój okropny, okno otwierało się na jadalnię widokową - smród niesamowity, nie mówiąc o gościach hotelowych spożywających posiłki na naszych oczach. Przy wejściu lep na muchy - nie był wymieniany chyba od początku istnienia hotelu. Łazienki nawet nie skomentuję, tragedia (okno zasłonięte tekturą, wszędzie grzyb, niedomyte, zniszczone kafelki); meble w sypialni dokładnie takie, jakby ktoś je wyrzucił a personel je zabrał do hotelu i wbudował w wystrój. Pani na recepcji (taka ruda, starsza) bardzo nieprzyjemna, gdy poprosiliśmy o zmianę pokoju bardzo się zdenerwowała. Musieliśmy czekać przy bagażach (nie mają oddzielnego pokoju, gdzie można je przechować) do godziny 14 na przydzielenie nowego pokoju podczas gdy na naszych oczach inni ludzie, nowoprzyjezdni, dostawali pokoje od razu. Pierwszy raz zdarzyło nam się coś takiego, żeby do włączenia klimatyzacji (kaucja 20euro), trzeba było "grzebać" przy bezpiecznikach - dostaliśmy oddzielny bezpiecznik do wsadzenia w skrzynkę z bezpiecznikami z całego pokoju. Hotel składa się z kilku budynków, co jeden to gorszy. Najlepszy (BUDYNEK C) zarezerwowany jest najprawdopodobniej dla gości nie-z-polski - pokoje są wolne (widać zabarykadowane okna z basenu) a i tak polakom nie są przydzielane. Teraz kwestia jedzenia - gorsze wrażenie niż zniszczone pokoje. Przez cały tydzień jedno mięso i jedna ryba, surowe warzywa i jedyna jadalna potrawa - frytki. Plaża - ... Miała być, niestety 1m piasku przejęty przez glony nie może się liczyć. Wyspa sama w sobie cudowna. Baseny czyste. Ale dla samych basenów chyba nie warto tak daleko się tłuc do tego hotelu. Jeśli nastawiacie się na sympatyczne, romantyczne wakacje i odpoczynek TO NIE TU :)

Wskazówka dotycząca pokojów: wybierajcie budynek C gdyż jest najnowszy, ewentualnie pokoje przy/nad recepcją (w tym samym budynku)
2  Dziękujemy, KarolinaEwaAnna
Zrecenzowano 22 września 2015 z urządzeń przenośnych

Problem jest ze wszystkim począwszy od tego że placisz za apartament a dostajesz pokój w budynku b, który jest poza głównym hotelem kończąc na bójce z właścicielem baru bo nie można brać paru piw na zas .. Ogólnie brod, smród i ubóstwo. Gdyby nie to ze ludzie byli fajni to kicha..

Data pobytu: październik 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Ada J
Zrecenzowano 22 września 2015

Zupełnie nie rozumiem tak wielu negatywnych opinii. Przyznam, że do ostatniej chwili nie wiedziałam czego się spodziewać. Czy w pokoju zastanę pleśń? Czy po podłodze będą chodziły karaluchy? Czy dostanę brudną pościel i poplamione ręczniki? Nic z tych rzeczy. Pokój sprzątany był codziennie, bardzo dokładnie. Okna wychodziły na sąsiedni budynek Tereza, ale widać też było morze. Jedzenie smaczne, ale niestety bardzo monotonne, niemal codziennie to samo. Drinki i napoje bardzo słabe. Obsługa miła. Brak animacji, jedynie w sobotę zorganizowany był wieczór grecki. Wiele osób pisało o braku wi-fi – my nie mieliśmy z tym problemu, nawet na balkonie było ;) Hotel ma świetną lokalizację (tuż przy plaży, blisko do Laganas, cisza i spokój). W pobliżu wiele sklepów, wypożyczalnie samochodów oraz lokalne biura podróży. Jeśli ktoś nie oczekuje luksusów to hotel jest okej. Jeśli większość czasu chcesz spędzać w pokoju albo przy basenie, lepiej wybierz hotel 5*.

Dziękujemy, BogRe
Zrecenzowano 13 września 2015

Bród smród i ubóstwo. Trzy Gwiazdki chyba że te dwie siedzące w recepcji. Nie bierzcie all inclusive cały czas to samo i niezbyt smaczne. Wyspa przepiękna a jedzenie w tawernach znakomite. Morze czyste i ciepłe. Auto wypożycz na miejscu około 100 euro 3 dnie pełne AC

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, dariuszbak