Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Wybrałam ten hotel mimo niepochlebnych opinii. I dobrze zrobiłam. Miałam dwa pokoje z widokiem na basen tzw,pokój rodzinny. Panie codziennie sprzątały, obsługa bardzo miła. Jeden minus to brak szafy z półkami na ubranie. Baseny czyściutkie, jeden z widokiem na morze. Widoki zapierały dech w piersiach. Jedzenie dobre choć greckie smaki nie moje, ale głodni nie chodziliśmy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeden z lepszych hoteli w okolicy. Do Laganas 20 minut drogi. W Agios Sostis gdzie jest hotel jest spokojnie. Markety, tawerny, wypożyczalnia samochodów i rowerów. Kelnerzy i obsługa uczynna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

Dziękujemy, Justyna Ś
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Hotel w świetnej lokalizacji. W bliskiej okolicy tawerny, sklepy, wypożyczalnie samochodów i lokalne biura organizujące wycieczki. Do plaży 5 kroków, woda czysta, płycizna aż na 50m od brzegu. Baseny czyste, dużo leżaków ( o dziwo mimo większości polaków w obiekcie nie ma ich rezerwacji ręcznikami już o 5 rano :). Jedzenie świetne, zróżnicowane. Przy basenach bary z samoobsługą ( piwo, wino, napoje ), drinki na zamówienie. Pokoje ok, ale łazienki bez zasłony / szyby to masakra - wszystko pływa po prysznicu. Brak wody butelkowanej - warto zabrać swój bidon. Polecam zobaczyć Zakinthos od środka, a w szczególności opływając wyspę dookoła. Zatoka Navagio ... to trzeba zobaczyć.

Dziękujemy, Dariusz M
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Bardzo fajny hotel, super położony przy plaży. Mieliśmy pokój rodzinny 2 pokoje widok na basen czysty i fajny. Jedzenie bardzo dobre, nam smakowało. Na nic nie narzekamy. Miła i uprzejma obsługa. Pobyt miło wspominamy i chętnie wrócimy.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, CHiPS_MH
Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od pozytywów: przemiła obsługa, piękna lokalizacja i koniec...
Prysznic żałował łazienkę i część przedpokoju. To podobno standard w tym hotelu. Któregoś dnia zaczęła nam lecieć woda z sufitu i lampy, wielka kałuża wody w pokoju, po zgłoszeniu do recepcji zostało naprawione dopiero kolejnego dnia, kiedy już wody było prawie po kostki. Najgorsze jednak to mrówki, które we framudze drzwi do łazienki wiercą dziury. Według rezydenta Rainbow w ogóle to nie problem, że w pokoju jest robactwo. Porażka. Wakacje marzeń zamieniły się w koszmar. Nie zaproponowano nam zmiany pokoju.
Jedzenie bardzo dobre, zróżnicowane. Plaża, ktora tak mocno reklamują bardzo wąska. Nie da rady rozłożyć ręcznika.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, kiciarozek483
Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W samej Grecji nam się podobało ale jeśli chodzi o hotel to bardzo przeciętnie. Ciągle zalewana łazienka, zapachy z kanalizacji. Jedzenie codziennie to samo z małymi zmianami zamiast ciastka z serem to z pieczarkami. Owoce arbuz, jabłka i melon nic więcej. Najbardziej co nas zawiodło to pokoje, ładne zdjęcia a w rezultacie dostaniesz pokój w innych częściach z tyłu głównego budynku gdzie wygląda to inaczej.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, jakubek0