Wszystko jak najbardziej zgodne z oczekiwaniami, zasłużone 4,5 na tym portalu. Resort jest bardzo duży ale okolica bardzo ładna i zielona wiec nie odczuwa sie tego. Fantastyczna plaza i ciepłe morze. Alkohole lokalne jak i te importowane, Lunche w Restauracji Ambrosia super. Baseny czyste, generalnie obiekt zadbany. Animacji mnóstwo zarówno dla młodszych jak i dorosłych . Bardzo udany wypoczynek . Polecam wszystkim ten hotel.

Dziękujemy, AlvarNN
Zrecenzowano: 11 września 2019

Również nie rozumiem zachwytu pozostałych gości ... Wykupiony w Itaka pokój na morze okazał się śmierdzącym stęchlizną i kurzem starym pokojem z lat 80! Wykładzina poplamiona i śmierdząca .Ogólnie słabe 3* ! Poprosiliśmy o zmianę pokoju .Dostaliśmy inny pokój - bez wykładziny tylko z płytkami. To skandaliczne i nie dopuszczalne kolejny pokój zaniedbany, brudny i ze starymi rozpadającymi się meblami. Łazienka cała w grzybie ,ze ścian spadający tynk. Hotel który sprzedany nam został jako 5 * okazał się 3* i to zaniedbanym 3* !!! Nie obrażając hoteli 3 * .dołączam zdjęcia .
Dodam że widzieliśmy pokój innych osób w tym samym hotelu i był całkiem w porządku( nie dopłacili za lepsze warunki mieli więcej szczęścia lub nie wzięli widoku na morze ) JEŚLI JUŻ SIĘ ZDECYDUJECIE Z BRAKU LAKU NA TEN HOTEL -NIE BIERZCIE widoku na morze ( stare okropne pokoje ) I mam wrażenie że im większy numer pokoju czyli ponad nr 1000 tym lepszy standart . Plaża brudna ,widoki mega słabe . Nie polecam nikomu, a na pewno nie rodzinom z małymi dziećmi - brudno ! Brudno w restauracjach ,wszędzie brudno ! Foteliki dla dzieci w restauracji czyściłam mokrymi chusteczkami które były za każdym razem czarne! Materace do spania bardzo nie wygodne - wszyscy mi poznani tam goście narzekali . Dodam jeszcze że hotel przeznaczony dla rodzin z małymi dziećmi natomiast głośna muzyka ( techno oraz coś w stylu disco polo ) do 1 w nocy codziennie . Zero ciszy i spokoju.Jesteśmy rozczarowani i zszokowani. NIGDY NIE WRÓCĘ .

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje z widokiem na morze - unikaj .
Dziękujemy, hanuszka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Olympian VillageOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Dear hanuszka

First of all let me thank you for choosing our hotel for your vacations. We are indeed sad you had different expectations regarding our resort. Rest assured your comments have been taken in to consideration by the management. Please, accept our sincere apologies, we will certainly share your comments with all concerned departments and find the very best way to improve our service standard, moving forward.
We hope to have another chance to welcome you tour hotel and to offer you the well known Greek hospitality with Aldemar Signature. In case if you ever consider to return, I would be pleased to assist you with bookings or any other inquiries.

Best wishes,

Zrecenzowano: 7 września 2019

Nie wiem skąd te zachwyty. Zadbane pokoje i pyszne jedzenie? Chyba nie ten hotel. W naszym pokoju niestety brud, syf, grzyb i stare meble. Znaleźliśmy za szafą baton czekoladowy z terminem przydatności 2018. Nikt tam nie zaglądał nikt nie sprzątał. Pod łóżkami pajęczyny jak w starej piwnicy. Zgłosiłem na recepcji hotelu jednak tylko wymienili nam zasłony ręczniki i zostawili wino... Ale jaki brud był taki jest. Materac na łóżku Tak wygnieciony że tylko na śmietnik się nadaje, ból pleców po każdej nocy jest nie do wytrzymania. I na koniec tego co w pokoju to praca klimatyzacji- szum i hałas 24 H czy chłodzi czy nie, na pewno będziesz słyszeć szum który nie pozwoli spokojnie spać, kupiłem niestety stopery do uszu gdyż hotel twierdzi że to tak pracuje i każdy pokój Tak ma. Żenada, skandal, masakra.
Poza pokojem syf na maksa w restauracji Olympia w budynku głównym, tam trudno uwierzyć że coś takiego może mieć miejsce w hotelu 5*, meble na tarasie pamiętają z pewnością pierwszego dyrektora obiektu no i oczywiście zgodnie z całością- brud, brudne stoły, krzesła, poduszki, naczynia. Sytuację ratuje restauracja sympozjum która odstaje wyraźnie na plus od całości jakby z innego obiektu i innej epoki.
No i te toalety ogólnodostępne których jest jak na lekarstwo, chyba w ogóle nie sprzatane w ciągu dnia, strach tam dziecko wprowadzić, obrzydzenie bierze.
Poza tym wszystkim animatorzy starają się bardzo, plaża super, morze wspaniałe, i pogoda rewelacja.
Zadbajcie o czystość bo to pięknie położony fajny obiekt.

1  Dziękujemy, Turysta_z_Polski41

Dear Turysta_z_Polski41

Thank you very much for taking your time and publishing your review. We are indeed sad that you had slightly different expectations about our resort. Rest assured all your comments are taken into consideration. We appreciate your kind comments about the staff and we have taken the initiative to share them with our employees.

Please contact me directly at repmgr@aldemar.gr if you ever consider to return, I would be pleased to assist you with bookings or any other inquiries.

Best wishes,

Zrecenzowano: 1 września 2019

Bardzo rozległy, cudowny kompleks niskich zadbanych budynków w spokojnej okolicy tuż przy przepięknej piaszczystej plaży i czystym morzu. Mieszkaliśmy w bungalowie ze współdzielonym basenem. W pokoju na wyposażeniu kapcie, ręczniki basenowe i szlafroki. Mieliśmy skromny ale zadbany pokój z bezpośrednim wyjściem do basenu, prywatne leżaki i komplet ogrodowy. Basen bardzo czysty, codziennie czyszczony, w otoczeniu zadbanej zieleni. Duża część pokoi ma współdzielony basen, a dodatkowo można korzystać z 3 wspólnych basenów, przy których znajdują się bary i odbywają się bardzo dobre animacje. Przy wspólnych basenach pracują ratownicy, zwracają baczną uwagę szczególnie na dzieci. Do dyspozycji zjeżdżalnia, wysoka ale bezpieczna. 2 główne restauracje i 1 bardziej fast foodowa (zdjęcie pochodzi z restauracji fast food), wszystkie serwują przepyszne, w większości zdrowe potrawy, na tyle smaczne, że nie skorzystaliśmy z vouchera do restauracji greckiej i włoskiej. Kilka barów plażowych, na plaży hotelowe leżaki w połowie puste. Przy basenach leżaki w wystarczającej ilości. Teren hotelu jest na tyle rozległy, że nie ma nigdzie tłoku, na basenach po kilka osób, dopiero wieczorem wszyscy zbierają się przy animacjach pijąc drinki. Przy recepcji tablica z informacjami na temat poruszania sie po okolicy i okolicznych atrakcjach. I to co chyba najlepsze: bardzo widowiskowe wieczorne animacje!!! Cały zespół animatorów dawał z siebie wszystko, żeby rozgrzać gości Wszyscy pracownicy kompleksu pracują w pocie czoła na 200% zaangażowania!!! Podsumowując: spędziłam w tym Hotelu wspaniały czas, zdecydowanie zbyt krótki aby się nim nacieszyć, hotel z niezwykłą starannością dba o swoich klientów, nie można niczego k, proszę aby się nie zmienił!! Chyba wrócę za rok

1  Dziękujemy, saban02
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Olympian VillageOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dear saban02

Let me thank you for taking your valuable time in sharing your feedback. We are pleased to note that your experience during the recent stay met your expectations and that you had a pleasant and comfortable stay with us.

We are delighted to read your compliments on our team of professionals and I have taken the liberty of sharing your lovely feedback
We take great pride in creating those memorable moments and special experiences for our esteemed guests.
Hopefully there will be another chance to welcome you at our resort.

With kind regards,

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Bardzo dobry hotel.Pokoje są różne-my trafiliśmy na mniej ekskluzywny.Sprzątanie codzienne.Posiłki bardzo smaczne-powinno być więcej owoców morza.Ciasta przepyszne!!!Okolica hotelu pełna zieleni i zadbana.Animacje na wysokim poziomie:)
W hotelu mnóstwo rodzin z dziećmi.Szczerze polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi-dużo atrakcji dla nich :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje są w tzw."zameczku"-nowiuśkie:)
Dziękujemy, BeataN383
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Olympian VillageOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dear BeataN383

Than you for your time dedicated to review our resort.
We are happy to see, how much you enjoyed your well-deserved holidays. Your kind words for our team are a big motivation to continue giving just the best to our guests.

It was a big pleasure to welcome you and we are already looking very forward to see you again soon!

Kind regards,