Zrecenzowano: 1 września 2019

Bardzo rozległy, cudowny kompleks niskich zadbanych budynków w spokojnej okolicy tuż przy przepięknej piaszczystej plaży i czystym morzu. Mieszkaliśmy w bungalowie ze współdzielonym basenem. W pokoju na wyposażeniu kapcie, ręczniki basenowe i szlafroki. Mieliśmy skromny ale zadbany pokój z bezpośrednim wyjściem do basenu, prywatne leżaki i komplet ogrodowy. Basen bardzo czysty, codziennie czyszczony, w otoczeniu zadbanej zieleni. Duża część pokoi ma współdzielony basen, a dodatkowo można korzystać z 3 wspólnych basenów, przy których znajdują się bary i odbywają się bardzo dobre animacje. Przy wspólnych basenach pracują ratownicy, zwracają baczną uwagę szczególnie na dzieci. Do dyspozycji zjeżdżalnia, wysoka ale bezpieczna. 2 główne restauracje i 1 bardziej fast foodowa (zdjęcie pochodzi z restauracji fast food), wszystkie serwują przepyszne, w większości zdrowe potrawy, na tyle smaczne, że nie skorzystaliśmy z vouchera do restauracji greckiej i włoskiej. Kilka barów plażowych, na plaży hotelowe leżaki w połowie puste. Przy basenach leżaki w wystarczającej ilości. Teren hotelu jest na tyle rozległy, że nie ma nigdzie tłoku, na basenach po kilka osób, dopiero wieczorem wszyscy zbierają się przy animacjach pijąc drinki. Przy recepcji tablica z informacjami na temat poruszania sie po okolicy i okolicznych atrakcjach. I to co chyba najlepsze: bardzo widowiskowe wieczorne animacje!!! Cały zespół animatorów dawał z siebie wszystko, żeby rozgrzać gości Wszyscy pracownicy kompleksu pracują w pocie czoła na 200% zaangażowania!!! Podsumowując: spędziłam w tym Hotelu wspaniały czas, zdecydowanie zbyt krótki aby się nim nacieszyć, hotel z niezwykłą starannością dba o swoich klientów, nie można niczego k, proszę aby się nie zmienił!! Chyba wrócę za rok

1  Dziękujemy, saban02
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Olympian VillageOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dear saban02

Let me thank you for taking your valuable time in sharing your feedback. We are pleased to note that your experience during the recent stay met your expectations and that you had a pleasant and comfortable stay with us.

We are delighted to read your compliments on our team of professionals and I have taken the liberty of sharing your lovely feedback
We take great pride in creating those memorable moments and special experiences for our esteemed guests.
Hopefully there will be another chance to welcome you at our resort.

With kind regards,

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Bardzo dobry hotel.Pokoje są różne-my trafiliśmy na mniej ekskluzywny.Sprzątanie codzienne.Posiłki bardzo smaczne-powinno być więcej owoców morza.Ciasta przepyszne!!!Okolica hotelu pełna zieleni i zadbana.Animacje na wysokim poziomie:)
W hotelu mnóstwo rodzin z dziećmi.Szczerze polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi-dużo atrakcji dla nich :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje są w tzw."zameczku"-nowiuśkie:)
Dziękujemy, BeataN383
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Olympian VillageOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dear BeataN383

Than you for your time dedicated to review our resort.
We are happy to see, how much you enjoyed your well-deserved holidays. Your kind words for our team are a big motivation to continue giving just the best to our guests.

Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Absolutnie najlepszy hotel w jakim byłem. Udało mi się go zarezerwować rok wcześniej w super cenie. W tym hotelu wszystko było cudowne. Mnóstwo basenów, dużo barów. Dla mnie najważniejsza jest plaża, a ta była przepiękna. Czysta woda, mnóstwo miejsca na leżakach, klimatyczny bar. Możliwość bezpłatnego korzystania z kajaków i rowerków. Jeśli chodzi o restauracje to jest ich kilka. Wszystkie otwarte wieczorem. Polecam przepiękną restaurację włoską, postawioną na palach. rezerwacja wcześniej. Kolacje główne przepyszne. Hotel to małe miasteczko, z marketem, sklepami z pamiątkami. Byłem już w wielu krajach: Turcja, Grecja, Egipt, Kanary, ale takiego wspaniałego hotelu jeszcze nie miałem. Możliwość wypożyczenia samochodu za 40 euro,. U rezydenta wycieczka np na zakynthos ok 85 euro. Poza hotelem pusto, Kilka sklepików i restauracja
Krótki transfer z lotniska. Do najbliższego miasta Pyrgo można dojechać autobusem.
.Zdecydowanie polecam wszystkim ten hotel !!

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam pokój 0901, zaraz przy jednym z basenów, oddalony 500 m od plaży, ale bardzo sympatyczny
Dziękujemy, danielos7608
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Olympian VillageOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Dear danielos7608

Thank you very much for your time dedicated to such detailed review. Your comments are already shared with all our personnel and they are much appreciated. Satisfaction of our guests is our primary concern and we are very glad when we achieve a positive result. Your kind remarks encourage us to continue the good and hard work, assuring you of our best of attentions and quality services at all times.It was a big pleasure to welcome you and we are already looking very forward to see you again soon!

Best Regards,

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Hotel Aldemar Olympian spełnił nasze oczekiwania. Jedzenie jest bardzo dobre, wszędzie dba się o czystość. Animacje zarówno dla dzieci,jak i dla dorosłych na najwyższym poziomie. Pokój wygodny, w łazience zarówno prysznic,jak i wanna. Polecam

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, anetka676
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Olympian VillageOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Dear anetka676

Thank you for letting us know how much you enjoyed your stay at Aldemar Olympian Village. We take great pride in making everyone feel welcomed. Satisfaction of our guests is our primary concern and we are very glad when we achieve a positive result.
We look forward to seeing you on your next trip to Greece.

Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Witam. Właśnie wróciłem z 2 tygodniowych wakacji w Aldemarze i kilka refleksji. Jechałem z duszą na ramieniu bo ofertę pobytu kupiłem na 4 dni przed wylotem. Dziwiło mnie, skoro hotel ma takie dobre opinie to czemu sa wolne miejsca. Na szczęście na miejscu było duże i przyjemne oczarowanie. Po pierwsze - ogromny teren hotelu. W ogóle nie czuje się tych tysięcy turystów. Po prostu oni znikają w tej masie terenu :)
Plaża - piękna, piaszczysta i szeroka. O każdej porze dnia spokojnie można było znaleźć wolny leżak. To mnie bardzo zdziwiło, bo niby sezon, a leżaków od cholery wolnych.
Pokój - duży i fajny w budynku zaczynającym się od numeracji 9. Nie bierzcie pokoi z numerami zaczynającymi się od 6 i 7 - są one dość stare i chyba dawno nie odnawiane. Mijaliśmy te budyneczki i wyglądały tak sobie.
Baseny - jest ich od groma. My za naszym budynkiem, dosłownie 5 metrów mieliśmy duży basen z barem. Nigdy tam nie było kolejek i spokojnie można było poleżeć z drinkiem w ręku, a dzieciaki co chwila po lody :)
Jedzenie - monotonne ale da radę.
Animacje - do bani. Jest ekipa na miejscu, która robi jakieś tańce i inne wydziwiania, ale poziom słabiuteńki.
Dyskoteka dla dorosłych - nie ma. Ale przed hotelem jest tawerna i tam do 2, 3 w nocy muza nawalała, więc coś się tam działo.
Alkohole - tu przeżyłem mały szok. Wszelkie drinki na oryginalnych napitkach. Pierwszy raz się z tym spotkałem. Nie tam jakieś lokalne podróbki, tylko normalna tequilla sierra, metaxa, czy stolichnaja :)
Okolica wokół hotelu - nic się nie dzieje. Przed hotelem z 5 sklepików, w tym 2 z kożuchami dla Rosjan i tyle.
Wycieczki - nie ma żadnych ofert okolicznych biur. To zaskoczenie in minus, bo zakładałem, że coś taniej uda się wyrwać niż od rezydentów TUI. Ale nie dało rady.
Ja brałem 2 wycieczki od rezydentki z TUI - Zakyntos (bardzo polecam, super wycieczka i super Bożenka - przewodniczka) oraz do Aten (nie polecam - wszystko na szybko, w pośpiechu, 1,5 godziny wolnego czasu w mieście łącznie z jedzeniem), korki i program pobytu mocno nikczemny. Fajna tylko była Pani Kinga - przewodniczka.
Turyści w hotelu - masa Rosjan i Włochów. Sporo Polaków i pepików :) Generalnie wszystkie animacje w języku włoskim i rosyjskim.
Sprzątanie: codziennie, chociaż ja rezygnowałem czasami z Room service jak chciałem sobie spokojnie pospać :)
Generalnie: polecam ten hotel z czystym sumieniem. Jasne, że ktoś mógłby się przyczepić do starej fugi w łazience czy czegoś tam. Ale ja nie należę do osoby zwracającej na to uwagę. Więc pełen relaks. Polecam z czystym sumieniem :)

Dziękujemy, Tour440881
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Repmgr, Reputation Manager , Aldemar Olympian VillageOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Dear Tour440881

We would like to thank you for the kind and encouraging comments from your experience in our hotel.
We are more than pleased to know that our hotel and services exceeded your expectations and your appreciating comments fill us with pride. Your comments are already shared with all our personnel and they are much appreciated. Satisfaction of our guests is our primary concern and we are very glad when we achieve a positive result. Your kind remarks encourage us to continue the good and hard work, assuring you of our best of attentions and quality services at all times.

Alina Tamarova