Skaleta

“Doskonałe jedzenie, przemiła obsługa”
Ilios Taverna — recenzja

Ilios Taverna
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Skaleta)
Kuchnie: Grecka
Zrecenzowano 2 września 2019

Byliśmy tu kilkukrotnie. Jedliśmy gyrosa, krewetki, homara i inne mixy owoców morza.
Wszytko bardzo nam smakowało. Po każdym posiłku obsługa częstowała nas świeżymi owocami, a sam właściciel przynosząc rachunek, częstował nas również rakiją. Świetny grecki klimat i wspaniałe jedzenie plus obsługa, która naprawdę się starała. Gorąco polecam

Dziękujemy, Karolina87r

Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce usytuowane nad brzegiem morza. Wpadliśmy na piwko, coś przekąsić i na pewno przywieziemy do Polski niezapomniane wrażenia. Pyszna zupa rybna i ślimaki które skradły nasze podniebienia. Warto tu zajrzeć i poczuć rodzinną atmosferę podziwiając przepiękne morze kreteńskie.

Dziękujemy, chrishT2753WI
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tawerne Ilios polecam z całego serca.Atutem po pierwsze jest piekny widok.Tawerna jest zlokalizowana na skarpie tuz nad plaza wiec jest sliczny widok na morze i bajeczny zachod słońca. Po drugie przemiła obsługa szczerze tez mówi co jest śwież w karcie z owoców morza i ryb,a co mrożone gdyż akurat nie jest to sezon na dane specjały...po trzecie i najważniejsze przepyszne jedzenie.Wysmienite i świeże sardynki,kalmary i inne ryby. Świeże wyciskane soki.Polecam również sałatki i pizzę na naprawdę pysznym cieście (jak do tej pory najlepsza jaką jadłam na wyspach) Pieczywo również własnej produkcji..Tawerna jest dość duża i nie należy zrażać się tym, iż we wczesnych godzinach wieczornych jest mniej osób...bo naprawdę warto tam zajrzeć i nie kierować się akurat w tym przypadku ilością klientów.Na koniec tej uczty zmysłów ...."słodka katastrofa"czyli ciastko czekoladowe Home made z gałką lodów waniliowych ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Beata B
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco. Homar przepysznyMiła rodzinna atmosfera.Wypad we dwoje na romantyczną kolację przy zachodzie słońca Deserek w gratisie po przepysznej kolacji.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Marta C
Zrecenzowano 15 października 2016

Jedzenie wyśmienite, rodzinna atmosfera, blisko morza, polecam wszystkim przebywającym w tej okolicy, naprawdę warto tam zajrzeć i coś spróbować.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, kleopatra999

Ilios Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skaleta, Rethymnon Prefecture
Retimno, Rethymnon Prefecture

Skaleta, Rethymnon Prefecture
Stavromenos, Rethymnon Prefecture

Retimno, Rethymnon Prefecture

Byłeś(-aś) w Ilios Taverna? Podziel się wrażeniami!