Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Podróż rozpoczęła się prawie 3 godzinnym opóźnieniem wylotu. Powrót również opóźnił się o godzinę. Odnośnie samego hotelu. Szukaliśmy hotelu w położonego w ustronnym miejscu i zdecydowanie Begeti jest takim hotelem. Chcieliśmy również odpocząć w ciszy i spokoju, w związku z tym dużym kryterium wyboru hotelu był brak dzieci - pani z ITAKI powiedziała że zdecydowanie nie będzie w tym hotelu dzieci. Niestety okazało się że cały hotel i basen dosłownie był WYPCHANY "bombelkami". Sam hotel przyjemny, fajne położenie, pokoje czyste zadbane. Akurat nam udało się dostać pokój na piętrze, osoby z pokojów piwnicznych skarżyły się na brak światła dziennego oraz olbrzymią ilość robactwa. Nie dziwię się, też nie chciałbym takiego pokoju. Największym mankamentem tego hotelu to niestety KUCHNIA, a właściwie jej brak. Nie wiem skąd biorą się pozytywne komentarze na temat jedzenia (widocznie osoby piszące pochlebne opinie stołują się na dworcu w Radomiu). Jedzenie jest OKROPNE, po dwóch dniach dosłownie nie ma co jeść. I nie nie jestem francuskim pieskiem (cały turnus który tam był narzekał tak, że wszyscy chodzili na kolacje do pobliskiej tawerny). Mięso jeśli jakieś było było najgorszej jakości (szaszłyki to sama żyła), nie dało się tego pokroić. Temperatura każdego dania była maks pokojowa! Ziemniaki, frytki, nie ma znaczenia wszystko zimne. Owoce morza? Zapomnijcie. Kącik z jedzeniem typowo greckim to jakaś pomyłka! 5 rodzajów dżemu, jeden ser i oliwki które radzę zostawić w spokoju. Ani razu podczas pobytu nie odbyło się gotowanie na żywo czy wieczór z grillowy albo grecki. Aaaa i do tego między obiadem i kolacją gdzie w zwyczaju jest że podaje się jakieś przekąski typu fast food to w cudownym Begetti Bay dają POPKORN :D i to wszystko. Piwo wiadomo bez procentów, masa plastikowych kubków trafia do kosza. Raki całkiem dobre. Ouzo radzę omijać :) Animatorzy z Itaki się starają żeby było fajnie i im to wychodzi. Obsługa miła i sympatyczna w granicach rozsądku. Reasumując: Begetti Bay - fajnie miejsce na uboczu z obrzydliwą, nie nadającą się do jedzenia kuchnią. I przez to NIE POLECAM. Pozdrawiam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie wybierać pokojów w piwnicy.
3  Dziękujemy, fakir1989
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Kameralny, rodzinny hotelik ze wspaniałą obsługą. Pokoje komfortowe, czyściutkie. Cudowna lokalizacja. Bardzo smaczne i urozmaicone posiłki. W pobliżu kapliczka ślubna więc jedząc kolację na tarasie można podziwiać lokalny folklor :)

Dziękujemy, CopartKrak
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

13 dniowy pobyt rodzinny. Dzieci w wieku 13 11 i 3lata. Pokoje mielismy dwa na pietrze z bocznym widokiem na morze. Pokoje schludne. Sprzatane codziennie, wymiana ręczników w miarę potrzeby codziennie czasami co drugi dzień. Obsługa bardzo miła. Jedzenie śniadania średnie. Obiady w miarę dobre ale brakowało owoców morza i Greckich potraw. Wszystko to rekompensowało jedzenie na tarasie z widokiem na morze. Drinki w barze z automatu nie robione przez kelnerów i wszystko smakowało podobnie.Basen niezbyt duży ale za to ciepła woda. Plaża kamienista niezbyt bezpieczna dla dzieci zwłaszcza ze w morzu były wystające kamienie na które trzeba uważać żeby się nie skaleczyć. Podczas większych fal morze wyrzucało syf na brzeg brązowa trawę która sie przyczepiała do ciała.Zachody słońca przepiękne. Niedaleko hotelu znajduje sie mały kościółek , a przy odrobinie szczęścia można zobaczyć grecki ślub. Wycieczki z Itaki drogie,ale warto wypożyczyć samochód i zwiedzać wyspę na własną rękę. Niedaleko hotelu jest przystanek z którego warto dostać się do miasta Rethymnon koszt biletu 1.8e dziecko do 3 lat za darmo. Animacje z Itaki super. Pozdrawiam Michalinę i Tomka. Wakacje Udane mimo wszystkich niedociągnięć.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na piętrze od strony wschodniej zadowalające z widokiem na morze.
Dziękujemy, Sisi555
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Podróżuję już z rodziną kilkanaście lat i przyznam, że nigdy nie bawiłam się w opis hotelu, w którym byliśmy. Zawsze zdarzają się jakieś niedociągnięcia, ale ten Hotel niestety naszym zdaniem oraz wielu osób, które z nami były w nim na początku czerwca nie zasługuje nawet na 3*. Pokoje poz tymi za dodatkową opłatą oraz tymi na pierwszym piętrze to totalna porażka. Otrzymaliśmy pokój nr 405, w którym był "smród" wilgoć, robactwo oraz półmrok jak w piwnicy, która ma okienko. Za zmianę pokoju musieliśmy dopłacić. Jedzenie nie jest robione na miejscu tylko dowożone, dlatego nigdy nie było ciepłe. Jak trafiło się coś letniego to był sukces. Z owoców mieliśmy tylko jabłko i pomarańczę pokrojoną w plastry. Po każdym posiłku wszyscy po sobie sprzątali odnosząc talerze i sztuce na wystawiony wózek. Może to nic złego, ale trochę uważam nie na miejscu przy opcji ALL. Drinki nie były robione przez barmana tylko z automatu. Dodatek do drinków to tylko raki. Plaża to również porażka. Po interwencji gości z naszego turnusu trochę ją wysprzątali. Natomiast kąpiel mogła odbyć się dopiero po ostrej przeprawie. Przed pierwszym wejsciem do morza myśleliśmy, że nasi poprzednicy są zalani w trupa i chcą się po pijaku kąpać. Dno morza nie tylko kamieniste, ale przede wszystkim bardzo śliskie i niebezpieczne, dlatego też oferty nie powinny zawierać informacji o plaży przy hotelu. Miejscowość spokojna nie za czysta ale w Grecji to normalne. Sama Kreta piękna więc polecam się wybrać ale nie do Hotelu Begeti Bay.

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach na najniższym poziomie "smród", robactwo, wilgoć oraz ponuro jak w piwnicy
1  Dziękujemy, Piwnica
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Bardzo ładne widoki, miła i życzliwa obsługa, pokoje bardzo czyste. Mały wybór jeśli chodzi o jedzenie, ale za to smaczne. Hotel raczej 3* niż 4*. W okolicy raczej nie wiele się dzieje, dlatego jest to doskonałe miejsce jeśli chcemy odpocząć od zgiełku, cisza i spokój. Plaża kamienista, dlatego konieczne jest odpowiednie obuwie. W mojej ocenie miejsce warte polecenia, z wakacji aż żal było wracać.

Dziękujemy, razdwa12