Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciłem z wakacji w tym hotelu zadowolony. Mieliśmy pokój w budynku głównym z widokiem na basen i morze. Pokój ładny, codziennie porządnie posprzątany. Jedzenie dobre i urozmaicone - podczas tygodniowego pobytu nie było monotonii a zarówno ja z żoną jak i dzieci zawsze znaleźliśmy sobie coś co nam odpowiadało. Szkoda że dla dzieci nie było lodów ale te można kupić w sklepiku znajdującym się na terenie hotelu. W kwestii alkoholi może bez szału ale myślę że każdy coś tam dla siebie znajdzie. Basen fajny, leżaków sporo choć przy pełnej obsadzie ośrodka podejrzewam że może być czasem problem ze znalezieniem wolnych. Dla dzieci jedna zjeżdżalnia do basenu oraz obok mały brodzik. Poza tym jest też plac zabaw ale dość marnie wyposażony. W kilka minut można zejść ścieżka na prywatną kamienista plażę z parasolami i leżakami. Buty do wody wskazane. Warto zabrać ręczniki plażowe bo na wyposażeniu takowych brak. Klienci to Polscy i Francuzi - czytałem we wcześniejszych komentarzach że odczuwalna była różnica w traktowaniu ale ja nic takiego nie stwierdziłem. Generalnie polecam.

1  Dziękujemy, Marcin G
Zrecenzowano: 9 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel. Plusy: kuchnia - pyszna, świeżutka i urozmaicona (na prawdę duży wybór smacznych dań), klienci - głównie Francuzi oraz Polacy w mniejszości. Animacje zarówno FR jak i PL z Grecosa. Zadbany, czyściutki hotel z kamienistą, uroczą (i czystą) plażą. Bardzo miła obsługa w hotelu. Spędziliśmy w Sunrise 2 tygodnie z 2 dzieci 4 i 12 lat. Klub Delfinki na medal: p. Piotr trener pływania dla maluchów na 6+! Z resztą wszyscy animatorzy bardzo pozytywni, życzliwi i zaangażowani. Polecamy wynajem auta i zwiedzenie Sparty oraz cudownego Nafplio - płatne autostrady, kilka bramek (3 - 4), na każdej inna cena od 1.30€ do 2.90€. Można wybrać alternatywną trasę przez góry, bezpłatna i przy mocnym autku na pewno ciekawsza :-). Pobliskie wodospady, a także miasteczko Koroni należy zwiedzić koniecznie! Wracając do hotelu: ogromny plus za to, że nie było wydawania tzw. lunch boxów, za to każdy, kto planował wycieczkę robił sobie prowiant w czasie śniadania w restauracji- super rozwiązanie dla naszych dzieci. W ogóle nie było problemu z wyniesieniem sobie jedzonka przez dzieci "na później" z czym po raz pierwszy się spotkałamDodatkowo ogród z pysznymi figami, winogronami, z którego goście hotelu korzystali z dużą przyjemnością. Minus za pokój superior: mały, jednoizbowy- za to względnie duża łazienka, czysty. No i wino. Otóż uważam, że to WSTYD, żeby taki na prawdę dobry hotel, z kuchnią na wysokim poziomie, serwował tak wstrętne, ochydne "wino" i nazywał je na dodatek winem z Krety. Będąc na Krecie 5 razy w życiu czegoś takiego nie piłam.. Dobre winko zakupiliśmy w Koroni (lane z beczki- wspaniałe) a w restauracji polecam wodę - dobraHotel godny polecenia dla rodzin z dziećmi.

Termin pobytu: sierpień 2018
4  Dziękujemy, annalicja
Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciliśmy z urlopu w hotelu sunrise z biurem podróży grecos , polecam i biuro i hotel . Jedzenie bardzo dobre dla każdego coś się zawsze znalazło , pokoje czyste codziennie sprzątane . Animacje dla dzieci super . Miejsce spokojne bo oddalone od najbliższego miasteczka ok3km ale z hotelu można było nawet nie wychodzić tyle się działo jeżeli chodzi o animacje

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Magdalena R
Zrecenzowano: 4 września 2018

Hotel polozony jest na skarpie z cudownymi widokami, w pieknym ogrodzie. Jedyny minus wg mojej opinie, to ze jest na odludziu.
pokoje i łazienki po remoncie (w budynku głównym).
Posiłki pyszne, duży wybór. Polecam ten hotel z czystym sumieniem.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, MonikaP3870
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjechalismy do hotelu o 11:30 ze znajomymi, powiedziano nam na wstępie ze o 14:00 dostaniemy klucze do pokojów, niestety o 14:00 okazało się, ze musimy czekać jeszcze conajmniej godzinę gdyż pokoje nadal nie są gotowe... o godz 15.00 nasi znajomi dostali pokój, a my z mężem musieliśmy dalej czekać, pani z recepcji uśmiechnięta powiedziała ze możemy sobie zanieść bagaże do pokoju znajomych ( gdyż cały czas stały niestrzeżone w głównym hallu przy recepcji). O godz.16:00 powiedziano nam ze mamy juz pokój EUREKA!! Ale dalej nie jest posprzątany!!!! Przetaszczylismy walizki na drugi koniec basenu do brudnego pokoju z „widokiem na basen”( oczywiście opcja za dopłatą), który okazał się pokojem z widokiem na krzaki. Hotel NIE jest bezpośrednio przy plazy!! Trzeba na nią zejść niebezpiecznymi i śliskimi schodami ok 150-200m! Zakaz schodzenia w klapkach. Bar przy plaży owszem jest, ale mają w nim tylko piwo i ouzo, brak wody, toaleta typu toi-toi. Buty do wody konieczne!
Znajomi mieli sprzątane w pokojach co 2-3 dni. Co do basenu-był ok, w barze alkohole nawet OK, przekąski bardzo przeciętne, leżaki trzeba było sobie zajmować wcześnie rano, później nie było juz szans.jedzenie w hotelu monotonne i słabe a alkohole w barze głównym-porażka. Pełno agresywnych francuzów dookoła. Jedynie polscy animatorzy byli świetni i spisali się na medal!!!
Warto tez dodać, ze hotel polozony na totalnym uboczu,poza nim-zero rozrywki. Moim zdaniem nie zasługuje na 4*, tylko słabe 3*

Termin pobytu: sierpień 2018
4  Dziękujemy, soniaczek2