“Naoliwiony mechanizm turystyczny”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 3 dodatkowych witryn!
Pavlina Beach Hotel
Miejsce nr 1 wśród 3 hoteli w Niforeika

Recenzja dla Pavliny to z roku na rok coraz większe wyzwanie! Kolejne dwutygodniowe wakacje przekonały nas, że może być jeszcze lepiej. Pavlina oferuje dokładnie to, czego potrzebujemy, a profesjonalna, ciężko pracująca, sprawna i uśmiechnięta załoga jest dla nas jak rodzina.
Wyzwanie z recenzją Pavliny polega na tym, że to co dla nas jest zaletą, dla innych turystów może być wadą.
Przede wszystkim Pavlina znajduje się z dala od miejskiego hałasu. Hotel jest wysoko położony, skąd roztacza się wspaniały widok na morze, góry i most Rio-Andirio. Plaża jest kamienista, ale cóż z tego, skoro morze jest krystalicznie czyste. Dno zostało przed sezonem (jak zawsze) wyczyszczone, więc zejście jest jeszcze łagodniejsze, a kamienie przy brzegu to naturalny pumeks :) Dalej jest już tylko piasek. Zamiast wodnych butów lepiej zabrać maskę do nurkowania, bo ryb jest mnóstwo. Morze bywa falujące, jak to w górach, ale wszelkie zdarzenia atmosferyczne to dodatkowa atrakcja. W tym sezonie przybyło leżaków. Bar przy plaży jest płatny, ale goście z wykupionym all inclusive nie narzekają na spacer do tawerny przy basenie. Opcję all inclusive można również wykupić na miejscu, co bywa korzystniejsze niż wybór takiej możliwości w biurze podróży: kosztuje 15 euro za dorosłą osobę za dzień.
W Pavlinie nie ma wielkich sklepów i wiele restauracji, ale można spotkać żurawia stacjonującego na statku, skorpiona, zobaczyć wschód księżyca, zaprzyjaźnić się z portowymi psami. W Niforejce zawsze mamy pomysły na spędzanie czasu, a morze nigdy nam się nie nudzi. Pobliskie Patras, bardzo urokliwe nocą, oferuje doskonałe greckie jedzenie, które można zjeść w jednej z wielu restauracji; warto też zobaczyć z bliska cud techniki i harmonii: most Rio-Andirio.
Hotel ma niebanalną zabudowę, jest czysty i zadbany. Wewnątrz znajduje się klimatyczny i elegancki sklep, idealnie komponujący się z architekturą Hotelu.
Pavlinę doceniają paralotniarze, motocykliści, goście z wielu krajów, coraz więcej przybywa turystów z Francji, Belgii, Szwajcarii, Estonii, Białorusi. Stałymi bywalcami są Niemcy, Czesi i Rosjanie. Poznaliśmy absolutnie fantastycznych Białorusinów, Rosjan, Niemców, Irańczyka i Afgańczyka. Pavlina zbliża :)
Podczas wieczoru greckiego dane nam było zatańczyć grecki taniec hasapico przed profesjonalnym zespołem i gośćmi hotelu.
Muzyka, taniec, pogoda ducha, znakomite jedzenie to jest to, co kochamy w Grecji, a z urokliwej, hotelowej tawerny słychać grecką muzykę albo piosenki w stylu złotych przebojów. Spokój Pavliny przyciąga młodsze i starsze pary, z małymi dziećmi, a nawet z niemowlętami. Pavlina to supernaoliwiony i mega przyjazny mechanizm.
Polecamy wielbicielom wyluzowania, zatrzymania się w biegu, wyciszenia.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój z widokiem na morze
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
1  Dziękujemy, AneTamar

Zrecenzowano 5 października 2017

Hotel godny polecenia. Położony w uroczym miejscu, z pięknym widokiem, z zadbanym ogrodem i co najważniejsze - w ciszy i spokoju. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Hotel bardzo czysty i pomimo swoich lat zadbany. Dobra baza wypadowa do zwiedzania Peloponezu, z czego gorliwie korzystaliśmy. Idealny także na spokojny wypoczynek i słodkie lenistwo połączone ze spacerami wzdłuż brzegu morza.
Polecam gorąco, to były naprawdę udane wakacje!

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Kasia R
Zrecenzowano 25 września 2017

Hotel bardzo fajnym. JEDZENIE DOSKONAŁE. OBSŁUGA NIESAMOWICIE MIŁA. Czysto, ciągle ktoś ogarnia i sprząta. Byliśmy z dzieckiem i nie nudziliśmy sie tak jak on. Hotel bardzo ładny z zewnątrz, wewnątrz czuć rok 90';] ale mi nie przeszkadzało.
Plaża kaminista, 200m, leżaków wydaje mi się w sezonie za malo, ale widok z plaży jest cudowny.

Wskazówka dotycząca pokojów: Trzeba pytać czy na pewno pokój ma widok na może. Ja taki wykupiłem i miałem 50/50 moża i drzewa ;/.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
1  Dziękujemy, wcinaczkartofli
Zrecenzowano 17 września 2017

Spędziliśmy w tym hotelu tydzień z 4 miesięcznym dzieckiem. Jak dla mnie idealne miejsce na wakacje z takim brzdącem. Hotel położony zaraz przy plaźy do której zejście jest po schodach lub opcja dla wózkowiczów zjazd droga częściowo asfaltowa a przy końcu już żwirowa niestety. Plaża kamienista, jednak po wejściu do wody i przejściu Około 2 metrów pojawia się piach. Woda w morzu przejrzysta i ciepła- można wypatrzeć maleńkie rybki.
Na terenie hotelu znajduje się duży basen i brodzik dla dzieciaków przy którym można skorzystać z hotelowych zabawek dla dzieciaków. W basenie czysto.
W mojej opinii jedzenie bardzo ale to bardzo dobre- śniadania co prawda codziennie takie same ale to jest raczej normą w hotelach- zreszta co można więcej chcieć - jest jajecznica, sa kiełbaski, płatki z mlekiem, sery, wędliny, dżemy i pyszne bułeczki z ciasta francuskiego. Za to lunch i kolacja to prawdziwa uczta- codziennie co innego i zawsze pysznie.
Najbardziej zaskoczyła mnie czystość i obsługa. Hotel bardzo czysty- niema się do czego przyczepić, sadze iść nawet perfekcyjna pani domu byłaby zadowolona- pokoje sprzątane codziennie i pisząc sprzątanie mam na myśli codzienne myta podłogę, wymieniane ręczniki i pościel, porządnie umytą łazienkę, na prawdę chapeau bas dla ekipy sprzątającej. Obsługa zarówno kelnerzy, pracownicy recepcji czy ekipa ogrodowa bardzo przyjaźni, chętni do pomocy, zawsze uśmiechnięci i chętni do rozmów.
Hotel położony na uboczu do najbliższego miasta Ok 5 km. Widoki z tawerny niezapomniane. Idealne miejsce do odpoczynku od zgiełku miasta i codzienności. Szczerze polecam.

1  Dziękujemy, Fibka
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Hotel dla ceniących cisze i spokój. Nie jest to miejsce dla lubiących zabawę i głośna muzykę. Położony na biednej greckiej wsi, żadnych atrakcji w pobliżu, idealny do leniwego wypoczynku. Koniecznie opcja all. . Ponieważ leży na klifie więc z całego hotelu widoki przepiękne!!! Rozległy teren, pięknie utrzymany, jedzenie bardzo dobre, mogłoby być troszkę więcej owoców. Za to obsługa bardzo miła. Ponieważ byliśmy w 7 osób, w restauracji zawsze czekał dla nas zarezerwowany duży stół - było to bardzo miłe. Klimatyczna tawerna z barem w starej baszcie gdzie serwowane były obiady, i te widoki..... .

Plaża wąska, piaszczysto kamienista. Kamienie tylko przy wejściu do morza, dalej dno piaszczyste, łagodnie opadające. Dwa rzędy leżaków, w all bezpłatne. Zawsze były wolne leżaki czy na plaży czy przy basenie. Nikt z gości nie biegał z samego rana i nie zajmował leżaków, co wbrew pozorom był dla nas dość istotny element udanego wypoczynku. Brak tłumów to na pewno jedna z większych zalet. Do plaży trzeba zejść po schodkach, można dojść też asfaltową ścieżka. Dla nas absolutnie nie było to uciążliwe, Brakowało baru przy plaży, wtedy byłoby idealnie.

Basen obok tawerny, do 3,5 m głębokości, z ratownikiem. Animacji nie było, ale dzięki temu można spokojnie wypocząć w ciszy, przy dyskretnie sączącej się muzyce. Dwa wieczorki w tygodniu - jeden grecki i jeden sangria party - w zupełności nam wystarczyły jako dodatkowa atrakcja.

Polecam wycieczkę na Zakhyntos. Plaża wraku przereklamowana, tłumy ludzi, ale widoki piękne. Świetna przewodniczka, Pani Bożena, która mieszka na wyspie, opowiada ze swojej perspektywy, o codziennym życiu Greków - z humorem i bardzo ciekawie. Mimo późnego powrotu ok. 22.00 czekała na nas kolacja.

Pokoje sprzątane codziennie, nowe ręczniki pościel - obsługa bez zarzutu. Były małe mankamenty, drzwi na balkon się trudniej zamykały, czy osławiona z wielu recenzji zasłonka pod prysznicem, ale ponieważ w pokoju spędzaliśmy tylko noce, uważam te szczegóły za mało istotne.

Reasumując - bardzo dobry stosunek jakości do ceny - mocne 4 z plusem :-)

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, andg75
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Niforeika — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0,1 km
Grecotel Casa Marron
Nr 1 z 3 w lokalizacji Lakkopetra
Liczba recenzji: 551
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Pavlina Beach Hotel? Podziel się wrażeniami!

Pavlina Beach Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Niforeika Kato Achaia, Niforeika 252 00, Grecja
Lokalizacja: Grecja > West Greece > Achaea Region > Niforeika
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Basen
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 3 hoteli w Niforeika
Zakres cen: 200 zł–450 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Pavlina Beach Hotel 4*
Liczba pokoi: 93
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Pavlina Beach Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?