“Błogostan”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 3 dodatkowych witryn!
Pavlina Beach Hotel
Miejsce nr 1 wśród 3 hoteli w Niforeika
Zrecenzowano 5 listopada 2016

Recenzja dla Pavliny to prawdziwe wyzwanie! Dla mnie i mojego męża Hotel Pavlina jest absolutnie cudownym miejscem na wakacje, ponieważ jest w nim i wokół niego dokładnie to, czego szukamy, a że znaleźliśmy to wszystko już kilka lat temu, więc jesteśmy wierni temu miejscu, zaś hotelowa drużyna stała się naszymi przyjaciółmi.
Wyzwanie polega na tym, że to co dla nas jest zaletą, dla innych turystów okazuje się wadą.
Nie liczymy schodków, jakie prowadzą na plażę, bo sycimy oczy cudownym widokiem, którego nie byłoby bez wysokiego położenia hotelu nad morzem.
Nie liczymy kilometrów do najbliższego sklepu, bo to dla nas nieistotne. Kto ma potrzebę wyruszenia na zakupy, może wynająć w hotelu rower.
Wodę pijemy z kranu, bo to najoczywistsza rzecz pod słońcem.
Zachwycamy się pysznym, świeżym i różnorodnym jedzeniem serwowanym z uśmiechem, szybko i super profesjonalnie.
Uwielbiamy pobliski typowo rybacki port, spacery wzdłuż plaży, grillowany ser w Mauros Gatos.
Wreszcie cudowne, nieprzewidywalne morze...
Morze krystalicznie czyste, można przyglądać się małym rybkom. Dno schodzi łagodnie i jest piaszczyste. Plaża i sam brzeg morza są kamieniste, ale nigdy nie używaliśmy wodnych butów, korzystając do woli z naturalnego pumeksu :)
Pogoda ze względu na góry bywa dynamiczna, ale ma to swój dodatkowy urok, gdyż jest okazja do podziwiana piorunów z bezpiecznego miejsca.
Dużo turystów z Czech, Rosji i Niemiec, czasem z Białorusi, Francji, Szwecji.
Wiele osób z małymi i bardzo małymi dziećmi oraz starszych par.
Spokojna muzyka wieczorem w hotelowej tawernie z cudną wieżyczką i raz w tygodniu Wieczór Grecki oraz ostatnio, Sangria Party dla entuzjastów gorączki sobotniej nocy.
Klimatyczny i elegancki sklep, idealnie komponujący się z architekturą hotelu.
Cały Hotel jest piękny, czysty, zadbany, ciekawy.
Wspaniała, absolutnie profesjonalna drużyna hotelu: panie w recepcji, panie sprzątające, obsługa restauracji, tawerny i hotelowej plaży, panowie konserwatorzy, właściciel hotelu z żoną - za wszystkimi tęsknimy i wszystkich ich podziwiamy,
Cisza, spokój... błogostan.
Polecamy tym, którzy nie będą skupiać się na położeniu Hotelu Pavlina na wsi ze szczekającymi psami, liczeniu ilości owoców do posiłków, schodów, wyglądzie telewizora, zasłonce do prysznica czy małym basenie.
Polecamy wielbicielom wyluzowania, zatrzymania się w biegu i celebrowania ciszy.
SPA dla duszy.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje z lewej strony (patrząc w stronę morza) są skierowane również na baseny. Są też pokoje typu b...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z rodziną
7  Dziękujemy, AneTamar

Zrecenzowano 27 września 2016

W hotelu Pavlina byliśmy we dwoje na wrześniowym tygodniowym urlopie. Może zacznę od lokalizacji. Jak ktoś już napisał hotel jest na totalnym odludziu, dwa malutkie markety w pobliżu + tawerna Black Cat jakieś 2km od hotelu(spacerek promenadą).
Byłam zaskoczona atmosferą jaka panowała w hotelu! Rodzinnie, miło, pięknie! Widoki były tak piękne, że można było przez pół dnia siedzieć i gapić się w morze, góry i ogrody.
Bar zlokalizowany w starej wieży ciśnień. Serwujący w all: lokalne alkohole(w tym metaxa, ouzo, piwo, wino)+ napoje, soki, ciasteczka i owoce.
Kuchnia: troszkę mały wybór, ale jedzenie naprawdę smaczne. Jedyne co można zarzucić to brak przekąsek pomiędzy obiadem a kolacją i mała ilość owoców w trakcie posiłków.
Pokoje: przestronne, zawsze pięknie wysprzątane, pachnące. Pościel i ręczniki wymieniane codziennie. Mały płaski telewizor z polskim kanałem. Balkon z dwoma krzesełkami i stolikiem. Łazienka troszkę mała i ciemna, ale również czysta. Minusy: słabo działająca klima, głośno chodząca lodówka i przyklejająca się do ciała zasłonka z prysznica( to zdecydowanie największy minus).
Rozrywka: Wieczór grecki raz na tydzień z fajnym greckim show i nauką tańca Zorba, oraz Sangria Party z tańcami, występami i oczywiście Sangrią.
Podsumowując wakacje bardzo udane! Mimo tego, że w promieniu 10 km od hotelu można znaleźć tylko kozy, pola uprawne :D
Szczerze polecam!

• Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, Martyna S
Zrecenzowano 21 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

O ile sam hotel to 4 gwiazdki ale greckie, na standard "europejski" to raczej mocne 3/3,5. Mimo wszystko hotel zadbany z miłą obsługą a przede wszystkim czysty. Jedzenie naprawdę dobre i co najważniejsze piękna plaża przy hotelu. Warto wziąć all inclusive z powodu braku sklepów w promieniu 2km, jednak hotel oferuje wypożyczenie rowerów na godziny. Naprawdę polecam.

Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Deutsche Telekom
3  Dziękujemy, Grzegorz L
Zrecenzowano 20 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Zacznę od tego że hotel położony jest w wiosce i to wiosce przez duże "W", w poblizu 5 km nie ma żadnych sklepów, jest jedynie kilka sklepików typowo pod turystów w których można znaleźć pamiątki, wino, oliwę. W hotelu mieliśmy śniadania(7.30 - 10.00) oraz obiadokolacje (19.30-10.00) naprawdę spory odstęp czasowy. Ale w pobliżu żeby gdzieś zjeść obiad w ciągu dnia graniczy z cudem. Koło hotelu jakieś 15 min średnim tempem jest restauracja blackcat ale jedzenie tam, to głównie mrożonki więc też słabo. My pojechaliśmy do wspomnianej wcześniej 5 km odległej drugiej wioski, bo miastem ciężko ją nazwać a sklepy jakie tam sa też nie zachwycają wyborem produktów. Więc polecam wziąć all inclusive, chociaż osoby które go miały narzekaly na standard w stosunku do innych all inclusive w innych krajach w innych hotelach. Nie wiem nigdy nie byłam na all inclusive. Ale śniadania i obiadokolacje były ok, wybór duży coś zawsze można znaleźć dla siebie. Oprócz tego hotel był super, piękne widoki, cały ogród w hotelu, baseny, taras nad morzem cudownie urządzony i zadbany. Pokoje odnowione i klimatyzowane( super działa klima). Panie miłe i uśmiechnięte, obsługa pomocna. Pokoje sprzątanie codziennie, codziennie nowe ręczniki. Basen od 1.5 metra do 3.5 metra dla dorosłych i dla dzieci od 0.5 do 0.7m. Plaza bardzo blisko hotelu wystarczy zejść po schodach. Widoki niezapomniane!!! Wifi za darmo w pokojach trochę gorsze ale w jadalni i na dworze bardzo dobre.

Data pobytu: lipcu 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Magdae9
Zrecenzowano 22 września 2015

Zacznę od końca i napiszę, że długo się zastanawiałem jaką ocenę wystawić- mianowicie 3 lub 4 gwiazdki... Ale po kolei.
Grecja w pierwszy dzień przywitała nas chmurami i jak się później okazało był to jedyny pochmurny dzień. Transfer z lotniska w Kalamacie do hotelu trwał 3 godziny... Po przybyciu do hotelu dostaliśmy pokój w którym o każdej porze dnia nie było światła. Widok z okna wypadł na drewniany opał hotelu. Jeżeli chodzi o sam pokój to lata świetności wypadły na lata 90. Sam pokój duży, ładny jednakże widać, że został nadgryziony przez ząb czasu już dawno temu :). Łazienka to na prawdę dramat. 4* hotel w którym jest materiałowa zasłonka do prysznica? Ubikacja i płytki też kiepskie... To negatywy. Teraz przejdźmy do plusów. Okolica ładna, choć położona na prawdziwej greckiej wsi. Kiepska oferta wycieczek fakultatywnych oferowanych przez znane polskie 5 literowe biuro podróży i mega drogie :) wycieczka do aten 120 euro z biletami (ot taki przykład). Można samemu ruszyć plażą do Kato Ahaia i stamtąd autobusem do dużego portowego miasta Patras. Do ogarnięcia w cenie 10 euro za os w 2 strony (wycieczka polegająca na transferze do miasta przez biuro kosztuje 40 euro) no ale wracając do hotelu. Hotel położone na klifie z którego rozciągają się piękne widoki na Zatokę Patraską, miasto Patras oraz okoliczne góry. Obsługa hotelu bardzo miła. Szczególne pozdrowienia dla starszego pana który obsługiwał bar- podziwiam jego luz życiowy oraz starszego siwego kelnera super-jedzenie bardzo dobre choć śniadania monotematyczne. Jeżeli chodzi o plażę to prowadzi do niej 83 schody, jest ona miejscami piaszczysta, miejscami kamienista a generalnie mieszana. Podsumowując na pewno nie jest to hotel 4* na polskie standardy, ale położenie, widoki, obsługa, super basen i ratownik :) rekompensują negatywy zakwaterowania.

Wskazówka dotycząca pokojów: Grecy bardzo słabo mówią po angielsku.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Dominik P
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Niforeika — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0,1 km
Grecotel Casa Marron
Nr 1 z 3 w lokalizacji Lakkopetra
Liczba recenzji: 551
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Pavlina Beach Hotel? Podziel się wrażeniami!

Pavlina Beach Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Niforeika Kato Achaia, Niforeika 252 00, Grecja
Lokalizacja: Grecja > West Greece > Achaea Region > Niforeika
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Basen
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 3 hoteli w Niforeika
Zakres cen: 200 zł–454 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Pavlina Beach Hotel 4*
Liczba pokoi: 93
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Pavlina Beach Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?