Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Hotel bardzo przyzwoity, przepyszne oraz urozmaicone jedzenie, bardzo dobre drinki, bardzo miła obsługa, super animacje dla dzieci, animatorzy się bardzo starają, aby zachęcić dzieci do zabawy, piękne widoki. Minusem jest na pewno położenie, ale to można zobaczyć przed rezerwacją (trochę na uboczu) oraz to, że hotel pozwala gościom "rezerwować" sobie leżaki już przed śniadaniem i gdy normalny turysta idzie na basen po 10.00 nie ma wolnych leżaków, lub jest ich niewiele. Jest również za mało parasoli przy basenach.

Dziękujemy, AniaS649
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Guest Relations Manager, Mareblue Beach Corfu ResortOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Dear AniaS649,

Our team was thrilled to read your wonderful review!We are honored that you have chosen our hotel for your holiday.

We are happy that you mentioned the high quality of the culinary offer, good quality of food and beverage is one of the main objectives at Mareblue Beach Resort.

We pride ourselves on our friendly and attentive staff, who endeavor to provide all our guests a comfortable and helpful service.

It was certainly a pleasure looking after you and we hope to welcome you soon again.

Kind regards

Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Hotel w porządku. Na początku otrzymaliśmy pokój z łóżkiem piętrowym dla dzieci ale po interwencji pokój został zmieniony.
Faktycznie słona woda do herbaty i sporo mrówek.Posiłki smaczne, restauracje tematyczne również oferują ciekawe smaki. Obsługa w hotelu bardzo miła i uczynna.
Ogromny plus za polskie animacje prowadzone przez Klaudię, Emilkę i Oktawiana z Itaki - dzieci tylko czekały na zajęcia w miniklubie. Ogromne zaangażowanie i pełen profesjonalizm.

Dziękujemy, adamsV7787ML
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Guest Relations Manager, Mareblue Beach Corfu ResortOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Dear adamsV7787ML,

Thank you for choosing our hotel for your vacation, and thank you for posting your review about your stay at the Mareblue Beach Resort.

We want to offer to our guests a safe, clean and fun environment.We are pleased we were able to able to exceed your expectations.

All these comments will help us to serve you better.

It was great having you with us and we can't wait to welcome you back soon for another enjoyable visit.

Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Hotel i personel zasluguje na najwyższą ocenę, będę polecala znajomym. Animacje w roznych jezykach, codziennie coś innego. Basen dodatkowy tzw cichy dla osób które lubią spokój. Jedzenie bajka, przekąski przy basenie tak pyszne,ze wiele razy nie szliśmy na obiad.

1  Dziękujemy, Renata M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Guest Relations Manager, Mareblue Beach Corfu ResortOdpowiedź udzielona 8 lipca 2019

Dear Renata ,

Thank you for sharing your thoughts with the valuable readers here on TripAdvisor.
It is truly exciting to receive reviews like yours!

The entire team wants to thank you for your kind words and your appreciation for our hard work. Our aim is to achieve always a high standard and to give the best service to our guests.

Also thanks for your kind words and mentioning that hotel generously offers a good choice of menu throughout the week.

The entire team of Mareblue Beach Resort is looking forward to welcome you back again.

Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Hotel zaraz po przyjeździe wydawał się bardzo elegancki. Na dzień dobry przywitało nas nowiutkie i bardzo nowoczesne lobby. Niestety to była jedyna zaleta tego hotelu. Obsługa hotelowa jest niestety na bardzo niskim poziomie, łącznie z menagerem hotelu, który nie umie wysłuchać jakichkolwiek problemów związanych z hotelem oraz jest dość agresywny. Problem nie dotyczy tylko gości ale również obsługi niższego szczebla. Kelnerki są na tyle zastraszone że jedna z nich chcąc napić się wody musiała ukucnąć i udawać że zamiata coś z podłogi, żeby przełożony nie widział że napiła się wody nalewanej "z wieży" przeznaczonej dla gości hotelowych. Pokoje jak na greckie warunki standardowe, chociaż trochę przestażałe - stare meble i łazienki. Największym problemem jest głośno działająca i śmierdząca klimatyzacja. Na noc do wyboru mamy albo smród pleśni albo spanie w temperaturze 27 stopni (okna nie da się otworzyć z powodu komarów). Jedzenie ok ale niestety bardzo monotonne, po 4 dniach trzeba uciekać do lokalnych tawern. Bary to standard jeśli chodzi o all inclusive ale cikawostką jest że barman zamknął mi przed nosem bar mimo że stałem 5 minut w kolejce a klient stojący przede mną został normalnie obsłużony. W hotelu przerażająca jest ilość zużywanych kubków jednorazowych od których wszystkie hotele już odchodzą. Jednorazówek używa się tu wszędzie, nawet w głównej restauracji gdzie zmywanie naczyń nie powinno być problemem - w obecnych czasach gdzie każdy walczy z plastikiem to szok. Hotel reklamuje się jako rodzinny ale niestety tylko jeden z dwóch basenów jest dla dzieci, drugi dla osób powyżej 18 roku życia. Przez to w sezonie basen jest przepełniony i w godzinach popołudniowych mało higieniczny - odradzam pobyt z małymi dziećmi. Proszę zapomnieć również o korcie tenisowym ponieważ kosze do koszykówki (a raczej ich resztki) umieszczone są tak że nie da się grać z końcowej linii kortu. Hotel nadaje się głównie dla osób szukających noclegu na 1-3 noce i dysponujący własnym samochodem. Odradzam korzystanie rodzinom z dziećmi w szczególności osobom nastawiającym się na oddanie dzieci do mini klubu, którego budynek usytłowany jest w pełnym słońcu i nie oferuje wiele ciekawych atrakcji

Dziękujemy, Tajfun24
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Guest Relations Manager, Mareblue Beach Corfu ResortOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Dear Tajfun24,

Thank you for taking the time to comment and share your experience.

Rest assured that your valuable comments have been forwarded to the attention of the management on the property since we consider them as an important tool to help us to improve on a daily basis.

Regarding your comment about our swimming pools we would like to inform you that pool water is tested for chlorine & Ph levels twice per day. It is quiet natural during in use not to be crystal clear. However, by checking chlorine & Ph levels, we ensure that no bacteria can cause any kind of infection. Secondly, the water is refreshed 4 times daily through certified filter system.

Hope that we can welcome you once again at our hotel to prove that we are really passionate about guest service.

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Hotel na pierwszy rzut oka wspaniały. Duży, przestronny teren, dobrze utrzymany. Miałam niewątpliwe szczęście dostać pokój w przyzwoitym budynku, na pierwszym piętrze, po środku miedzy głównym basenem a recepcja.
Pokój ok. Skromny, ale czysty. Codziennie sprzątany mniej lub bardziej ale jednak. Ręczniki wymieniane.
Jedzenie bardzo dobre. Urozmaicone. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mili Panowie w restauracji kierują ruchem, więc nie ma problemu ze stolikami.Nie ma też problemu z lezakami. Zawsze się znajdą. Jednakże, jeśli ktoś chce pod parasolem, to musi sobie "zarezerwować". Wiem, że tak się nie powinno robić ale tu jest to powszechna praktyka i nikogo nie dziwi. Jest też drugi basen, tzw. Strefa relaksu, 18+. Bardzo fajna sprawa.
Czas umila muzyka saczaca się z głośników ukrytych w kamieniach lub klombach. Bardzo przyjemnie.
To teraz minusy. Po przyjeździe dostajemy gratis 15 minutowy masaż w hotelowym spa. Pamiętajcie żeby go zamówić w ciągu pierwszych 2 dni pobytu. Tylko tyle jest on ważny, potem odesla Was z kwitkiem. Oczywiście nikt o tym nie powie, jest to napisane małym drukiem. Jeśli już zdecydujecie się na płatny masaż, to sprawdzajcie czy w dniu kiedy jest Wam robiony jest dokładnie to samo, co było oferowane. Niestety oferują więcej, a potem cudownie o tym zapominają. Najlepiej wziąć kartkę, która dają jak chcą żeby kupić masaż i pokazywać wszędzie. Wiem, że to może głupie, ale tylko w ten sposób otrzymacie to, co kupiliscie.
I jeszcze jedna przykra sprawa. Na basenie obsługa animacji oferuje koszulki pamiątkowe. Podchodzą i pytają czy chcesz koszulkę. Jak się odmawia, to pytają, dlaczego nie, jest gratis. Wtedy człowiek myśli, że jak miło. Hotel chce dac coś, co będzie miłym wspomnieniem wakacji. Niestety, jak już wypelnicie formularz zamówienia tzn. Taki gdzie wybieracie rozmiar, kolor itp (nic tak nie ma o cenie) nagle okazuje się, że koszulka jest płatna 13 Eur! Ja byłam bardzo zdziwiona i odmowilam kupna. Na co bardzo pewny siebie Pan animator,powiedział,"A co Pani myślała, że naprawdę są za darmo?! Ja żartowałem?! Dlaczego miałyby być za darmo?! Nic nie ma za darmo?! Dlaczego mielibyśmy rozdawać koszulki gościom?!". Na moja zdziwiona mine zareagowal wzruszeniem ramion i stwierdzeniem "ni prosze sie usmiechnac, jestes na wakacjach!" Poczułam się wtedy fatalnie, oszukana i smutna i cały urok diabli wzięli. Nie wiem, być może tylko ja jestem taka "naiwna", ale ostrzegam gdyby ktoś jeszcze, żeby nie dac z siebie zrobić "głupiego". Ja rozumiem, że nic Na sprzedawać rzeczy, na plażach też ludzie sprzedają, ale mówią cenę i wszystko jasne.
No i tyle.

2  Dziękujemy, Anna L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Guest Relations Manager, Mareblue Beach Corfu ResortOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Dear Anna ,

Thank you for your feedback on TripAdvisor.

At Mareblue Beach Resort our primary goal is to ensure our guests a unique and unforgettable experience with us and we are happy to read that we could achieve this in your case.

It is truly a pleasure to read that you had such a great experience at Mareblue Beach Resort, that you found our team to be lovely and attentive and that our warm welcome made you feel special.

Mareblue Beach Resort family is waiting for you soon for another restful holiday.

Looking forward to the day when we welcome you back to the hotel.

Please receive the warmest greetings from Mareblue Beach Resort