Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Spędziłam w hotelu tydzień i ja oraz moja rodzina jest zachwycona tym miejscem. Hotel usytuowany jest w świetnym położeniu - do miasta można dojechać autobusem (ok15 min.), blisko znajduje się Mysia Wyspa oraz punkt widokowy. Do plaży także jest blisko (należy zejść schodami w dół). Pokoje są czyste i codziennie sprzątane. Widok z balkonu jest cudowny, do tego można obserwować startujące i lądujące samoloty co stanowi dodatkową atrakcję. Na terenie hotelu znajduje się basen z wodą morską. Jedzenie jest bardzo dobre - szczególnie polecam spróbowania potraw greckich które są także serwowane. Wybór dań jest wystarczająca i wszystko smakuje doskonale. Do tego należy wspomnieć o cudownym personelu. Ludzie tam są tak ciepli i przemili co czyni pobyt w tym miejscu jeszcze bardziej atrakcyjnym. Dla mnie i mojej rodziny standard tego hotelu przewyższa 3 gwiazdki które posiada. Na pewno jeszcze tam wrócimy :)!!!
Pozdrowienia dla całego personelu hotelu za przemiłą obsługę.

Wskazówka dotycząca pokoi: miałam pokój 3-osobowy z widokiem na jezioro - słońce na balkonie było dopiero późnym popołudniem co było cudowne.
Dziękujemy, bartuto
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: metaxashotelsgroup, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, The Royal Grand HotelOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Dear bartuto,

First of all i would like to thank you for giving us the chance to know your impeccable feedback! Guest gratification is our primary and predominant purpose, so we are really delighted to know that you returned back satisfied and happy!

Your lovely comments about the cleanliness of our rooms, our stunning views, our delicious food, and especially, our staff team are highly appreciated from us! These words are a huge motivation and an indicator that we are on the right path!

Your praising comments make us really pleased! The next time that you will come to Corfu, it will be an honor to welome you again to our city hotel!

Sincerely

Guest Relation Department

Zrecenzowano: 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel z pieknym widokiem i na tym bym skonczyla .Reszta do duzych poprawek Hotel zasluguje na 1 gwiazdke , najwiekszy problem to kuchnia zero organizacji jedzenie to jakas porazka brak talerzy .widelcow trzeba sie upominac brudne obrusy . Snack bar to jakas porazka z przekasek suche frytki .Pani sprzatajaca nawet nie raczy przyniesc papieru toaletowego, reczniki nie zmieniane ,mowiac krotko omijajcie ten hotel wielkim łukiem

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Barbara E
Zrecenzowano: 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Razem z moim chłopakiem spędziliśmy w tym hotelu tydzień i byliśmy bardzo mile zaskoczeni wieloma kwestiami. Przede wszystkim standard hotelu jak na 3 gwiazdki jest na wysokim poziomie. Pokoje i łazienki ładne i czyste (sprzątane każdego dnia). Piękny widok z balkonu na morze i pas startowy. Huk przy starcie i lądowaniu samolotów, nam to jednak nie przeszkadzało gdyż na dniu nas nie było w hotelu a w nocy skutecznie wyciszało hałas zamknięcie drzwi balkonowych. Jedyne do czego można się przyczepić to fakt że ręczniki miały być wymieniane co 2 dni, u nas nie zdarzyło się to wcale. Obsługa bardzo miła i dobrze mówiąca w języku angielskim. Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne-mieliśmy opcje jedynie śniadania więc tylko na jego temat możemy się wypowiedzieć. Fajnie zlokalizowany basen po drugiej stronie ulicy, duży, podzielony na dwie części. Wspaniała lokalizacja hotelu, przy samym przystanku autobusu jadącym w ok 15 min. do stolicy Korfu-Kerkiry. Dla nas było to bardzo ważne gdyż byliśmy nastawieni na zwiedzanie głównie północno-zachodniej strony wyspy i poruszalismy się autobusami. Świetna baza wypadowa. W pobliżu wiele restauracji gdzie można smacznie i niedrogo zjeść. Całkiem niedaleko do lotniska ok 1,2km. Naprawdę polecam ten hotel

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano: 1 września 2018

Spędziłem tam tydzień i chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Lokalizacja hotelu w moim odczuciu jest świetna. Mieszkałem w dwupokojowym apartamencie z trzema balkonami i widokiem na pas startowy. Klimatyzacja działała idealnie, a przy zamkniętych oknach nie było słychać odgłosów startujących i lądujących samolotów. Widać, że pokoje i łazienka były w ostatnim czasie odświeżane, jednak da się zauważyć, że ekipa remontowa średnio przykładała się do swojej pracy. Dokuczliwy był brak zasłonki przy wannie i korzystanie z prysznica skutkowało zalaną podłogą. Panie z room service bardzo sympatyczne, ale pokoje sprzątane były dość pobieżnie. Ręczniki wymienione były może raz... Widok z balkonu na Mysią Wyspę i pas startowy wynagradza te niedogodności. Basen podzielony na trzy części położone na różnych poziomach. Najwyżej znajduje się brodzik, później basen właściwy i najniżej, ukryty pod drewnianym tarasem, wyłączony z użycia i niszczejący basen nr 3. Rozglądając się po terenie w okolicach basenu, można dojść do wniosku, że hotel ma lata świetności już za sobą. Wymaga remontu i sprzątania w wielu miejscach. Najsłabszym punktem Royal Boutique jest hotelowa restauracja. Bywało, że zmieniałem wybrany stolik, bo po podejściu bliżej i odsunięciu krzesła miejsce zaskakiwało brudem. Meble z poprzedniej epoki odświeżone białą farbą, która miejscach mających styczność z dłońmi, łokciami gości na przestrzeni czasu poprzechodziła w szarość. Krzesła przykryte białymi okryciami - podobnie. Te same plamy z kawy i posiłków oglądałem przez dwa dni. Automaty do napojów i kawy są już wysłużone. Trafiła się awaria automatu z colą, który zalał podłogę. Kawa jest nią tylko z nazwy. Nie można mieć pretensji do obsługi, bo wyraźnie pracowali z zaangażowaniem. Na obiady i kolacje wybierałem się z rodziną do pobliskiego Kanoni Cafe - tam było pysznie i niedrogo. Szczerze polecam! W pobliżu hotelu można też znaleźć inne bary i sklepiki z sympatyczną obsługa. Mimo, że Kanoni i Royal Boutique wydają się być położone z dala od centrum, to zupełnie nie da się tego odczuć. Często kursujące autobusy i ilość gości przyciągniętych chęcią obserwacji samolotów sprawia, że to miejsce tętni życiem do późnego wieczora. Czy poleciłbym to miejsce? Myślę, że tak. Nie było idealnie, jednak To dobry punkt wypadowy do zwiedzania wyspy. Polecam wypożyczenie samochodu i zwiedzenie północnej i południowej części wyspy. Dwa dni nam na to wystarczyły. Watro oczywiście zwiedzić samą stolicę i wybrać się na przepiękne Paxos i Antipaxos.

Wskazówka dotycząca pokoi: Większość pokoi oferuje wspaniały widok.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, tomaszz930
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu...Odczucia mieszane...Hotel sam w sobie jest całkiem spoko. Blisko lotnisko około 10 min autem , pobliska plaża ok 300m w dół, mały urokliwy porcik z którego odpływają łódeczki na mysią wysepkę. Z wcześniejszych opinii ktore czytałam o tym hotelu było wszystko zgodne,poza jednym...JEDZENIE. Jak dla nas tragedia wybór pożal się Boże...jakość jeszcze gorzej. Śniadania byłyby całkiem spoko gdyby nje kwaśna fasolka. Chleb tostowy-znalazłam pleśń.WOgóle miałam odczucia jakby to jedzienie przechodziło z dnia na dzień...świeżością to nie zalatywało. Dalej było tylko gorzej..jak lunch był spoko to na kolacje trzeba było musowo iść do innych restauracji i tak codzień na zmiane . Ogolnie na liczne wyjazdy na jakich byłam jedzenia gorszego nie spotkałam. Dodatkowo przy basenie przekąski jakąś pomyłka chyba można to nazwać brak przekąsek...opcja all inclusive nie zawierała nawet lodów dla dzieci przy basenie ...zero owoców z wyjątkiem arbuza na ktorego po 3 dniu nie szło już patrzeć...frytki zimne haha...których nie było na co nałożyć oprócz papierowych serwetek to jakaś pomyłka ogólna. Teraz z perspektywy czytania wcześniejszych komentarzy o posiłkach śmiem twierdzić że Ci co pisali to chyba za przeproszeniem na codzień jedzą gów...przepraszam ale to naprawdę była porażka. Wszyscy których tam poznaliśmy mają takie samo zdanie. Na szczęście pokój który dostaliśmy a w zasadzie apartament widokiem na morze pas startowy mysią wyspę i porcik wynagradzał nam to w jakimś stopniu chociaż . Pobyt ogólnie bardzo udany samoloty atrakcją były w naszym przypadku chodź jeśli ktoś nie lubi hałasu niech nie wybiera tego miejsca.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, katarzynkad