Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry hotel.Jedzenie dobre i urozmaicone.Cały team hotelowy bardzo przyjazny.Najwspanialsza była grupa animatorów.Mieliśmy także polską animatora Monika, natomiast wiele dziewczyn rozumiało po Polsku. Wieczorne animacje-rewelacja i jesteśmy pod wrażeniem występu Sary i Diego którzy są tancerzami. Tony przebijał wszystkich żartem i kreatywniscią - człowiek orkiestra. Migeal którego dzieci uwielbiały, przesympatyczny i z dużym dystansem do siebie. Sara jako horeograf stworzyła cudowne występy, które zapamiętamy!!! codziennie coś innego.Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim animatorom za gry,zabawę,żarty,miłe towarzystwo i opiekę.Długo będziemy ich wspominać

Dziękujemy, AdamS7696
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Ogólnie rewelacja !!!! Ale po kolei: 1 - Hotel - położony przy samej plaży, duży kompleks z czterema basenami. Pokoje ( przynajmniej ten nasz ) przestronne z wygodnymi łóżkami i wyjściem na taras i ogród. Pokoje czyste, sprzątane codziennie za wyjątkiem niedzieli. Ręczniki i pościel wymieniana każdego dnia. Zapewne właściciele mogliby juz myśleć o remoncie ale w sumie w pokoju tylko spaliśmy więc dla nas bardzo OK. 2 - Restauracja i bary - jedzenie super, bardzo szeroki wybór, szwedzki stół podczas wszystkich posiłków. Na terenie hotelu są bary z przekąskami i napojami w tym drinkami, oraz restauracja Włoska Mamma Mia. 3 - Otoczenie - hotel przy samej plaży,leżaki i parasole bezpłatne. 4 baseny w tym dla dzieci także ze zjeżdzalniami. Ogólnie bardzo czysto. Wokoło sporo zieleni oraz kwiatów. 4 - Obsługa - najwyższa klasa :-) Zarówno osoby z recepcji, restauracji, barów, animatorzy oraz ratownicy codziennie z uśmiechem na twarzy, mili oraz zawsze pomocni. 5 - Animacje - REWELACJA - Codziennie za wyjątkiem środy od 10,30 do póżnego wieczora animacje dla dzieci i dorosłych. Zajęcia z Yogi, strechingu, aqua aerobiku, nauki tańca,siatkówki, piłki wodnej, tenisa stołowego, oraz gry w bule, a wieczorem dyskoteki, oraz świetne show o różnej tematyce. Dla dzieci zajęcia plastyczne oraz sportowe. I w tym miejscu szczególne podziękowania dla Moniki ( Coral Polska ) oraz Sary i Sarki ( Exim z Czech ) za profesjonalną opiekę nad dziećmi :-). Podziękowania także dla Sary ( Italia ) najlepszej instruktorki yogi i strechingu :-), Miguela ( Portugalia ) - człowiek od sportu oraz kompan do rozmów :-), Tony ( Italia ) - człowiek z którym ciężko było się nudzić i nie mieć uśmiechu na twarzy, a do tego super tancerz, oraz Diego ( Meksyk ) - szef całej grupy oraz showmen i rewelacyjny tancerz :-) Wszyscy Ci animatorzy są z firmy Remarc To Ci ludzie sprawili że nasze wakacje były niezapomniane. Dziękujemy :-) Podsumowując. Polecamy ten hotel wszystkim którzy chcą spędzić fajne wakacje w fajnym miejscu z fajnymi ludźmi.

Dziękujemy, Rafał F
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Były to niezwykle udane wakacje. (:
Jedzenie na stołówce było naprawdę bardzo dobre. Przeróżne dania, każdy coś dla siebie wybierze. Przekąski oraz napoje były dostępne przez cały czas, i bardzo dobrze smakowały.
Pokoje były bardzo czyste, sprzątane codziennie, wraz z wymianą ręczników i pościeli. Mimo bardzo silnych wiatrów w pokoju była cisza i można było spokojnie wypocząć.
Najbardziej podobały mi się animacje, dla dzieci jak i dla dorosłych. Zajęcia z rozciągania, yogy, tenisa stołowego czy turnieje siatkówki i piłki wodnej. Wieczorem też nie można było się nudzić! Dzieci mogły wyszaleć się na Mini Disco a dla dorosłych organizowane były dyskoteki oraz różnego rodzaju Show.
Obsługa hotelu była bardzo przyjazna, uśmiechnięta oraz pomocna, Animatorzy byli bardzo otwarci, chętni do rozmowy i cały czas uśmiechnięci! Tony, Sara, Miguel, Monika, Sarka, Diego, Sara byliście najlepsi!
Wszystkim bardzo polecam spędzenie tam swojego urlopu, mnie się bardzo podobało i mam nadzieję że uda mi się wrócić tam za rok!

Dziękujemy, PatrycjaFilipowska
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce,cudowna atmosfera którą tworzą animatorzy z różnych części Europy. Wspaniala dziewczyna z Polski - piękna Monika z " zielonego wzgorza"❤Świetne zajęcia w wodzie dla dzieci i dorosłych. Przez cały dzień aż do nocy bawią gości. Wieczorem cudowny, magiczy festiwal gwiazd Disneya i muzyki Pop .Hotel pięknie położony przy samym morzu, jedzenie- obłędne nic dodać nic ująć. Jestem zauroczona ludźmi ,miejscem, cudownym błękitem nieba. Polecam z calego serca.

Dziękujemy, Hanna B
Zrecenzowano: 11 maja 2019

super hotel,extra położony ,świetne jedzenie i animacje. Dziwię się ,że ludzie narzekają ! bo naprawdę niczego nie brakuje .Przy samej plaży ,atrakcję dla dzieci .Obsługa uśmiechnięta
Pozdrawiam i życzę udanych wyjazdów

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, emilkamatys