Spokój, cisza, relax tak można nazwać krótko pobyt w tym hotelu :-)
Obsługa bardzo miła, kelnerzy uśmiechnięci. Pani dyrektor hotelu służy pomocą, zagaduje, pyta czy wszystko ok. Pokój, który otrzymaliśmy naprawdę piękny, po remoncie z tarasem i leżakami, po części z widokiem na morze. Sejf w cenie. Dziennie sprzątane, pościel wymieniana, kosmetyki uzupełniane. Lodówka oraz zestaw do parzenia kawy, herbaty w pokoju. Restauracja główna ładna (śniadania, obiady, lunch). Co do jedzenia praktycznie dziennie to samo, trochę monotonne, ale wybór jest taki, że można śmiało pojeść. All inclusive piwko dobre, winko też, drinki dla mnie cienkie, zabarwiane słodkimi syropami - mało korzystałem. Po 23 płatne! Najlepszy barman Mikos! Wieczorami podawane w kuflach, szklankach. W ciągu dnia kubki plastikowe i papierowe. Snack Bar najsłabszy we wszystkich hotelach jakich byłem :-( Souvlaki, nugetsy, frytki, tosty i pizza (ciasto do kitu, pizza z mini piekarnika!). Lody pochowane za barkiem, niewidoczne, jak poprosisz nakładają gałkę do małego kubka, mało kto zamawiał, być może nie wiedział, że w ogóle są. W innych hotelach o takim samym standardzie nakładasz sobie sam. Na duży plus restauracja Al'Carte - wszystko podane pięknie, gustownie tak jak powinno być. Jedzonko w tej restauracji miodzio :-) Teren hotelu otoczony zielenią. Korty tenisowe. Basen też odnowiony z jacuzzi, leżaki wygodne z materacami. Piękne widoki - Plaża najładniejsza w tej części wyspy. Szeroka, żwirkowa z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Animacje? raczej ich brak. Jest to to hotel kameralny, także imprez tam nie ma. Jedziemy tam się zrelaksować i wypocząć :-) Mnóstwo polaków to miło.
Hotel ten mimo kilku małych problemów, które zostały rozwiązane pozytywnie polecam w 100%.

Dziękujemy, Doniminik
Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z początku nie byliśmy przekonani do naszego pokoju, w jednym z nich był widok z okna na zeschniętą trawę i jakieś kamienie, łazienka wyglądała trochę tak, jakby jeszcze była w trakcie remontu (jakieś liczby wypisane ołówkiem na ścianie). Było też sporo mrówek, a w trakcie drugiej połowy naszego pobytu w tej części wyspy mocno wiało, także mieliśmy problem ze spaniem. Na plus jednak jest to, że pokoje były codziennie sprzątane, a sama lokalizacja naszego pokoju była w "wiosce" czyli oddalona trochę od baru, co wieczorami dawało ciszę i spokój. W pokoju był dostępny sejf. Bliski kontakt z naturą zapewniały wszechobecne cykady i koty, a zwłaszcza pewna rodzinka, która przebywała w pobliżu naszego pokoju i skradła nasze serca. ❤️ Z pokoju mieliśmy dosłownie kilka kroków do plaży, do basenu i restauracji mieliśmy chyba nawet trochę dalej. Samo centrum hotelu przyjemne, leżaki z parasolami dostępne dla każdego, kto przyszedł dostatecznie wcześnie. Na basen składał się główny zbiornik, jacuzzi i płytki brodzik. W pobliżu możliwość wypożyczenia ręczników plażowych, za każdy 5 euro w ramach depozytu. Obok bar z dostępnymi już od 10 napojami i przekąskami. Restauracja na piętrze, na zewnątrz były stoliki, także można było zjeść w ładnym otoczeniu. Jedzenie smaczne, śniadania dość powtarzalne, na lunch i obiad zwykle były podawane codziennie różne dania. Była możliwość próbowania również dań kuchni lokalnej. Minusem jedzenia były rozwodnione soki, na plus przede wszystkim świeżość produktów. Obsługa na sali raczej w porządku, w momentach gdzie było najwięcej gości brakowało czasem filiżanek czy łyżeczek. Po skończeniu posiłku praktycznie od razu pojawiał się kelner, który zabierał talerz. Obsługa na recepcji raczej OK, komunikacja raczej po angielsku. Ogólnie moja ocena jest na plus, cenię sobie miejsca, w których można się wyciszyć, a ten hotel zdecydowanie daje taką możliwość.

Dziękujemy, 355dominikam
Zrecenzowano: 9 września 2019

Wlasnie wrocilismy z wakacji w hotelu Almyra. Miejsce to jest przepiekne polozone wsrod gór ktore królują nad hotelem. Hotel polozony bliziutko morza ktore urzeka swoim błękitem. Jedzenie przepyszne każdy znajdzie cos dla siebie, dodatkowo w opcji all inclusive mozliwosc skorzystania z opcji al carte gdzie Pani kucharka przyrządza przepyszne jedzenie ktore dodatkowo podane jest w taki sposob ze człowiek zastanawia sie czy jesc czy oglądać, Pan kelner jest przemiły wiec każdy gość wychodzi stamtad z poczuciem iz zostal obsluzony w najlepszy sposób i byl najważniejszy. Bylismy na kolacji al carte 2 krotnie i jestesmy zachwyceni obsluga i jedzeniem.
Dodatkowo bar nad plaza jest cudownym miejscem na wieczorny relaks, Pan z baru jest bardzo mily i serwuje najlepsze drinki :)
Zarówno na plazy jak i przy basenie lezakow jest wustarczajaca ilosc wiec kazdy znajdzie cos dla siebie.
Minusem moze byc wiatr ktory potrafil obudzić mnie w nocy i wywracal leżaki i krzesla przy basenie.takze bardzo polecam hotel ktory spelnil nasze oczekiwania:)

Dziękujemy, PodrozniczkaND
Zrecenzowano: 5 września 2019

W Hotelu spędziliśmy 12 dni na przełomie sierpnia i września 2019.
Zaczynając od plusów:
+ Hotel położony w pięknym miejscu, ładne widoki, cicho,
+ Pokoje rozmieszczone w bungalowach, maksymalnie 2 piętrowych - w przypadku naszego pobytu pobytu był to pokój z widokiem na morze typu superior. Z pokoju byliśmy bardzo zadowoleni - pomieszczenie wystarczających rozmiarów, tak również taras był piękny - koło 20m2 z widokiem na 3 strony świata,
+ Piękna plaża - niezwykle szeroka, a do tego bezpłatne leżaki. Zawsze znalazły się jakieś wolne. Dodatkowo bar przy plaży, który idealnie nadaje się do wieczornych posiedzeń,
+ Spory basen z wydzieloną częścią dla dzieci i jacuzzi oraz naokoło dużo wygodnych leżaków,
+ Restauracja a'la carte (z Grecosem wizyta przysługiwała 2 razy) - największe zaskoczenie, PYSZNE jedzenie, pełen profesjonalizm, bardzo miły kelner -> jednym słowem REWELACJA.

Teraz rzeczy neutralne:
+/- Bardzo duży wybór jedzenia w restauracji głównej, aczkolwiek jest ono dość monotonne (przy pobycie tygodniowym ok, ale dłużej zaczyna się robić dość nudno), choć na pewno każdy znajdzie coś dla siebie,
+/- Nie szukaliśmy animacji (częściowo byliśmy poza sezonem), aczkolwiek było ich dość mało (aerobik w wodzie), więc jeśli ktoś szuka zabaw od rana do nocy, to nie w tym hotelu. Dla dzieci natomiast działał klubik Delfinki z polską animatorką, ale trudno nam go ocenić, ponieważ byliśmy bez dzieci :)

I na koniec minusy:
- Bardzo długi transfer z lotniska (wiedzieliśmy, że tak będzie, ale faktycznie po całonocnej podróży było to męczące ~2,5h z Heraklionu),
- WIATR - kilka dni z rzędu wiał BARDZO SILNY wiatr, który przewracał leżaki, kubki z piciem, zwiewał ręczniki, kapelusze i zwyczajnie był WKURZAJĄCY. To chyba jest największy minus, który odnotowaliśmy,

Podsumowując,
Bardzo polecam hotel, jeśli tylko nie wieje i nie szuka się zbyt dużej ilości animacji.

Dziękujemy, Kaczmarro97
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel jest idealny dla rodzin z dziećmi, są zapewnione atrakcje z biura Grecos (dla Polaków) oraz innych biur (czeskie i skandynawskie-najpopularniejsi turyści); Dzieci uczą się pływać, mają około 54 godzin dziennie zajęć z bardzo fajnymi paniami animatorkami; W hotelu jest basen dla mniejszych dzieci z niewysokimi zjeżdżalniami oraz jest oczywiście basen dla dorosłych, jest też mniejsza część z bąbelkami. Przy basenach są bary, plus trzeci bar przy plaży (wszędzie działa opcja all inclusive; w ciągu dnia są dostępne np. nuggetsy, frytki, hotdogi, duży wybór owoców, jakieś rogaliki itp.). Jest bardzo duża ilość leżaków z parasolami, na basenie jest ratownik. Mogę przyczepić się jedynie do jakości jedzenia-niestety pomimo ogromnej ilości nie zawsze jest co wybrać-pieczywo jest sztuczne, wędliny typu mortadela, przemielone; zupa niejadalna. Najlepsze były owoce oraz makaron w czasie kolacji robiony na żywo przez kucharza...reszta wg mnie do poprawy. Pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane, pani pokojówka bardzo miła. Okolica jest nieciekawa...na spacer nie jak się przejść, brak chodników. Ale jest przystanek obok hotelu i można pojechać autobusem do Ierapetry (tam jest port-polecam wycieczkę na Chrissi)-10 minut jazdy. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wybrać pokój z widokiem na morze
Dziękujemy, Maja B