Zrecenzowano: 5 września 2019

W Hotelu spędziliśmy 12 dni na przełomie sierpnia i września 2019.
Zaczynając od plusów:
+ Hotel położony w pięknym miejscu, ładne widoki, cicho,
+ Pokoje rozmieszczone w bungalowach, maksymalnie 2 piętrowych - w przypadku naszego pobytu pobytu był to pokój z widokiem na morze typu superior. Z pokoju byliśmy bardzo zadowoleni - pomieszczenie wystarczających rozmiarów, tak również taras był piękny - koło 20m2 z widokiem na 3 strony świata,
+ Piękna plaża - niezwykle szeroka, a do tego bezpłatne leżaki. Zawsze znalazły się jakieś wolne. Dodatkowo bar przy plaży, który idealnie nadaje się do wieczornych posiedzeń,
+ Spory basen z wydzieloną częścią dla dzieci i jacuzzi oraz naokoło dużo wygodnych leżaków,
+ Restauracja a'la carte (z Grecosem wizyta przysługiwała 2 razy) - największe zaskoczenie, PYSZNE jedzenie, pełen profesjonalizm, bardzo miły kelner -> jednym słowem REWELACJA.

Teraz rzeczy neutralne:
+/- Bardzo duży wybór jedzenia w restauracji głównej, aczkolwiek jest ono dość monotonne (przy pobycie tygodniowym ok, ale dłużej zaczyna się robić dość nudno), choć na pewno każdy znajdzie coś dla siebie,
+/- Nie szukaliśmy animacji (częściowo byliśmy poza sezonem), aczkolwiek było ich dość mało (aerobik w wodzie), więc jeśli ktoś szuka zabaw od rana do nocy, to nie w tym hotelu. Dla dzieci natomiast działał klubik Delfinki z polską animatorką, ale trudno nam go ocenić, ponieważ byliśmy bez dzieci :)

I na koniec minusy:
- Bardzo długi transfer z lotniska (wiedzieliśmy, że tak będzie, ale faktycznie po całonocnej podróży było to męczące ~2,5h z Heraklionu),
- WIATR - kilka dni z rzędu wiał BARDZO SILNY wiatr, który przewracał leżaki, kubki z piciem, zwiewał ręczniki, kapelusze i zwyczajnie był WKURZAJĄCY. To chyba jest największy minus, który odnotowaliśmy,

Podsumowując,
Bardzo polecam hotel, jeśli tylko nie wieje i nie szuka się zbyt dużej ilości animacji.

Dziękujemy, Kaczmarro97
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel jest idealny dla rodzin z dziećmi, są zapewnione atrakcje z biura Grecos (dla Polaków) oraz innych biur (czeskie i skandynawskie-najpopularniejsi turyści); Dzieci uczą się pływać, mają około 54 godzin dziennie zajęć z bardzo fajnymi paniami animatorkami; W hotelu jest basen dla mniejszych dzieci z niewysokimi zjeżdżalniami oraz jest oczywiście basen dla dorosłych, jest też mniejsza część z bąbelkami. Przy basenach są bary, plus trzeci bar przy plaży (wszędzie działa opcja all inclusive; w ciągu dnia są dostępne np. nuggetsy, frytki, hotdogi, duży wybór owoców, jakieś rogaliki itp.). Jest bardzo duża ilość leżaków z parasolami, na basenie jest ratownik. Mogę przyczepić się jedynie do jakości jedzenia-niestety pomimo ogromnej ilości nie zawsze jest co wybrać-pieczywo jest sztuczne, wędliny typu mortadela, przemielone; zupa niejadalna. Najlepsze były owoce oraz makaron w czasie kolacji robiony na żywo przez kucharza...reszta wg mnie do poprawy. Pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane, pani pokojówka bardzo miła. Okolica jest nieciekawa...na spacer nie jak się przejść, brak chodników. Ale jest przystanek obok hotelu i można pojechać autobusem do Ierapetry (tam jest port-polecam wycieczkę na Chrissi)-10 minut jazdy. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wybrać pokój z widokiem na morze
Dziękujemy, Maja B
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

PLUSY - Hotel ma bardzo duży, zadbany i zielony teren - ogromny plus. Pokoje duże i czyste, Panie sprzątające przemiłe i dokładne. Świetne animacje z GRECOSEM (4h dziennie), nauka pływania dla dzieci. Obłsuga bardzo miła i pomocna.Plac zabaw.
Włąsna plaża - żwirek i kamienie wymagane buty. Bar przy plaży świetny. Duży basen w głównej części i mały dla dzieci bliżej morza.
MINUSY - Jedzenie. Mimo bardzo dużego wyboru, każde danie smakowało podobnie, ale nie jest tragicznie. Każdy coś zje. Porównując z innymi hotelami 4* w Grecji na All Inclusive, tu jedzenie wypadło po prostu słabiej.

Wskazówka dotycząca pokoi: Widok na morze tylko z pokoi na 1. piętrze. Od morza mniejszy hałas. Hotel ma dwie części.
Dziękujemy, Karkam2013
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Wczasy w hotelu Almyra Village uważam za udane. Pokój 4-osobowy, czysty, blisko morza, jedzenie urozmaicone, każdy znalazł coś dla siebie. Jednak wiele do życzenia pozostawia działalność polskiej rezydentki. Kiedy poprosiliśmy o pomoc w przedłużeniu pobytu ze względu na wylot do kraju w nocy, nie tylko nie pomogła, ale zachowała się niegrzecznie, zwracała nam uwagę, że nie czytamy umowy, była nieuprzejma i powiedziała, że pokoju nie da się załatwić. Oczywiscie nie byla to prawda. Pokój załatwilismy w recepcji. Nie ten sam, inny, ale nie mialo to znaczenia. Chodziło o to, by mieć gdzie umyć się i odpocząć przed wylotem do kraju. Doba hotelowa kończyła się o 12.00 a wyjazd z hotelu był planowany na 23.25.
Rezydentka jedynie powiedziala, że walizki można zostawic w recepcji A to, że mielibysmy koczować na korytarzu nie mialo to dla niej żadnego znaczenia.
Reasumując, hotel, obsluga, jedzenie bardzo nam się podobało. Rezydentka p.Lilianna absolutnie nie. Dopóki nie zmieni ona swojego podejscia do klienta, który placi jej za uslugi,polski turysta z Grecosa nie znajdzie żadnej pomocy.
Na pewno jeszcze tę sprawę zgłoszę w biurze, w którym wykupulismy wczasy.

Dziękujemy, Marta G
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

dramat! wszędzie pełno karaluchów. Ten "hotel" zniszczył mnie psychicznie. Cały rok czekaliśmy na wyjazd, odpoczynek a to był istny horror. Karaluchy które wychodziły wieczorem, w ilościach nie do opisania. Obsługa obiecała że będą "we will spray". Dwa razy w ciągu dnia "sprejowali" i nic to nie dało. Menadżer mówił nam że one są nieszkodliwe. Super! wydałem Kupę kasy po to, aby być z karaluchami. Oczywiście tłumaczyli się tym że nie mają wolnych pokojów. A ja tam byłe z żoną i córką (2lata)
Zniszczyli mnie psychicznie-odradzam wszystkim.

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokoju 158 są karaluchy
6  Dziękujemy, legadam