Zrecenzowano: 23 sierpnia 2017

Jeśli ktoś pragnie prawdziwego wypoczynku, z dala od rozrywek, hałasu, głośnej muzyki i tłumów ludzi to będzie zachwycony!!! Hotel sprawia wrażenie, jak by mieszkało w nim zaledwie kilka osób. Na basenie jest zwykle spokój, cisza, mnóstwo miejsca i wolnych leżaków o każdej porze a w tle relaksująca muzyka. Wszyscy goście hoteli gdzieś wybywają, albo na plażę, albo na wycieczki, tak, że stale jest takie poczucie pustki. Idealne miejsce na relaks.
Dodatkowy plus, z czym się jeszcze nie spotkaliśmy w innych hotelach, to to, że na śniadaniach i kolacjach też zwykle było kilka osób, a to pewnie dlatego, że jest duża rozpiętość godzinowa na czas tych posiłków i ludzie się „rozkładają” na raty, tak, posiłki też można było spożywać w miłej, spokojnej atmosferze, bez oczekiwania na wolny stolik
Kolejny atut, to ładne położenie hotelu i widoki wokół! W miarę blisko do hotelu przy plaży, gdzie można ze wszystkiego korzystać. Na plaży są baseny z atrakcjami dla dzieci oraz klub ze sportami wodnymi, a także szkoła dla nurków, w której instruktorem jest przesympatyczny Polak. Szkoła dla nurków organizuje krótkie szkolenia z ekwipunkiem w basenie, żeby zachęcić do nurkowania, co też jest bardzo fajne, bo można wypróbować swoich sił i sprawdzić, czy się to komuś spodoba, czy nie.
Na plaży też nie ma „dzikich” tłumów, zawsze znajdzie się wolny leżak i trochę prywatności.
Wszystkie animacje odbywają się właśnie w części Beach, co np. nam bardzo odpowiadało, bo w Villge była cisza i spokój.
I kolejne plusy: wyżywienie bardzo dobre i urozmaicone, jedynie śniadania codziennie takie same, ale i tak w domu nikt nigdy nie ma takiego wyboru podczas jedzenia śniadania. Bardzo ładne, duże i przestronne pokoje, codziennie sprzątane. Ręczniki też są na bieżąco wymieniane na czyste. Miły gest, że w pokoju czeka na gości butelka z wodą mineralną w lodówce. Co prawda lodówka ledwo chłodzi, ale co tam, ważne że jest!
A teraz kilka minusów: Tak jak wiele osób wcześniej pisze, hotel z pewnością nie odpowiada 4 gwiazdkom. Jeśli ktoś jedzie nastawiony na taki właśnie standard, to się bardzo rozczaruje. Najgorsze są chyba ubikacje w holu głównym: nikt nie pilnuje tam czystości w ciągu dnia, brakuje muszli w damskim WC, brudne lustra, porozrzucany papier toaletowy i generalnie brudno.
Na stołówce też nikt z obsługi się nie kwapi, żeby jakoś sprawnie ogarnąć brudne stoliki, ale to są właśnie Grecy, którzy podobno urodzili się już zmęczeni, więc całe życie odpoczywają
W holu głównym i w barze przy basenie nie ma klimatyzacji, tzn. może i jest fizycznie, ale nigdy nie działa. A tylko tam działa wi-fi.
Czytałam wcześniej o słonej wodzie i słonych drinkach, ja szczerze mówiąc nie odczułam tego jakoś dotkliwie. Panie nalewają drinki „od serca”, nie żałują alkoholu, a to, że różni się on nieco od naszego, to już nie ma na to rady.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ikamo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: cretefrontoffice, Reservations Dptmnt, Sunshine Crete VillageOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2017

Thank you for your comments. We always try to improve ourselves and be sure that we always try to satisfy our guests wishes.

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

To nie jest hotel na 3,5 gwiazdki jak mialam przedstawione w ofercie.. po przyjezdzie i wprowadzeniu nas do pokoju bylismy w szoku bo nie spodziewalismy sie tak slabych warunkow. Lazienka i pomalowana farba stara wanna (zeby wygladala lepiej) to jakis zart. Mielismy karaluchy, obsluga powiedziala ze sa nie grozne a pokoju innego nam nie dadza. Musielismy sami szukac produktow przeciw karaluchom. Reczniki i posciel mialy byc wymieniane, (reczniki codziennie) a nie byly, byly tylko skladane. Mam wrazenie ze lekko sprzatana byla tylko podloga. Umywalka i toaleta byly przecierane. Jesli chodzi o pokoj jestem bardzo zawiedziona i nie wrocilabym tam na pewno..

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, ania50923
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: cretefrontoffice, Reservations , Sunshine Crete VillageOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2017

Dear Ania,
Thank you for your feedback which we appreciate.

Zrecenzowano: 9 lipca 2017

Witam właśnie wróciliśmy z wakacji hotel fajnie położony moje minusy to że klub delfinki to katastrofa jezeli ktoś jedzie z dziećmi to porażka jedzenie zawsze jedno i to samo... w pokoju tylko jedna buteka wody dla 3-osóbna cały tydzień trzeba bylo sobie kupić chociaż mieliśmy all...jednym słowem do tego hotelu bym pojechała jak bede na rencie...

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
4  Dziękujemy, Teresa B
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 10 lipca 2017

Dear Teresa,
We would like to thank you for your vote and we appreciate your points mentioned.

Zrecenzowano: 12 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w hotelu na zboczu góry. Kiedy przyjechaliśmy czekaliśmy z 1h na pokój. Po dostaniu się do pokoju przywitał nas pająk. W pokoju stare łóżko, niedziałający telewizor (technik zjawił się 3 dni przed wyjazdem). Ale łazienka to dopiero koszmar! Brak cieplej wody (a w tej 5 gwiazdowej woda ciepła odkręcona na full), zagrzybiona wanna, słona woda i robaki! Myśle, że w tej luksusowej strefie wszystko było dopięte na ostatni guzik bo zapłacili więcej. Tak samo na śniadaniu i kolacji. W strefie "słabszej" zero wyboru. Ruskich było strasznie dużo. Za internet trzeba zapłacić (100 euro.)
Niemile doświadczenie z takich pięknych wakacji.
Nie polecam. Najgorszy "ośrodek" w jakim byłam.

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, BalcerakK
Zrecenzowano: 8 października 2016 z urządzeń przenośnych

Mieszkaliśmy w części Sunshine Creta Village, czyli w hotelu na zboczu góry, który był bardziej kameralny od części przy plaży. Spacerek 5 minutowy dzielił nas od drobnokamienistej plaży, gdzie zawsze czekały wolne leżaki i kryształowe wody morza. Pokój był czysty, codziennie sprzatany, łącznie z wymianą ręczników. Z pokoju mieliśmy przepiękny widok ze wzgórza na morze. W częsci Village było cicho i spokojnie. Posiłki smaczne i wystarczająco dużo różnych dań, żeby zaspokoić nasze gusta. Obsługa w hotelu przyjazna i pomocna.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Izabela J