Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

hotel 3,5*, ale czysty, piękny widok z restauracji i basenów, animacje w porządku, pracownicy starają się być mili i uśmiechnięci. Niestety, ale do hotelu wchodzi się pod górkę (ciężko wejść pod z wózkiem), wszędzie są schody więc z dużą i ciężką walizką nie porusza się tam dobrze - hotel pod tym względem nie jest dla osób starszych. Cykady w całym kurorcie, które od samego rana do późnej nocy cykają i ma się ich dosyć po drugim dniu, małe łazienki, a brodziki są mikroskopijne.., mały wybór w jedzeniu - po tygodniu nie ma się już ochoty na jajecznicę z bekonem lub parówką, czy kanapkę z serem; obiady - mały wybór (ale każdy powinien coś dla siebie wybrać) i jedzenie jest chłodne.. spaliśmy na niewygodnym łóżku- drętwiały lub bolały mnie po nocy ręce, hotel położony w małej wiosce, w której nic nie ma, do plaży kilometr. Jeśli pijesz alkohol, to w tym hotelu jest uboga oferta więc możesz być zawiedziony. Nie jestem zadowolona z wakacji, nie chcę już chyba latać do Grecji. Czekałam z utęsknieniem na urlop i chciałam wrócić z niego zadowolona z planem powrotu na Kretę lub na inną wyspę, a po tym pobycie zdecydowanie wolę wybrać się do Włoch i Hiszpanii. Jeśli chcesz odpocząć, uciec od atrakcji w pobliżu kurortu, od ludzi i szumu samochodu i bogatej oferty all inclusive, jeśli smakuje Tobie chłodne jedzenie i jego mały wybór, to hotel jest dla Ciebie. Czy polecam hotel? Nie polecę go na pewno moim znajomym.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie ma widoków, przynajmniej w części hotelu, w którym byłam widok jaki miałam, to drzewo pełne głośnych cykad
Dziękujemy, kkKalina
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Pobyt uważam za bardzo udany hotel bardzo czysty zadbany obsługa bardzo miła a jedzenie smaczne i urozmaicone malutki minus to moze jego położenie ze troszkę daleko do plaży ale ja lubie spacery a i jest bus hotelowy mozna było podjechać na plaże ogólnie wszystko ok

Termin pobytu: lipiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Roman K
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Hotel jak na tą cenę to jest bardzo dobry ma parę wad ale są małe i nie warto ich wymieniać dlatego że nie można wymagać za tą cenę czegoś super a w tym hotelu smak potraw jest pyszny i możliwość zjedzenia na tarasie z takim widokiem to prawdziwa bomba

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, szymonksk
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Hotel bardzo przyjazny dla gości np. wykwaterowanie do godz. 12.00, miła obsługa, czysto. Posiłki bardzo smaczne, urozmaicone, szczególnie polecam ryby robione na wiele sposobów.
Na terenie hotelu spory, głęboki basen dobry do pływania. Dużo miejsca do leżenia przy basenie i na trawie w pobliżu. Położenie hotelu na Krecie pozwala na zwiedzanie wschodniej części wyspy bardzo ciekawej krajobrazowo. Piękne głębokie wąwozy i kaniony, niezapomniane widoki , drogi dobre i nie zatłoczone (pobyt w maju),czysta i ciepła woda zachęcająca do kąpieli.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, zkurpisz
Zrecenzowano: 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel pięknie położony, z widokiem na piękna zatokę. Niewielki wybór jedzenia ale wszystko smaczne.
Na minus duży basen, za jego głębokość i wtedy formuła all inclusive-bardzo slabe drinki, menadżer pilnujacy zeby nie lać za duzo alkoholu. 3/5

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, wojciechb2019