Zrecenzowano: 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byłam tam 3 i 5 lat temu. Hotel ładny czysty i świetnie rozbudowany. Jest wiele miejsc gdzie można posiedzieć -tarasy itd skąd można oglądać piękne widoki. W pobliżu znajdują się dwie plażę , pierwsza jest kamienisto piaszczysta a druga trochę dalej jakieś 800M od hotelu piękna piaszczysta z błękitną flagą. Jedzenie bardzo dobre,duży wybór,obsługa miła , basen duży i czysty .

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
4  Dziękujemy, Oliwia99F
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2017

Przyjemny hotel ma wzgórzu z pięknym widokiem na zatokę.
Jedzenie w opcji all bardzo dobre, choć śniadania monotonne.Drinki ok, piwo też.
Pokój był ok -sprzątany codziennie, czajnik ,cherbata ,kawa , śmietanka w wyposażniu pokoju.
Basen dośyć duży, głeboki dla dorosłych.Dla dzieci z boku mniejszy i płytszy.
Jedna z Pań parujacujacych w hotelowej kawiarni ma na imię Hara i mówi po polsku- bardzo fajnie i miło się z nią rozmawia popołudniami.

Teren hotelu zielony i ładnie utrzymany. Ostrzegam przed cykadami-hałasują niemiłosiernie-mojej żonie to przeszkadzało.Oczywiście to nie wina hotelu.Taki urok wyspy.
Do plaży "miejskiej" ok 800m, do "Golden Beach" ok 1.2 km- busik hotelowy dowozi o określonych godzinach.
Sama miejscowość Istron to niestety zaniedbana wioska z paroma tawernami.
Do Agios Nikolaos 15 minut autobusem- tam jest cywilizacja:)

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano: 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotelik na wzgórzu ok. 800 metrów od dzikiej plaży A 1200 M od urządzonej( możliwy dowóz z hotelu gratis). Ładny basen z widokiem na morze. Jedzenie all super, gorzej z alkoholami : tylko bardzo proste drinki typu dzin z tonikiem , bardzo lekkie piwo w kubkach 200 ml

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Cezary N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Man0sR, General Manager, Elpida VillageOdpowiedź udzielona 21 lipca 2017

Thank you for your kind comments, however there are several drinks included - not just gin and tonic!

Zrecenzowano: 10 lipca 2017

Elpida to miejsce szczególne. Przede wszystkim dzięki ludziom, którzy tam pracują. Byłam tu przynajmniej pięć razy i każdy pobyt był udany. Domowa kuchnia, świetna atmosfera, doskonała zabawa. odpoczynek gwarantowany dla tych, którzy chcą spokojnie i dla tych którzy chcą się bawić. Pod koniec lata znowu tam wpadnę :)

• Data pobytu: maj 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Katarzyna T
Zrecenzowano: 1 lipca 2017

Spędziliśmy w tym hotelu tygodniowy urlop ( sierpień-wrzesień 2016).
Hotel położony jest w spokojnej okolicy, przy hotelu 2 przystanki autobusowe, na przeciwko wypożyczalnia samochodów - wypożyczaliśmy tam auto, wszystko szybko i sprawnie:) W pobliżu 2 plaże, jednak my chodziliśmy tylko na plaże Voulisma ( max 10min pieszo ) - wąska ale przepiękna piaszczysta plaża, błękitna woda, leżaki i parasole płatne 7euro/doba za 2 leżaki z parasolem, po plaży chodziła kelnerka, także można sobie coś zamówić bez chodzenia do baru. Na plaże kursował darmowy hotelowy bus kilka razy dziennie - po i przed posiłkami. :)
W hotelu 2 baseny, jeden głeboki i brodzik. My osobiscie spedzaliśmy czas na plaży oraz zwiedzając wyspe, także nie korzystalismy z basenów ( tylko raz podczas porannych animacji z chłopakami z Grecosa - byli świetni :) )
Posiłki bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyny minus to wybór alkoholi w opcji all inclusive, piwo i wino nie za dobre, ale nadrabialiśmy drinkami :)
Pokój mieliśmy z widokiem na morze, wystrój w greckim stylu, skromnie urządzony ale byliśmy bardzo zadowoleni, łazienka po remoncie, klimatyzacja, TV, spory balkon. Pokoje sprzątane codziennie, czyściutko. :)
Ogólnie obsługa bardzo przyjazna, nie było żadnych problemów, najmilej wspominamy panią Here, która serwowała kawę i raki w kawiarni,przemiła kobieta, mówi po polsku :) Bardzo dobra lokalizacja jako baza wypadowa do zwiedzania wschodniej części wyspy.

Data pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, wiolka0913