“Udane wkacje we dwoje”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Elpida Village
Miejsce nr 1 wśród 2 hoteli w Istron
Zrecenzowano 2 sierpnia 2017

Przyjemny hotel ma wzgórzu z pięknym widokiem na zatokę.
Jedzenie w opcji all bardzo dobre, choć śniadania monotonne.Drinki ok, piwo też.
Pokój był ok -sprzątany codziennie, czajnik ,cherbata ,kawa , śmietanka w wyposażniu pokoju.
Basen dośyć duży, głeboki dla dorosłych.Dla dzieci z boku mniejszy i płytszy.
Jedna z Pań parujacujacych w hotelowej kawiarni ma na imię Hara i mówi po polsku- bardzo fajnie i miło się z nią rozmawia popołudniami.

Teren hotelu zielony i ładnie utrzymany. Ostrzegam przed cykadami-hałasują niemiłosiernie-mojej żonie to przeszkadzało.Oczywiście to nie wina hotelu.Taki urok wyspy.
Do plaży "miejskiej" ok 800m, do "Golden Beach" ok 1.2 km- busik hotelowy dowozi o określonych godzinach.
Sama miejscowość Istron to niestety zaniedbana wioska z paroma tawernami.
Do Agios Nikolaos 15 minut autobusem- tam jest cywilizacja:)

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Paweł S

Zrecenzowano 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotelik na wzgórzu ok. 800 metrów od dzikiej plaży A 1200 M od urządzonej( możliwy dowóz z hotelu gratis). Ładny basen z widokiem na morze. Jedzenie all super, gorzej z alkoholami : tylko bardzo proste drinki typu dzin z tonikiem , bardzo lekkie piwo w kubkach 200 ml

Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Cezary N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Man0sR, General Manager, Elpida VillageOdpowiedź udzielona 21 lipca 2017

Thank you for your kind comments, however there are several drinks included - not just gin and tonic!

Zrecenzowano 10 lipca 2017

Elpida to miejsce szczególne. Przede wszystkim dzięki ludziom, którzy tam pracują. Byłam tu przynajmniej pięć razy i każdy pobyt był udany. Domowa kuchnia, świetna atmosfera, doskonała zabawa. odpoczynek gwarantowany dla tych, którzy chcą spokojnie i dla tych którzy chcą się bawić. Pod koniec lata znowu tam wpadnę :)

• Data pobytu: maju 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Katarzyna T
Zrecenzowano 1 lipca 2017

Spędziliśmy w tym hotelu tygodniowy urlop ( sierpień-wrzesień 2016).
Hotel położony jest w spokojnej okolicy, przy hotelu 2 przystanki autobusowe, na przeciwko wypożyczalnia samochodów - wypożyczaliśmy tam auto, wszystko szybko i sprawnie:) W pobliżu 2 plaże, jednak my chodziliśmy tylko na plaże Voulisma ( max 10min pieszo ) - wąska ale przepiękna piaszczysta plaża, błękitna woda, leżaki i parasole płatne 7euro/doba za 2 leżaki z parasolem, po plaży chodziła kelnerka, także można sobie coś zamówić bez chodzenia do baru. Na plaże kursował darmowy hotelowy bus kilka razy dziennie - po i przed posiłkami. :)
W hotelu 2 baseny, jeden głeboki i brodzik. My osobiscie spedzaliśmy czas na plaży oraz zwiedzając wyspe, także nie korzystalismy z basenów ( tylko raz podczas porannych animacji z chłopakami z Grecosa - byli świetni :) )
Posiłki bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyny minus to wybór alkoholi w opcji all inclusive, piwo i wino nie za dobre, ale nadrabialiśmy drinkami :)
Pokój mieliśmy z widokiem na morze, wystrój w greckim stylu, skromnie urządzony ale byliśmy bardzo zadowoleni, łazienka po remoncie, klimatyzacja, TV, spory balkon. Pokoje sprzątane codziennie, czyściutko. :)
Ogólnie obsługa bardzo przyjazna, nie było żadnych problemów, najmilej wspominamy panią Here, która serwowała kawę i raki w kawiarni,przemiła kobieta, mówi po polsku :) Bardzo dobra lokalizacja jako baza wypadowa do zwiedzania wschodniej części wyspy.

Data pobytu: wrześniu 2016
1  Dziękujemy, wiolka0913
Zrecenzowano 13 czerwca 2017

Hotel usytuowany na wzniesieniu z pięknym widokiem na zatokę Mirabello. Niezapomniane widoki ze śniadań, kąpieli, balkonów. Okolica cicha i spokojna. Niedaleko plaże. Jedna kamienista, a trochę dalej tzw. złota, ale bardziej oblegana. Hotel raczej przeznaczony dla par, dorosłych bez dzieci. Nas było czworo. Na terenie hotelu dużo miejsc, zakamarków, gdzie można spędzić wolne chwile. Obsługa bardzo sympatyczna. Jedzenie bardzo smaczne. W czasie pobytu tygodniowego: wypożyczyliśmy dwa razy samochód (wycieczka do Chani, Knossos, Rethymnon - Aquaworld) Dodatkowo spędziliśmy cudowny wieczór grecki, wybraliśmy się zorganizowaną wycieczką na Santorini.

• Data pobytu: lipcu 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Brysia C
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Istron — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 1,2 km
Hotel Manos Maria
Nr 84 z 174 w lokalizacji Hersonissos
Liczba recenzji: 216
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Elpida Village? Podziel się wrażeniami!

Elpida Village — dodatkowe informacje

Adres: | Kalo Horio, Istron, Agios Nikolaos, Kreta 721 00, Grecja
Lokalizacja: Grecja > Kreta > Lasithi Prefecture > Agios Nikolaos > Istron
Udogodnienia:
Bar/salon Wybór napojów Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Usługa przewozu Basen
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 2 hoteli w Istron
Zakres cen: 159 zł–567 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Elpida Village 4*
Liczba pokoi: 120
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Elpida Village. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?