“Mistrzostwo świata!”
The Panorama Taverna — recenzja

The Panorama Taverna
Nr 3 wśród 12 Restauracje (Istron)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie

Przepyszna grecka kuchnia która skosztowaliśmy jest najlepsza grecka kuchnia jaka jadłem.
Do pełni szczęścia obsługa jest przemiła i swojska bez żadnego zadęcia. Gratulacje dla właściciela!
Nie zmieniajcie się.

Dziękujemy, marcintwalczak

Zrecenzowano 14 grudnia 2018

Jedliśmy tam codziennie przez 2 tygodnie śniadania pyszne a kawa nie do opisania . obiady i kolacje pierwsza liga naprane polecam z całego serca bardzo przemiła obsługa a Gabriela Anioł kobieta polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, BAZIU81
Zrecenzowano 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne lokalne jedzenia, świetna atmosfera, no i miejscowa raki. Od hotelu mistral mare to rzut beretem. Gorąco polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, K653FJmarians
Zrecenzowano 16 października 2016 z urządzeń przenośnych

Jedno z miejsc w okolicy w którym warto zjeść dobrze i w lokalnym klimacie. Blisko hotelu Istron polecamy serdecznie dla tych którzy lubią sobie dobrze zjeść i all nie wystarcza

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, katarzynairlik
Zrecenzowano 3 sierpnia 2016

Serdeczni i mil gospodarze. Super atmosfera. Jedzenie i gościnność na rewelacyjnym poziomie. SZCZERZE POLECAMY

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, 542kris

The Panorama Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elounda, Lasithi Prefecture

Byłeś(-aś) w The Panorama Taverna? Podziel się wrażeniami!