Zapisz
Fajne miejsce

Miejsce niezbyt łatwo dostępne, ale warte zobaczenia szczególnie rano, gdy jeszcze nie ma dużo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 października 2019
Goper26
Swieradow Zdroj, Poland
Fajny naturalny basenik morski ale tylko rano

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019
238mareks

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Giola było warto od naszego hotelu ok. 1,8 km położona. Jednak z małymi dziećmi 6 I 8 lat było niełatwo. Jednak z tatą i mamą zaliczyli pływanie w Gioli, ale trzeba bardzo uważać. Setki ludzi około 11 skaczą z każdej strony. Oczywiście też zaliczyłem skok z ok. 4 m. Woda wydaję się cieplejsza niż w morzu. Widoki super

Dziękujemy, 238mareks
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wybierając się na wycieczkę po wyspie Thassos obowiązkowym punktem jest naturalna dziura w skale zwana Giola. Piękne widoki w około zanim się dotrze do miejsca docelowego. Sam basen skalny z wodą wpadającą wprost z morza Egejskiego. Śmiało można do niej wskoczyć i zanurzyć się w kąpieli.
Polecam jako punkt każdej wycieczki.

Dziękujemy, madziara169
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Oszałamiających widoków tam nie ma,ale miejsce jest interesujące.Potrzebne buty do wody bo po askoku z kilku metrów cięzko jest z niej wyjść.Od ulicy jest kilkuset metrowy spacer w dół w dużej części po skałkach.Droga powrotna w upale jest dla niektórych dosyć uciążliwa.

Dziękujemy, Paweł M
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić wczesnym rankiem, gdy nie ma tłumów- wtedy jest okazja do zdobienia świetnych zdjęć.

Dziękujemy, monjan89
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy, widzieliśmy i fajnie. Jeżeli ktoś nie boi się skakać, to na pewno trzeba tam się wybrać. Dużo ludzi, ciekawie poobserwować skaczących ludzi. Jechaliśmy samochodem, pod samą tawernę, pięć minut zejścia tam i z powrotem na nogach do tawerny i samochodu. Piękne widoki! Miło było zobaczyć to miejsce :)

Dziękujemy, Anna S