Byliśmy na rodzinnych wakacjach z dziećmi.Był to bardzo udany pobyt. Apartamenty codziennie sprzątane, bardzo czyste, codziennie wymieniane ręczniki. Basen tuż przy aparatamentach,co było frajdá dla dzieci.Właściciel Kostas i personel bardzo miły i pomocny.Do plaży 5 min spacerem,ładna lokalizacja. Polecam dla rodzin i par.

Dziękujemy, Anettttka
Zrecenzowano: 10 września 2019

Spędziliśmy cudowny wrześniowy tydzień w tym obiekcie. Apartament na szczycie wzniesienia z cudownym widokiem i zapachem drzew piniowych. Codzienne sprzątanie. Właściciel Kostas super człowiek akurat obchodziłam urodziny zawiózł nas do fantastycznej knajpki w Skiathos będę pamiętać ten wyjazd do konca życia, doradził nam wycieczkę statkiem gdzie obejrzeliśmy fantastyczne plaże gdzie nie można dotrzeć z lądu np LALARIA widok obłędny. Mały minusik za mało naczyń w kuchni ale to i tak nie zmienia ogólnego wrażenia

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartament najwyżej położony piękny widok
Dziękujemy, DodkaPoland
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

W villi Elpiniki spedzilismy dwa cudowne tygodnie na poczatku lipca 2019. Bylismy w dwie rodziny 3 osobowe, dzieci w wieku 12 lat. Dzieciaki zachwycone basenem i plaza. Plaza piaszczysta, woda klarowna, sporty i atrakcje wodne, kilka restauracji na samej plazy z fantastycznym jedzeniem i winem. Wlasciciel villi Kostas bardzo sympatyczny, towarzyski, swietnie mowi po angielsku. Zorganizowal nam samochod 7 osobowy duzo taniej niz oferty innych wypozyczalni. Warto wypozyczyc samochod na min 7 dni aby zjechac cala wyspe a w szczegolnosci dzikie piaszczyste plaze w okolicy. Pokoje sprzatane codziennie, czyste, nowe umeblowanie. Kilka krokow od Villi Elpiniki jest wg nas najlepsza restauracja na calej wyspie Skiatos...Nectar & Ambrosia. Jedlismy w wielu polecanych miejscach ale najlepsze bylo wlasnie tam...kilka krokow od nas :)

Dziękujemy, Karola3333
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Z całego serca polecam. Byliśmy tam 2 tygodnie na początku lipca. Przepiękne miejsce, cisza, spokój, dookoła piękna roślinność. Apartamenty są czyściutkie, codziennie sprzątane. Basen nie za duży ale woda czysta, nad basenem wygodne leżaki. Wypożyczyliśmy samochód i dzięki temu codziennie mogliśmy być na innej plaży. Wszędzie blisko. Właściciel pomocny we wszystkim, doradzał, podpowiadał, jednym słowem opiekował się nami żebyśmy czuli się jak najlepiej.

Dziękujemy, Joanna Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kostas T, Owner, Villa ElpinikiOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Thank you Joanna! for the nice words it was a pleasure having you and your family here at Villa Elpiniki I really enjoy talking to you every day I hope you will come back soon again.I appreciate your business and your friendship I wish you and your family all the best God bless you!!

Kostas Tsikounas
Orner/manager
villaelpiniki.com

Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Spędziliśmy wspaniałe dwa tygodnie w Villa Elpiniki na przełomie czerwca i lipca 2019r. Jest to pięknie położone ustronne miejsce, ale wszystko co jest potrzebne do dobrego wypoczynku znajduje się w zasięgu; piękna plaża, trzy sklepy, tawerny i restauracje, na miejscu czysty basen z wygodnymi leżakami. Pokoje są przestronne i czyste z nowym, wygodnym wyposażeniem. Właściciel oferuje pomoc związaną z wynajęciem samochodu, zwiedzaniem wyspy, szybko reaguje na każde zgłoszone uwagi.
Gorąco polecam!

Dziękujemy, Katarzyna G