Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

W villi Elpiniki spedzilismy dwa cudowne tygodnie na poczatku lipca 2019. Bylismy w dwie rodziny 3 osobowe, dzieci w wieku 12 lat. Dzieciaki zachwycone basenem i plaza. Plaza piaszczysta, woda klarowna, sporty i atrakcje wodne, kilka restauracji na samej plazy z fantastycznym jedzeniem i winem. Wlasciciel villi Kostas bardzo sympatyczny, towarzyski, swietnie mowi po angielsku. Zorganizowal nam samochod 7 osobowy duzo taniej niz oferty innych wypozyczalni. Warto wypozyczyc samochod na min 7 dni aby zjechac cala wyspe a w szczegolnosci dzikie piaszczyste plaze w okolicy. Pokoje sprzatane codziennie, czyste, nowe umeblowanie. Kilka krokow od Villi Elpiniki jest wg nas najlepsza restauracja na calej wyspie Skiatos...Nectar & Ambrosia. Jedlismy w wielu polecanych miejscach ale najlepsze bylo wlasnie tam...kilka krokow od nas :)

Dziękujemy, Karola3333
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Z całego serca polecam. Byliśmy tam 2 tygodnie na początku lipca. Przepiękne miejsce, cisza, spokój, dookoła piękna roślinność. Apartamenty są czyściutkie, codziennie sprzątane. Basen nie za duży ale woda czysta, nad basenem wygodne leżaki. Wypożyczyliśmy samochód i dzięki temu codziennie mogliśmy być na innej plaży. Wszędzie blisko. Właściciel pomocny we wszystkim, doradzał, podpowiadał, jednym słowem opiekował się nami żebyśmy czuli się jak najlepiej.

Dziękujemy, Joanna Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kostas T, Owner, Villa ElpinikiOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Thank you Joanna! for the nice words it was a pleasure having you and your family here at Villa Elpiniki I really enjoy talking to you every day I hope you will come back soon again.I appreciate your business and your friendship I wish you and your family all the best God bless you!!

Kostas Tsikounas
Orner/manager
villaelpiniki.com

Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Spędziliśmy wspaniałe dwa tygodnie w Villa Elpiniki na przełomie czerwca i lipca 2019r. Jest to pięknie położone ustronne miejsce, ale wszystko co jest potrzebne do dobrego wypoczynku znajduje się w zasięgu; piękna plaża, trzy sklepy, tawerny i restauracje, na miejscu czysty basen z wygodnymi leżakami. Pokoje są przestronne i czyste z nowym, wygodnym wyposażeniem. Właściciel oferuje pomoc związaną z wynajęciem samochodu, zwiedzaniem wyspy, szybko reaguje na każde zgłoszone uwagi.
Gorąco polecam!

Dziękujemy, Katarzyna G
Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

Spędziłam naprawdę cudowny tydzień w tej Villi (3 osoby dorosłe + 2 dzieci - 4 mc i 2,9 lat). Bardzo czyste i przestronne pokoje, sprzątane codziennie bardzo dokładnie. Swietny basen, który był prawie jak prywatny ;) bardzo blisko do plaży Troulous, przystanek autobusowy zaraz pod villą. Właściciel był bardzo pomocny i doradzał w zakresie zwiedzenia wyspy. Naprawdę obiekt warty polecenia, na pewno tam wrócimy!

Dziękujemy, agnszp
Zrecenzowano: 24 października 2018

Byłam w Elpiniki we wrześniu 2018 razem z rodziną. Zachęcona opiniami na tym portalu wybrałam to miejsce.Niestety bardzo się rozczarowałam.Co roku jeżdżę do Grecji ale takich atrakcji nigdzie nie doświadczyłam.W pokoju ,który zajmował mój brat z żoną przez cały tydzień nie było ciepłej wody.Interwencja rezydentki z Grecosa,która mówiła tylko po angielsku i wszystko załatwiała przez biuro, nic nie dała.Kąpali się u nas. W pokojach meble śmierdziały stęchlizną .Czystość w pokoju pozostawiała wiele do życzenia.To ja zostawiłam czyste sanitariaty.Pościel zmieniono nam raz w ciągu 2 tygodni a ręczniki 3 razy.W obsłudze pracowała para Bułgarów mówiąca tylko po bułgarsku i Matka właściciela starsza pani mówiąca tylko po grecku.Sprzątanie polegało na zamiataniu podłogi,przecieraniu mopem i zabraniu śmieci.W drugim tygodniu pogoda się zepsuła i w moim pokoju również zakręcono ciepłą wodę.Oczywiście interwencja u rezydentki nic nie dała .Temperatura spadła z 30 do 14 stopni,pokój nie ogrzewany,na koc czekaliśmy 2 dni i nie ma ciepłej wody.Osławionego właściciela Kostasa nie zobaczyłam przez całe 2 tygodnie pojawił się jego brat ,który zachowywał się dziwnie a pan Bułgar z obsługi był niegrzeczny szczególnie po interwencjach u rezydentki,Mało tego, posądził nas o połamanie leżaków przy basenie a zdążyłyśmy poleżeć jeden raz pierwszego dnia.Grzebano nam również w rzeczach.W drugim tygodniu toneliśmy w śmieciach i nie sprzatano wcale.
W pokojach kartki żeby na wszystkim oszczędzać.A na nas oszczędzano najbardziej.Polecam wyspę Skiatos bo jest przepiękna ale szukajcie INNEGO MIEJSCA bo to jest Europa a nie kraj trzeciego świata.Wielkie rozczarowanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, marlenadadziak