“Smaczne jedzenie z widokiem na zachód ”
Galasia Thea — recenzja

Galasia Thea
Nr 8 wśród 22 Restauracje (Falassarna)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie. Obsługa trochę zbyt wolna. Miejsce zabaw dla dzieci. Lokalizacja na mapie jest niedokładna. Trzeba poszukać prawidłowej drogi.

Dziękujemy, Magdalena M

Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre świeże jedzenie, zdecydowanie na tak
Polecam

Sałatka kreteńska z pysznym serem, duże porcje świeże warzywa...

Dziękujemy, Aneta900
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacheceni recenzjami z googla postanowiliśmy wpaść i jesteśmy zachwyceni. Niezwykle miły pan gospodarz. Super jedzenie - zjedliśmy tzatziki, kulki mięsne, pierożki smażone z zieleniną, ziołami i fetą oraz nadziewane papryki i pomidory. Bardzo polecam to miejsce:)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 17 lipca 2016

Goraco polecam ta tawernę. Jedzenie przepyszne , porcje bardzo duże az za duże:). bardzo blisko plaza. Cudowne stolili na trawie i goniące króliczki. POLECAM

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, EdytaG40
Zrecenzowano 8 sierpnia 2014

Na Krecie spędziliśmy 2 tygodnie, z czego 5 dni w FALASARNIE reszta w CHANI. Coż mogę powiedzieć o jedzeniu w Galasia Thea ... Po prostu GENIALNA kuchnia !!! Dania przygotowywane w tej tawernie biły na głowę resztę restauracji gdzie mieliśmy okazję zjeść. Potrawy wielkie, widać było że przygotowane z sercem i smakiem. Kucharzem jest mama i siostra właściciela Steliosa, natomiast kelner to Antonio :) wszyscy przemili, sympatyczni, raz zostaliśmy ostatnimi gośćmi w restauracji i zostaliśmy bardzo serdecznie ugoszczeni przez Nich, było karaoke, Antonio serwował drinki a przede wszystkim widać że było to szczere i wszyscy się genialnie bawiliśmy :) Dania które MUST BE w tej Tawerie: Saganaki Shrims, Sfakios, Fenel pies nie wspominając o największej sałatce greckiej na całej Krecie :)
Mógłbym rozpisywać się godzinami o tej knajpie a i tak nie przekazał bym wszystkiego, po prostu tam trzeba być, zjeść i zobaczyć ( stoliki na zewnątrz, przy skarpie to CUD ! ). Moja pierwsza ocena w tym portalu, zrobiłem to tylko żeby podpowiedzieć każdemu turyście gdzie można poznać prawdziwe smaki KRETY ! będąc tam możecie wspomnieć o Ani oraz Tomku, jestesmy w kontakcie z tymi na prawdę wspaniałymi ludźmi :)

Termin wizyty: lipiec 2014
    • Atmosfera
2  Dziękujemy, Tomek T

Galasia Thea — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Neo Chorio, Kissamos

Falassarna, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Galasia Thea? Podziel się wrażeniami!