“Z roku na rok bez zmian”
Pepe — recenzja

Pepe
Nr 24 wśród 36 Restauracje (Alykanas)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam,
Na wstępie chce zaznaczyć ze na wyspie jesteśmy po raz trzeci nie zmiennie w Alikanas, zawsze na wyjeździe towarzyszy nam pepe albo śniadanie albo w ciągu dnia mała przekąska coś pięknego. Polecam każdemu z osobna jak nie wiecie co przekąsić lub zjeść na śniadanie polecam 100% :)

Dziękujemy, tomekw752

Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

niedrogie miejsce z prostym jedzeniem "na wynos" (Street food). na plus menu po polsku (żona właściciela to Polka). polecam wpaść na pitę za 2,5 euro :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Magdalena R
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny fast-food przy głównej drodze w centrum miasta.Ceny przystępne.Córce smakował hot dog w cenie 2,5€.Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 469ireneuszk
Zrecenzowano 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Dobra knajpka. Szybki fast food w przystepnej cenie. Ja miałem okazje zjeść nalesnika wytrawnego z mięsem z kurczaka i wafla na słodko. Duże porcje, krotki czas oczekiwania.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Krzysztof11984pl
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

Właśnie wróciliśmy z Zakintos, stołowaliśmy się w różnych knajpkach, raz lepszych, raz gorszych, w barze Pepe zamawiasz i masz co chcesz, do tego pysznie (naleśniki na różne sposoby!!!!), sprawnie i w opcji BEZ CHLEBA, gdzie mają zwyczaj podawać go przed każdym posiłkiem w innych lokalach, super obsługa, byliśmy większą ekipą i jak zbliżaliśmy się to ustawiali już dla nas stoły, bardzo bardzo polecam!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Małgorzata P

Pepe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pepe? Podziel się wrażeniami!