Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Lokalizacja sugeruje duży potencjał, zgodnie z opinia prracowników biura TUI. Fakt lokalizacja ciekawa bezpośrednio przy plaży. Plaża w miarę czysta, chociaż na sasiednich plażach widać że można zrobić coś więcej (zaangarzowanie człowieka) - plaża wygrabiana, posprzatana.
Sam hotel nie najgorszy (sugerowane gwiazdki w innych lokalizacjach, np Korfu wyznaczają wyższy standard). Ręczniki szare (mocno przechodzone), sprzątanie pokoi... można określić jako brak. Zmyta podłoga, zasłane łòżko (tzn. Poprawiona lokalizacja poduszek oraz „przykrycia”). Mydła w zmontowanych dozownikach brak - pozytyw, w hotelu jest sklep gdzie można kupić niezbędne akcesoria sanitarne: mydło, papie toaletowy itp...
Nie można też narzekać na dostępność wody pitnej. Ilość praktycznie nielimitowana w każdym barze, raczej nie jest uzupełniana przez personel serwisowy.
Klima w pokoju działa i nie można narzekać.
Uwaga na pokoje. Raczej nie od strony lobby hotelowego. Hotel ustawiony pod anglikòw i do 1:00 w nocy nie do zaakceptowania głośno zachowujących się dzieci oraz bardzo głośno zachowujących się gości z wysp.
Rozrywki praktycznie brak. Wybierasz się z dziećmi, zaplanuj im rozrywki we własnym zakresie.
Animacje brak.
Animacje dla dzieci w języku polskim brak. Obecna jest animatorka polskojęzyczna (trzeba przyznać, że stara się ale jest zdominowana przez koleżanki i animacje są ustawiane pod anglikôw - dziękuję za zaangażowanie), nasza córka była 3 razy i 2 razy wyszła z płaczem - przykre.
Aquapark hotelowy - można się pobawić z dziećmi, ratownika brak, obecna osoba z obsługi hotelowej. Wygląda na to, że dba o bezpieczeństwo ale byliśmy czujni.
Płac zabaw ok, chociaż brak oświetlenia. W ciągu dnia nie polecam ze względu na temperaturę, wieczorem nie polecam - za ciemno. Płac zabaw czysty, atrakcje utrzymane w dobrym stanie. Atrakcje dla dzieci młodszych i starszych....
Możliwość przedłużenia doby tylko teoretyczna. Mimo wecześniejszej informacji I wstępnego potwierdzenia skończyliśmy w lobby hotelowym.
Baseny, nawet niezłe. Chociaż ten przy plaży porażka. Jednego dnia podczas pobytu został zamkniety i odgrodzony taśma - zapach uryny był nie do zniesiwnia.
Obsługa:
- bary przy basenach - obsługa miła
- restauracje -obsługa miła
- recepcja - w polskich urzędach jest milsza
Leżaki
- na basenach praktycznie niedostępne - rezerwacji teoretycznie nie ma, a w praktyce wszystko jest zajęte, mimo że do obiad u nikogo tam nie ma.
- plaża - leżaki płatne: 5euro od leżała
- atrakcje na plaży płatne
Wyżywienie ALL
- MENU typowe pod gości z wysp: fasolka na śniadanie itp
Jajecznica z proszku, jajka sadzone „drewnine” itp. Brakuje szcztučcòw.
Jadąc do Grecji liczymy na ciekawe propozycje a dostajemy ... nic.
Można sie najeść tylko, po co płacić talkie pieniadze?
Zakupy:
Proponuję wyjść na 30 min spacer i cena sa niższe o 10-30%

Rezydent:
miły, uśmiechnięty...... ale .......

Osobiście nie polecam tego hotelu!!!
To były pierwsze i ostatnie wakacje w tej lokalizacji. Nie jest to hotel dla przyjazny dzieciom, na pewno nie dzieciom z Polski.

Wskazówka dotycząca pokoi: Stanowczo za wysoka cena w stosunku do proponowanej ceny
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Zakyntos1
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel raczej dla osób mało wymagających. Hotel ma już swoje lata, ręczniki raczej kremowe i szare niż białe. Może i pokoje sprzątane, ale polega to na wyniesieniu śmieci i posłaniu łóżek i nic po za tym. Żelu prze umywalce i pod prysznicem nie uzupełniono ani razu, recznik wymieniony raz - ten przy wannie na podłodze, inne pomimo, że leżały na podłodze nie ruszone. Wi-Fi w pokoju brak. Jedzenie okropne, śniadania to już totalna porażka. Jajecznica z proszku, sadzone twarde ja by były robione tydzien wcześniej, kawa lura nieprzeciętna, lepiej już nie pić w ogóle. Leżaki na plaży płatne 5Euro za dzień i to o ile coś znajdziesz. Leżaki na basenach zarezerwowane całymi dniami- mimo , że nikogo tam nie ma..Animacji dla dorosłych brak - raz występ tzn pokaz Greckich tańców. Dla dzieci klub, ale słaby- jedna polka wśród animatorów. Generalnie oceniam słabo, za te pieniądze można dużo więcej oczekiwać.

Dziękujemy, GranacikOne
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Byliśmy na początku września. Nadal bardzo gorąco. Sam hotel na bardzo przyzwoitym poziomie (pobyt w apartamencie na najwyższym piętrze z dwoma pokojami i przestronnym balkonem (na przeciwko głównej restauracji). Pokoje czyste, nie ma się do czego przyczepić. Restauracja - przepiękny widok na Kefalonię. Jedzenie bardzo przyzwoite, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedna uwaga - we wrześniu woda w basenach dość zimna. Morze w tym terminie bardzo ciepłe. Plaża dość wąska, ale da się przeżyć. Generalnie polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, adga12
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Alykanas Village Hotel w czerwcu 2019. Pozytywnie zaskoczył nas czystością i super atrakcjami dla dzieci. Kilka dużych basenów, restauracja, bary, stołówka, plac zabaw dla dzieci wodny i stacjonarny. Dużo zadbanej roślinności, ładne alejki spacerowe. Z hotelu jest od razu zejście do wody. Obsługa jest bardzo sympatyczna i pomocna.
Sama okolica hotelu raczej mało zachęcająca do rodzinnych spacerów czy zwiedzania gdyż brakuje chodników, ciężko bezpiecznie spacerować z maluchami. Ogólnie w samej miejscowości mało atrakcji - jedna ulica główna z chińskimi pamiątkami a reszta to pola. Dla osób lubiących wypoczynek przy basenach lub na plaży hotel jest naprawdę wart polecenia.
Jedyny minus to brudna (miejscami) plaża przez jakieś „zielska” wyrzucane przez morze- na załączonych zdjęciach.

Dziękujemy, kleopatra195
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Hotel polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi . Aquapark dla dzieci . Duża ilość basenów , każdy znajdzie coś dla siebie . Leżaki przy basenach , jak i przy plaży . Plaża czysta i piaszczysta .Wiele atrakcji przy hotelu i przy plaży. Pokoje ładne i sprzątane codziennie , ręczniki codziennie wymieniane . Obsługa w barze i recepcji bardzo miła . Wspaniała atmosfera i miły nastrój . Jedzenie troszkę mogłoby się zmienić na lepsze to jest jedyny minus i kawa też słaba to jest jedyny powód dla którego nie mogę dać 5 .

Dziękujemy, Monika Ł