Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel raczej dla osób mało wymagających. Hotel ma już swoje lata, ręczniki raczej kremowe i szare niż białe. Może i pokoje sprzątane, ale polega to na wyniesieniu śmieci i posłaniu łóżek i nic po za tym. Żelu prze umywalce i pod prysznicem nie uzupełniono ani razu, recznik wymieniony raz - ten przy wannie na podłodze, inne pomimo, że leżały na podłodze nie ruszone. Wi-Fi w pokoju brak. Jedzenie okropne, śniadania to już totalna porażka. Jajecznica z proszku, sadzone twarde ja by były robione tydzien wcześniej, kawa lura nieprzeciętna, lepiej już nie pić w ogóle. Leżaki na plaży płatne 5Euro za dzień i to o ile coś znajdziesz. Leżaki na basenach zarezerwowane całymi dniami- mimo , że nikogo tam nie ma..Animacji dla dorosłych brak - raz występ tzn pokaz Greckich tańców. Dla dzieci klub, ale słaby- jedna polka wśród animatorów. Generalnie oceniam słabo, za te pieniądze można dużo więcej oczekiwać.

Dziękujemy, GranacikOne
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Byliśmy na początku września. Nadal bardzo gorąco. Sam hotel na bardzo przyzwoitym poziomie (pobyt w apartamencie na najwyższym piętrze z dwoma pokojami i przestronnym balkonem (na przeciwko głównej restauracji). Pokoje czyste, nie ma się do czego przyczepić. Restauracja - przepiękny widok na Kefalonię. Jedzenie bardzo przyzwoite, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedna uwaga - we wrześniu woda w basenach dość zimna. Morze w tym terminie bardzo ciepłe. Plaża dość wąska, ale da się przeżyć. Generalnie polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, adga12
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Alykanas Village Hotel w czerwcu 2019. Pozytywnie zaskoczył nas czystością i super atrakcjami dla dzieci. Kilka dużych basenów, restauracja, bary, stołówka, plac zabaw dla dzieci wodny i stacjonarny. Dużo zadbanej roślinności, ładne alejki spacerowe. Z hotelu jest od razu zejście do wody. Obsługa jest bardzo sympatyczna i pomocna.
Sama okolica hotelu raczej mało zachęcająca do rodzinnych spacerów czy zwiedzania gdyż brakuje chodników, ciężko bezpiecznie spacerować z maluchami. Ogólnie w samej miejscowości mało atrakcji - jedna ulica główna z chińskimi pamiątkami a reszta to pola. Dla osób lubiących wypoczynek przy basenach lub na plaży hotel jest naprawdę wart polecenia.
Jedyny minus to brudna (miejscami) plaża przez jakieś „zielska” wyrzucane przez morze- na załączonych zdjęciach.

Dziękujemy, kleopatra195
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Hotel polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi . Aquapark dla dzieci . Duża ilość basenów , każdy znajdzie coś dla siebie . Leżaki przy basenach , jak i przy plaży . Plaża czysta i piaszczysta .Wiele atrakcji przy hotelu i przy plaży. Pokoje ładne i sprzątane codziennie , ręczniki codziennie wymieniane . Obsługa w barze i recepcji bardzo miła . Wspaniała atmosfera i miły nastrój . Jedzenie troszkę mogłoby się zmienić na lepsze to jest jedyny minus i kawa też słaba to jest jedyny powód dla którego nie mogę dać 5 .

Dziękujemy, Monika Ł
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019

Hotel oceniamy naprawde bardzo dobrze. Polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi. Spore baseny i aquapark. Z tym , że aquapark dla dzieci do 12 roku życia. Plaża przy samym hotelu. Dużym plusem jest to , że bardzo długo jest płytko dzieciaki mają frajdę. Sam hotel czysty , pokoje dość duże. Restauracja również czysta a jedzenie dość urozmaicone.Sniadania raczej pod Anglików , bekon , jajka , kiełbaski , tosty itp. ale również kilka innych dań. Alkohole jak to w hotelach z All inclusive ale plusem jest to , że mają kilka drinków do wyboru oraz koktaile dla dzieci.Teren hotelu bardzo przyjazny i ma naprawde super lokalizację. Do restauracji i sklepów około 200m. Samo miasteczko również bardzo przyjazne , sporo restauracji , wypożyczalni samochodów , sklepów a jeśli ktoś idzie na drinka to gorąco zachęcam zajrzeć do Iguana bar. Bardzo fajnie podawane zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Naszym zdaniem doskonały wybór. W mieście jak i w hotelu głównie obywatela Anglii , Polski oraz Skandynawii. Właściwie chyba nigdy nie spotkałem Rosjan czy Niemców . A sama wyspa .... nic tylko wynająć auto zwiedzać. Można w jeden dzień ale jak ktoś chce się delektować widokami i pysznym jedzeniem w tawernach na klifach lub małych zatoczkach przeznaczcie dwa dni. Jesteśmy zadowoleni zarówno z hotelu jak i wyspy.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Lukasz I