“Restauracja przy porcie”
Neraida Restaurant — recenzja

Neraida Restaurant
Nr 15 wśród 36 Restauracje (Alykanas)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Blisko portu. Skorzystaliśmy bo tam zatrzymała się łódka z rejsu z Kefalonii. Jedzenie dużo gorsze niż w Tawernach na Kefalonii

Dziękujemy, WaldekM1

Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Rzadko mi się zdarza być tak zachwyconym.
Jeśli szukacie greckiej kuchni, greckiego klimatu w wykonaniu greckiej familii to odwiedzcie Neraida Restaurant.
Usytuowana na uboczu z dala od licznych English Breakfast serwowanych przez większość restauracji w centrum Alykanes.
Jedzenie wyśmienite. Na szczególną uwagę zasługują ośmiornica z grilla oraz lamb souvlaki.
Personel przesympatyczny, ciepły i serdeczny. Wystrój sprawia, iż z jednej strony czujemy się jak w restauracji z drugiej jak u właściciela Taverny w domu. W tle słychać wciąż greckie dzwięki
Podziękowania dla całego cudownego personelu.
Gorąco polecam !!!!!

Dziękujemy, 180krzysztofz
Zrecenzowano 23 grudnia 2017

Bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach ,super położenie ,przepyszne domowe wino ,przesympatyczna obsługa

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, maromona
Zrecenzowano 20 października 2017 z urządzeń przenośnych

Po dwóch dniach jazdy po Zante trafiliśmy tutaj i wkońcu piczułam się jak w Grecji,czego nie mogłam do tej pory powiedzieć.Cudowny widok na zatokę(jak dla mnie najładniejszą na wyspie )Bardzo dobre jedzenie i szybko podane.Miła atmosfera i przyjemny widoczek.Chętnie bym tam wróciła.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, 1986Justyna
Zrecenzowano 20 września 2017

W tym roku to już nasza piąta wizyta na wyspie Zakynthos w miejscowości Alikanas. I jak co roku pierwszym miejscem obowiązkowym do odwiedzenia jest restauracja Neraida. Po pierwsze posiada ona plażę z płatnymi leżakami (5€ dwa leżaki, parasol, stolik plażowy i krzesło oraz możliwość korzystania z toalety w restauracji). Plaża jest co wieczór, a może co ranek (a'propos pracowitości Greków) zagrabiana, oczyszczana ze śmieci pozostawionych przez turystów i ustawiane są równio leżaki, tak że, gdy kolejnego dnia pojawiasz się w tym miejscu nie ma śladu po wcześniejszym jej używaniu. Po drugie restauracja należy do rodziny Nikosa, który oprócz tego, że serwuje nam pyszne dania lokalne, tłumaczy jak skonsumować świetnie przygotowane krewetki (wbrew pozorom nie takie to proste) to jeszcze wieczorami wraz ze swoim kuzynem umila czas grą na buzuki i śpiewem lokalnych pieśni. Po trzecie wbrew obiegowych opinii dotyczących interesowności podejścia Greków do turystów, gdy jesteś po raz któryś w progach tej familijnej restauracji, jesteś witany jak rodzina. Co roku z tą samą wylewnością Nikos, jego żona, tato (i do tego boss restauracji), Kristos oraz pozostała załoga wita nas ze szczerą radością. Nestorka rodu - babcia Nikosa (do niedawna wraz z mężem) codziennie z rana widząc nas przechodzących drogą obok Jej domu, macha do nas i wita słowami kalimera. Taki jest klimat tej restauracji, a na zakończenie dodam tylko, że jedzenie jest podawane z takim samym zaangażowaniem i jest bardzo smaczne. Przekonajcie się sami i odwiedźcie Neraidę osobiście. Nie omieszkajcie powiedzieć Nikosowi, że o ich restauracji dowiedzieliście się od Basi i Marka z Polski. Smacznego i do zobaczenia ponownie w gościnnych progach Neraidy.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Barbara S

Neraida Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Alykanas, Zakintos

Byłeś(-aś) w Neraida Restaurant? Podziel się wrażeniami!