Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel nawet fajny.
Jedzenie dobre, bardzo fajny basen oraz bar w którym jest polska obsługa. Pokoje klimatyzowane.
Obsługa hotelu mówi po angielsku.
Z minusów to mieliśmy na ścianie w pokoju wilgoć oraz w łazience zamiast prysznica jest wanna.

Dziękujemy, 83marcinh
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Bardzo przyzwoity hotel i lokalizacja, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Standard średni, ale wystarczający. POkoje przestronne i czyste. Cisza i spokój, pozwalający wypocząć całej rodzinie. Duży basen, który nie sprawia wrażenia tłoku czy braku miejsca. Mogą się w nim kąpać i potrafiący pływać i bawić się małe dzieci. W wersji All Inclusive mogłoby być lepiej, ale jeśli ktoś chce odpocząć pozwiedzać i jednocześnie upajać się przepięknbą okolicą, to to jest idealne miejsce. Hotel znajduje się na uboczu miejscowości, do centrum miejscowosći 5 minut piechotą. Spod hotelu na bardzo łądną, piaszczystą plażę dowozi bus hotelowy. Personel i obsługa bardzo miła i sympatyczna. Służąca pomocą i radą. Serdecznie polecam pobyt w tym hotelu na przpięknej wyspie Zakhyntos.

Dziękujemy, qbi78
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Witam.spędziliśmy udany urlop ww.W hotelu.jak na 3.5 gwiazdki bardzo przyzwoity.czystość w pokojach oceniam bardzo dobrze codziennie sprzątaniu pokój.pościel wymieniana co drugi dzień.basen duży i czysty.położenie hotelu malownicze.daleko od drogi czyli cicho i spokojnie.obsługa hotelowa sympatyczna.śniadania monotonne obiady dobre kolacje też nikt głodny nie chodził każdy wybrał coś dla siebie desery smaczne .minus za owoce właściwie tylko arbuz i mega minus za napoje sztuczny twór!!!!do plaży spacerkiem 15 M inutek ale kursuje Busko z hotelu zawodzi i przywozi tak więc nie jest źle..plaża pięknie piaszczystą spokojną brak tłumów można naprawdę odpocząć dla mnie bomba..doskonała dla rodzin z małymi dziećmi woda czysta bardzo ciepła i długo płytka..miasteczko urocze klimatyczne knajpeczki sklepiki.przede wszystkim warto zwiedzić piękną wyspę Zakynthos jedną z ladniejszych wysp Grecji.wracając do opini hotelu zaznaczam ze jest to hotel 4 gwiazdki ale to grecka kategoria dla mnie hotel to takie mocne 3.5 jednak to nie pomniejsza tego ze naprawdę warto wypocząć w tym hotelu.wszystko zależy od tego kto czego się spodziewa dla nas było wszystko ok.spokój cisza życzliwość ..napoje podawane przy basenie w plastikowych kubeczkach ja uważam ze to dobrze tym bardziej ze w hotelu jest dużo rodzin z małymi dziećmi..piękne krajobrazy góry do około sady drzewek oliwnych.polecam!pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku wypoczywajacym w tym hotelu.Nie ma luksusowych pokoi jak w hiltonie ale jest przyzwoicie dla normalnych rodzin ...

Dziękujemy, Haspas
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Moje refleksje i przemyślenia na temat pobytu w Zante Village z pewnością nie będą odkryciem, gdyż podzielam większość opinii, które pojawiły się wcześniej.
1. Fajna lokalizacja (jeśli chodzi o odległość od lotniska), po prostu nie traci się dużo czasu na dojazd.
2. Przemarsz z hotelu do miasteczka jak dla mnie i mojej córki - tragedia. Z pewnością nie dla rodziców z kilkuletnimi dziećmi. Brak chodnika / ścieżki dla pieszych zmusza do poruszania się po ulicy, którą jeżdżą wszelkiego rodzaju pojazdy. Lokalni zmotoryzowani - poruszają się w miarę powoli, jednak turyści (często na quadach), nie mają poczucia wąskich uliczek i pieszych na drodze. Dlatego odległość do miasteczka - jako minus.
3. Obsługa hotelowa bardzo przyjazna i sympatyczna.
4. Pokój sprzątany codziennie, bardzo sprawnie i dyskretnie, bez zakłócania życia mieszkańcom. Ręczniki wymieniane codziennie.
5. Pomimo tego, że doba hotelowa kończy się o 11, pozwolono nam zachować opaski All inclusive i korzystać z posiłków oraz basenu do wieczora (mieliśmy lot w godzinach wieczornych).
6. Basen hotelowy - jeden z największych w okolicy, z dużą ilością łóżek dookoła. Super!
7. Najbliższe od hotelu plaże - raczej dramat.
8. Posiłki w hotelu - najgorsze co nas do tej pory spotkało. I już czuję na sobie wzrok hejterów, którzy będą głosić, że za taką cenę, to nie powinniśmy się spodziewać kokosów. Nie zgodzę się z tym. Jestem osobą, która od ponad 25 lat lata do różnych miejsc i przyznać muszę, że jeśli chodzi o wyżywienie - to Zante Village oferuje jedno z najgorszych. I wcale nie płaciliśmy za pobyt mało, gdyż grubo ponad 5 tysięcy za 8-dniowy pobyt za osobę dorosłą z dzieckiem. Rok temu za tę samą cenę mieliśmy full - wypas na Majorce. Także jeśli ktoś lubi posmakować sobie różnych dań i nastawia się na takowe w Zante, odradzam!
9. Jeśli chodzi o wycieczki po wyspie, warto korzystać z lokalnych biur podróży, których nie brakuje. W Supermarkecie (na końcu miasteczka) można też wynająć samochód z kierowcą. Całkiem dobra cena :).
10. Hotel polecać można osobom, które podczas wyjazdów zagranicznych mają problem z porozumiewaniem się w języku obcym. W tym hotelu (podczas naszego pobytu) ok. 80% turystów, to Polacy. Nawet obsługa zna basic Polish, więc bez obaw!
11. Animacje - porażka. Wieczór grecki - dwie dziewczyny obcierające zadki o turystów. Żenada! Karaoke z Sara May - kolejna farsa. Hotel musi popracować nad tym, by w jakiś sposób zabawić turystów, bo obecne formy są nie do zaakceptowania.

Dziękujemy, Bearcik
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Hotel, pokoje i otoczenie czyste i zadbane. Piękny i bardzo duży basen, leżaków nigdy nie brakowało. Miła i uprzejma obsługa. Jedzenie może mało urozmaicone, ale za to smaczne i dobrze doprawione. Piwo i wino dobre, natomiast reszta alkoholu taka, jak w każdym hotelu o tym standardzie, czyli lokalne "odpowiedniki", dla mnie paskudne, ale rzecz gustu. W ogóle dziwię się pełnym oburzenia opiniom, że nie serwują oryginalnych alkoholi i to najlepiej podawanych od razu w wiadrach, czy soków ze świeżych owoców. Widać, że piszą to osoby nie mające zielonego pojęcia o standardach all inclusive w tego typu hotelach turystycznych, więc jak ktoś oczekuje nie wiadomo jakich luksusów w hotelu 3-4 gwiazdkowym za ok. 3 tys. zł za 2 tygodnie, to lepiej zostać w domu (niewątpliwie luksusowym). Dla mnie ogromną zaletą była też muzyka puszczana przy basenowym barze, naprawdę na poziomie, bez żadnego discopolowego chłamu, co jest niestety największym dramatem w większości hoteli. Codziennie z hotelu kursuje darmowy busik dowożący w różnych godzinach gości na plażę i z plaży. Komplet 2 leżaków z parasolem kosztuje dla gości hotelu 4€.
Wyspa urokliwa, niesamowicie zielona, piękne plaże, klify i zatoczki. Jest niewielka, więc najlepiej wybrać się na zwiedzanie samochodem i skorzystać po drodze z wycieczek łódkami do zatoki wraków, czy błękitnych grot - taniej i przyjemniej niż wycieczki oferowane przez rezydentów. Po drodze do miasteczka, po lewej stronie jakieś 200 m od hotelu jest wypożyczalnia samochodów z obsługą i umowami w języku polskim. Kawałek dalej, również po lewej stronie mieści się też lokalne biuro podróży Golden Dolphin obsługiwane przez Polkę i oferujące znacznie tańsze wycieczki niż rezydenci. Polecam wyprawę na Kefalonię - sąsiednią wyspę z ciekawym podziemnym jeziorkiem i piękną ogromną jaskinią.
Ogólnie hotel serdecznie polecam normalnym ludziom, jadącym na wakacje odpocząć i zrelaksować się, a nie nażreć i nachlać za wszystkie czasy najtańszym możliwym kosztem.

1  Dziękujemy, Dorota M