Piękna piaszczysta plaża

Zrecenzowano: 2 września 2018
awarra1
Toruń, Polska

Zrecenzowano: 28 października 2018

Hotel zasługuje na max 2*. Pokoje bardzo słabe. Zwłaszcza łazienka. Wszechobecny plastik w barach hotelu ( plaża i lobby ) tylko i wyłącznie. Nie można napić się herbaty czy kawy w filiżance bo ich nie ma. Stołówka ( bo restauracją tego nazwać absolutnie nie można ) przygnębiająca. Jest ładniejsza część z widokiem na morze i baseny, ale niestety niedostępna, nie wiadomo czemu. Jedzenie bardzo słabe. Klubik dla dzieci czynny wyłącznie do godz. 18 czyli w godzinach, w których się plażuje, spędza czas na basenach i wycieczkach. Po 18 zamknięty na głucho. Rozczarowałam się bardzo, zwłaszcza, że zapłaciliśmy za pobyt bardzo wygórowaną cenę. Rezydenci tiu - bez komentarza.
Jeżeli oferta będzie adekwatna do poziomu 2* lub słabych 3* to można się skusić z uwagi na położenie i piękne widoki. Plaża jest co prawda wąska, ale blisko i przyjemnie się plażuje nawet przy basenie z pięknym widokiem na góry i morze.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Małgosia N
Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna plaża z piękna woda i widokami na port na wybrzeże na góry. Dostępne leżaki. Szkoda że hotel w którym byłem nie znajdował się tuż przy takiej fajnej plaży. Pobyt by był okazaly wtedy.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Łukasz J
Zrecenzowano: 2 września 2018

Kolejna wizyta i kolejny raz myśl - ta plaża jest boska. są części z leżakami, jest też spora część bez leżaków - co kto lubi:) wejście do morza bardzo łagodne, ale moim zdaniem to zaleta, nie zaś wada. i ta woda: ciepła, czysta i bez meduz i innych niespodzianek. czasem wąski pasek wodorostów się pojawiał przy brzegu, ale tak na szerokości do 2 metrów i to nie wszędzie. znowu chcę tam być....

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, awarra1
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

Wąska, piaszczysta plaża, wszystko co dziecko budowało było zaraz zmywane przez fale :) Za to piękne widoki na Kefalonie. Czysta woda, a wieczorami dużo komarów.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Magdalena R
Zrecenzowano: 20 października 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjemna plaża w bardzo pièknej zatoce(jak dla mnie najładniejszej na wyspie)Idealna dla rodzin z dziećmi ponieważ jest tutaj bardzo łagodne i długie zejście do morza ⛱

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, 1986Justyna