Zrecenzowano: 4 lipca 2017

Hotel bardzo przyjemny złożony z kilku mniejszych budynków oraz budynku głównego, w którym toczy się życie towarzyskie, ale po kolei.
Pokoje rozmieszczone w jednopiętrowych budynkach pośrodku bujnej roślinności, standard całkiem przyjemny, ale raczej nie 4-gwiazdkowy. Głównie łazienka nie wyrabia ale pokoje sprzątane są codziennie, raz w tygodniu zmieniona została nam pościel. Klimatyzacja natomiast daje radę. Podejście z apartamentów do budynku głównego po schodach lub stromych chodnikach.
Budynek główny w środku bardzo zadbany, ładny bar, sala restauracyjna i baseny - duży, głęboki z czyściutką wodą do 2,5 metrów głębokości i brodzik - niestety bardzo wolno woda się w nim nagrzewała więc pod koniec wyjazdu nie była nawet ciepła.
W dolnej części zabudowań hotelu jest jeszcze basen dla dorosłych a w nim sporo ludzi, całkiem przyjemne miejsce z dmuchanym flamingiem do zabawy.
Jeszcze niżej plaża hotelowa nad morzem ale raczej słabo oznakowane dojście i mocno kamienista.
Jedzenie bardzo dobre, w zasadzie bez zastrzeżeń wszystkie posiłki plus wieczory tematyczne (włoski, meksykański). Przydałoby się codziennie jakieś danie dla dzieci bo ogólnie duży wybór dań.
Animacji w hotelu brak chociaż raz był wieczór grecki z tańcem ludowym, poza tym bilard, szachy, biblioteczka.
Goście to głównie Polacy i Holendrzy (zakwaterowani w nowszej części hotelu, która sprawia wrażenie lepszej).
Obsługa miła, zwłaszcza Pan który podwozi busem do miasteczka jest bardzo pomocny, zawsze coś doradzi. Język angielski u większości obsługi na niezłym poziomie.
A miasteczko Molivos naprawdę bardzo fajne, piękny zamek, przyjemny klimat, miłe tawerny w porcie - byliśmy kilka razy. W miasteczku i okolicach brak imigrantów, którymi nas straszono i widać, że miasteczko jest przygotowane na turystów i wręcz czeka na nich.
Można ciuchcią przejechać się po okolicy, tanio wynająć autko lub skuter a w porcie lub pobliskiej Petrze wynająć łódkę i popłynąć na fajny rejs w całkiem niezłej cenie.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
7  Dziękujemy, K_Tanski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: man12324, Διευθυντής, Belvedere HotelOdpowiedź udzielona 6 lipca 2017

Thank you very much for your review, we hope to see you again.

Zrecenzowano: 20 października 2015

Nie oszukujmy się, to jest Grecja, kategoria lokalna 4, więc sorry ale szału nie będzie.... Ogólnie rzecz biorąc jest miło, całkiem przyjemnie, miła obsługa, piękne widoki, spokojny basen, leżaki.
Pokoje - z lodówką, tv, tarasem, klimą, i średniej klasy łazienką. Posprzątane, tyle, że oszczędza się na szamponie i mydle :) więc warto posiadać swoje.
Jedzenie - all taki całkiem grecki :) kanapki jakieś i biedne ciastka więc lunch raczej słaby, nie przytyjecie zbytnio, ale napić się można. Posiłki smaczne, niezbyt duży wybór, ale myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie - ja jestem wybredna, a coś udało się wybrać :)
Baseny - są dwa - na górze pełno dzieciaków, na dole cisza i spokój (wstęp od 16 roku życia).
Animacje - moim zdaniem brak. Podczas tygodniowego pobytu, dwa wieczory - jeden hiszpański, drugi grecki(na tym pierwszym coś tam potańczyli, a na drugim panowie pograli na gitarach).
Plaża - pozwolicie, że to pozostawię bez dłuższego komentarza. Fakt, wąska i to jawnie mówią. Ponadto masa wodorostów, uchodźców i raczej syfu. Ale można zobaczyć delfiny :)

Do centrum miasta jest niedaleko, spokojnie można przejść pieszo, ale również jeździ bus hotelowy. Miasteczko piękne, warto zwiedzić - polecam zasmakować frappe, sałatki greckiej i czegoś podobnego do naszego kebaba.

Jeżeli już będziecie wybierzcie się na przejażdżkę Village Train - taka ciuchcia na kółkach - fajna sprawa, i naprawdę ładne widoki. A za małe pieniądze można trochę pozwiedzać! :)

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano: 17 września 2015

Hotel Belvedere miło nas zaskoczył. Spodziewaliśmy się standardu gorszego niż na reklamowych zdjęciach hotelu, a okazało się, że jest jeszcze lepiej niż na owych zdjęciach.
Hotel znajduje się w pobliżu miasta Molivos, które zachwyca swoim położeniem (na zboczu wzgórza) i klimatem lokalnej Grecji. Niedaleko także gorące źródła, z których skorzystanie jest bardzo ciekawym doświadczeniem.
Hotel zadbany, pokoje "gorsze" (a więc niewyremontowane) wcale nie są złe - nie urągają europejskim standardom. Obsługa miła. Bezpiecznie.
Minusem, o którym jednak wiedzieliśmy jeszcze przed kupnem wycieczki, jest hotelowa plaża, z której właściwie nie skorzystaliśmy. No może jeszcze niewygodne materace (ale to niuans).
Idealnym rozwiązaniem dla chcących odpocząć, poczytać, zrelaksować się, poopalać, jest Relax Pool (tylko dla dorosłych) z barem tuż obok i widokiem na tureckie wybrzeże. Chilloutowa muzyka utrzymuje błogi nastrój przez cały dzień :-)
Posiłki smaczne, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Mieliśmy okazję skosztować nawet... schabowych, które smakowały - o dziwo - jak schabowe :-)
Naprawdę bardzo polecamy. Być może kiedyś jeszcze do Belvedera wrócimy. Warto!

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
5  Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2015

Hotel oferujący ok.70 pokoi w formie bungalowów rozrzuconych po wzgórzu.
Wszystko na terenie ładnie utrzymanego ogrodu.
Bardzo miła obsługa,dobre wyżywienie all.Dwa spore i głębokie baseny+brodzik dla dzieci.
Mini siłownia,bilard,dart,biblioteczka z książkami (także polskimi).
Plaża hotelowa słaba-wąska,z nieposprzątanymi wyschniętymi trawami morskimi.Parasole i leżaki dla gości gratis.
Ogólne wrażenia bardzo pozytywne.

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepsze moim zdaniem są pokoje zaczynające się numerami 3.Są zlokalizowane na górze,blisko baru/restauracji i recepcji.
  • Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
8  Dziękujemy, Aleksander K
Zrecenzowano: 6 października 2014

Witam

Hotel dla turystów mało wymagających, którzy nie zaznali większych luksusów.
Według mojej ceny zasługuje maksymalnie na 3 gwiazdki.
Nie oczekuję luksusów, ale jednoosobowa łazienka i natrysk z kabiną z ceraty klejącą się do ciała to lekkie nieporozumienie dla 4 gwiazdek ( chyba nie należy jej się żadna gwiazdka) . Sypialnia całkiem duża i wygodna.

Obsługa hotelu podczas posiłków pracowała jak za karę i wyglądało to mało przyjemnie.
Nieraz były zabierane talerze z rozpoczętym jedzeniem i niewypite do końca napoje.

W hotelu sporo emerytów z Holandii. Ale jeżeli ktoś oczekuje spokoju to akurat plus.
Jedzenie przeciętnie urozmaicone ale dało się wytrzymać.

Jeżeli chodzi o samą wyspę to jej krajobraz z gajami oliwnymi i urokliwych miasteczek przyćmił niedociągnięcia hotelu.

Samochód lub mocniejszy skuter niezbędny.
Warto udać się do wypożyczalni i dosłownie własnoręcznie wybrać samochód,
bo w przeciwnym razie wciskają stare rozklekotane lumpy.
I uwaga koniecznie poprosić o samochód z pełnym bakiem!
Panowie z wypożyczalni wciskają turystom samochody zatankowane nie do pełna i każą oddać też zatankowany nie do pełna i licząc że może będzie poziom o kreseczkę wyżej. Nieładny zwyczaj i zaznaczam że nie był to odosobniony przypadek. Martw się turysto w końcu jesteś na wczasach i poproś Greka na stacji o zatankowanie 7 a nie 9 kresek na wskaźniku paliwa.

Uważam, że jest to wyspa na 1 tydzień i na jednorazowy wyjazd.
Ogólne wrażenia z pobytu pozytywne i wyjazd udany.

Pozdrawiam

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą