Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel gorąco polecam na wypoczynek, przy którym oczekujemy spokoju, ciszy i nie chcemy pływać w morzu, ponieważ jedynym minusem jest w zasadzie brak plaży. Rekompensuje to basen z darmowymi leżakami, cudowny grecki wieczór organizowany przez obsługę hotelową. Posiłki zróżnicowane i zaspakajające potrzeby wszystkich wczasowiczów. Codziennie można było spróbować tradycyjnego dania greckiego np. pysznej musaki czy souvlaków. Atrakcje w okolicy to cudowne miasteczko Molivos około 3 km od hotelu, do którego można pojechać busem hotelowym. Można tam spokojnie przejść się piechotą w ramach spacerku. Obsługa hotelowa bardzo sympatyczna, panie z ręczników układają prześliczne zwierzątka - kraby, pieski, żółwie. Menager hotelu to przesympatyczny pan który stara się utrzymać porządek dzięki zasadom których konsekwentnie się trzyma. Niektórym się to nie podoba jednak uważam że to właśnie dzięki temu jest tam tak spokojnie i bezpiecznie. Wieczorami organizuje dyskoteki, namawia do tańca, ponieważ stara się wprowadzić przyjazną atmosferę. Czułam się przez te 8 dni bardzo dobrze i chętnie wrócę za rok w to samo miejsce.

Dziękujemy, MalPo2
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Ciche, spokojne miejsce blisko natury, idealne dla osób, które pragną odpocząć od miejskiego zgiełku. Pokoje zadbane, czyste. Piękny widok na morze. Jedzenie urozmaicone, warzywa z własnego ogródka. Zachwyciła mnie niezwykła gościnność, dbałość o szczegóły i rodzinna atmosfera. Z przyjemnością będę tu wracać. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, Patrycja T
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zarządzany przez bardzo konkretnego menadżera. Są określone zasady na terenie hotelu i przy basenie, trzeba się ich trzymać. Jemy tylko w restauracji i na tarasach. Jedzenia nie wynosi się do pokoju i na teren basenu. Jest kameralnie i spokojnie. Jedzenie pierwsza klasa. Plaży właściwie brak. Są bezpłatne leżaki przy morzu. Klimatyzacja działa i jest dość cicha.w pokojach są lodówki. cztery razy w ciągu dnia bezpłatny bus hotelowy do pobliskiego miasteczka. Kto szuka hałasu, animacji i dyskotek to nie tutaj. Tutaj jest klimat, super pogoda, pyszne jedzenie i święty spokój.

2  Dziękujemy, MalgosWoz
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Polecam wyjazd !!! Obsługa na najwyższym poziomie, dobre Jedzienie, wspaniałe widoki, czyste pokoje, transport do miasta co 4h zapewniony przez szefa obiektu, naprawdę wyjazd na 100% zagwarantowany w pozytywnych słowach

Wskazówka dotycząca pokoi: Bez znaczenia
Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Bartek O
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

Jak to mowila nasza przewodniczka w Lesbos: "to wyspa dla koneserów", nie jest tak wypromowana jak inne greckie wyspy, ale nie mniej urokliwa. Jeżeli chodzi o sam hotel: jest czysciutko, wszędzie można znaleźć obsługę, którą chętnie niesie pomoc w każdej kwestii. Duża zaletą hotelu jest wyśmienite i różnorodne jedzonko , każdego dnia coś innego. Czytaliśmy wiele opinii, że śniadania monotonne...ale nie oszukujemy się, kto w domu ma różnorodne śniadania? Jest wiele warzyw, jajek pod 5 postaciami, bułeczki, parówki i boczek pieczony (). Do morza jest bliziutko, fakt że dzieli je od hotelu ulica (2 auta na godzinę) ale to nie problem. Polecamy wynajęcie autka/skutera (pomoże rezydentka) i samemu zwiedzać wyspę- wycieczki u rezydentki ok (ale nic ponadto). Wiele razy w opiniach czytaliśmy niepochlebne opinie na temat menagera/kierownika...wprawdzie ma wygląd wikinga i swoje zasady (nic wymyślnego dla osoby kulturalnej i ułożonej), ale to bardzo uśmiechnięty i sympatyczny facet- zawsze podczas posiłków kierowalismy się tym co poleca- zawsze był to strzał w dziesiątkę . Zatem ocena jegomościa również bardzo wysoka . Niedaleko hotelu miasteczko Molyvos- polecamy pieszą wyprawę (40 min spacerem z robieniem fotek), ale zacznijcie ją ok 19 to zalapiecie się na zachód słońca, który świetnie wygląda z zamku , dodatkowo wąskie, urokliwe i strome uliczki...coś dla każdego pasjonata fotografii
Niewykluczone, że tam jeszcze wrócimy

Agnieszka i Wiktor 21-28/06 pozdro

1  Dziękujemy, Sz4lony