Zrecenzowano: 7 września 2019

Hotel godny polecenia szczególnie ze względu na czystość, dobrze utrzymane części wspólne i pokoje oraz przemiłą obsługę. Basen i ilość leżaków wystarczająca, i preferujący słońce i cień zawsze znajdą wolne miejsce (byliśmy w okresie 28 sierpnia-8 września). Jedyna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę to brak wyznaczonej strefy dla palących wokół basenu, mnie osobiście przeszkadzały osoby palace non stop obok mnie, a gdybym była z dzieckiem to byłabym jeszcze bardziej niezadowolona.
Pokoje sprzątane codziennie bardzo dokładnie, z paniami można dogadać się po angielsku co jest dużym plusem bo jeśli czegoś potrzebujesz papieru czy bardziej miękkiej poduszki nie musisz biegać do recepcji. My dawaliśmy małe napiwki Pani, która sprzątała ale myślę, że niezależnie od tego sprzątanie jest bez zarzutu i nikt tych napiwków nie wymusza, bardziej chcieliśmy podziękować bo Pani nawet poskładała ubrania czy postawiła w pokoju żywego kwiatka.
Jeśli chodzi o jedzenie w opcji all inclusive to można dyskutować czy jest takie super. Jeśli ktoś lubi mieso to prawdopodobnie zawsze coś smacznego na lunch i kolację znajdzie. Natomiast jeśli ktoś nie je mięsa lub je jak ja kurczaka i ryby to niby coś tam zawsze jest ale często średnie w smaku. Pozostaje zawsze salatka grecka albo jakąś inną, świeże warzywa i oliwki pycha, sery dobre. Śniadania trochę bez smaku, niby dużo ale nie każdy lubi kiełbasę i jajka. Oczywiście były płatki itp.ale przyczepiłabym sie, że to wszystko takie troche bez smaku. Jeśli ktoś na codzień sobie nie dogadza albo nigdy nie pojadł naprawdę dobrego jedzenia to będzie zadowolony. My lubimy smaczne jedzenie i jednak smaków prawdziwej Grecji jedząc tylko w hotelowej restauracji nie poczuje się. Jeśli chodzi o bar to w all inclusive Oz 11 do 22 do wyboru piwo, wino, raki i ouzo, kawa rozpuszczalna tylko niestety i trzy rodzaje drinków. Dla jednych za mało być może lub za krótko do tej 22 ale wg mnie ok, tym bardziej, że obsługa zawsze chętnie zrobiła ci mieszankę jaką chcesz czy ouzo z wodą czy z fanta a ja dostałam nawet piwo z sokiem lokalizacja super, plaza na przeciwko, po tej samej stronie ulicy w strone Platanias najtańszy supermarket jak ktoś potrzebuje i fajny rodzinny bar z pysznym gyrosem, souvlaki i grillowanym halloumi.
Internet w hotelu płatny 3 euro za dzień dla dwóch urządzeń/12€ za tydzień. W takim hotelu mógłby być za darmo ale to też nie jakiś majątek znowu, a zasięg i szybkość w czasie naszego pobytu bez zarzutu. Ogólnie serdecznie polecamy ale następnym razem wybierzemy opcje samych śniadań, żeby więcej pojeść w lokalnych knajpkach.

Dziękujemy, AgnieszkaG1108
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SofiaKPL, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Creta PalmOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Agnieszka,

We would like to thank you for choosing Creta Palm Resort to spend your holidays in Crete.
I was our pleasure to accommodate you and read your detailed feedback. Your feedback is
important to us and helps us improve in the future.

We look forward to see you in the future,

Have an amazing day!

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel naprawdę fajny. Bardzo zadbany i czysty. Bez tłumu i hałasu. Idealny na wypoczynek i ekstra jako baza wypadowa, choć Kreta, że względu na wielkość nie jest fajna do zwiedzania... Do Chanii bliziutko. Jedzenie bardzo smaczne i wybór wystarczający. Jedyne co mnie mocno zaskoczyło to przedziwna opcja all inclusive obowiązującą tylko w jednym barze i to nie w pełni. Ale dla nas nie było to problemem. Obsługa na wysokim poziomie. Ogromny plus za piwo podawane w kuflach prosto z zamrażarki Ogólnie bardzo polecam.

Dziękujemy, Justaa_1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SofiaKPL, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Creta PalmOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dear Justa,

Thank you for taking time to review Creta Palm Resort.
We are really happy you enjoyed your holiday!

Have a great day!

Zrecenzowano: 4 października 2018 z urządzeń przenośnych

Podróż odbylismy we wrześniu 2018 roku. W skrócie hotel bardzo w porządku dla ludzi szukających spokoju poza sezonem. Pokoje czyste, schludne i sprzątane codziennie. Co do jedzenia jestem dość wymagający, lecz Creta Palm spełniło moje oczekiwania, dania(prócz śniadań) codziennie byly inny i kazdy mogl znaleźć coś dla siebie. Niewątpliwie największym atutem hotelu jest obsługa, a przede wszystkim przesympatyczny barman Dmitris. Dusza czlowiek, zawsze pomocny i uśmiechnięty. Polecam raz jeszcze

1  Dziękujemy, JakubKarolczuk
Zrecenzowano: 1 października 2018

Tydzień w tym hotelu wspominam doskonale. Jedzenie wyśmienite w dość dużym wyborze, obsługa szybka i uśmiechnięta, czyste pokoje typu studio, perfekcyjna zieleń, czysta woda w obu basenach. Warto wybrać opcję all inclusive. Hotel w formie kompleksu budynków na dość dużym terenie ok 40m od morza, obok sklepy i wypożyczalnie samochodów, kilkanaście minut do Chanii. Sporo Polaków, Skandynawów, Niemców.

1  Dziękujemy, Tomek W
Zrecenzowano: 27 września 2018

Miałam okazję być naprawdę w cudownym miejscu. Odwiedziłam nie jeden hotel więc mogę z czystą przyjemnością powiedzieć, że hotel jest:
1. Usytuowany w idealnym miejscu na wypady do Chanii i nie tylko. Dojazd lokalnym
autobusem w jedną stronę kosztuje 1,80 euro i trwa około 10 minut. Autobusy
jeżdżą co 20 minut i trzeba na nie machać :)
2. Położony w cudownym ogrodzie z mnóstwem bungalowów oraz dość fajnym
basenem i dla dorosłych i dla dzieci, które każdego dnia są sprzątane.
3. Blisko plaży, więc nawet bliskość drogi nie przeszkadza, plaża jest i piaszczysta z
cudowną przeźroczystą i ciepłą wodą oraz falami pieszczącymi ciało.
4. W ogrodzie jest bar a powyżej baru stołówka, z której widok rozpościera się na całą
infrastrukturę hotelu, widok cudowny z rana i wieczorem gdy basen zmienia kolor
wody lub gdy są organizowane przez hotel ciekawe atrakcje.
5. Jedzenie jest przepyszne niezależnie od pory posiłków i jeżeli ktoś pisze, że np.
śniadania są nudne bo ciągle jest to samo a jest około 15 pozycji do wyboru o ile
nie więcej a do tego ciągle przepyszne desery to znaczy, że się czepia. Nikt
normalny w domu nie robi takich śniadań. Ja przez tydzień niczym się nie znudziłam
a czytając komentarze przed wyjazdem byłam przerażona, na szczęście
rzeczywistość jest zupełnie inna!!! Jedzenie jest rewelacja.Poza tym widziałam
kucharza, który sam wieczorami podawał swoje przysmaki z uśmiechem na ustach,
6. Pokoje duże i ładne wraz dużym balkonem - mieliśmy pokój z widokiem na ogród i
basen oraz stołówkę, czyli idealna miejscówka, sprzątane codziennie i to dokładnie.
7. Hotel położony jest blisko drogi, jednakże z tego powodu nie odczuwa się żadnego
dyskomfortu, wręcz przeciwnie jest cicho i przytulnie
8. We wtorki organizowane są występy karaoke z przystojnym DJ, na których chyba
tylko Polacy potrafią się bawić - niestety,
9. W środę muzyka na żywo z cudownym głosem pięknej piosenkarki Pashaliny - jest
niesamowita !!!!! Musi wygrać The Voice of Greece - koniecznie !!!! Taka mała ale
zarąbista dyskoteka.
10. w poniedziałki jeśli się nie mylę występuje jakiś magic dla dzieci.
11. w pozostałe dni także zawsze coś się dzieje, więc jakby nie było hotel oferuje
naprawdę ciekawe zajęcia i występy, nie mówiąc o umilaniu czasu przez obsługę w
barze hotelowym przezi Dimitriego, który swoim uśmiechem i poczuciem humoru
rozbawi do łez, oraz resztą załogi baru czyli Grigori i Dimitri, którzy uwijają się jak
mrówki z potem na czole aby obsłużyć wszystkich gości i dopomóc w każdej chwili
12. Obsługa hotelu i w recepcji i w barze czy na stołówce - chylę czoło i wielki
szacunek dla wszystkich tam pracujących ludzi, którzy naprawdę zasuwają jak
mrówki, proszę więc szanujcie ich i ich pracę bo są naprawdę i pracowici i oddani
sprawie, co widać na każdym kroku wraz z uśmiechami nawet gdy sytuacja temu
nie służy, dla mnie obsługa była na najwyższym poziomie.
13. Wycieczki fakultatywne zakupione u rezydenta Itaki - uważam, że warto. Każda z
organizowanych wycieczek była inna i ciekawa, polecam ellafonisi dla osób
lubiących kąpiele słoneczne i wodne, gramvousa i balos także - wejście na szczyt
to tak jak pielgrzymka po odkupienie ale było warto, Rhetymno tak samo piękne i
urokliwe oraz Chania nocą coś przepięknego. Wszyscy rezydenci potrafili umilić
czas opowieściami o Krecie i jej historii, zobaczyliśmy masę rzeczy, które na
zawsze pozostaną w pamięci. Do tego dochodzą kierowcy, którzy wg mnie są
mistrzami świata w prowadzeniu tak wielkich autokarów - szczególnie Pan Lefteris!
14. A po ostatnie hotel tak naprawdę ma solidne 4 gwiazdki a wg mnie i więcej. Dla
nas fajne miejsce wypadowe do miasta, połazić wzdłuż po lokalnej wiosce w jedną
czy drugą stronę - a jest gdzie łazikować :), ponadto super plaża, super jedzenie,
super ludzie i super miejsce. Poznaliśmy kilka fajnych par i ludzi, z którymi
wieczorami także wychodziliśmy do pobliskich tawern na drinka aby posłuchać
mużyki na żywo gdy ta nie leciała w hotelu. Wszystko w zasięgu ręki do kilometra w
jedną czy w drugą stronę.

Uważam więc, że hotel jest idealny i naprawdę szczerze go polecam wszystkim, którzy chcą spędzić fajne wakacje w super atmosferze - bo taka tam jest, w super klimacie - a jest gorący i w super miejscu skąd wszędzie jest blisko.Mam nadzieję, że moja recenzja będzie przydatna i pomocna.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój nr 223 - idealny na 1 piętrze z idealną miejscówką :)
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
4  Dziękujemy, MaziaPoland_Gdynia