“Lunch”
Casa do Farol — recenzja

Casa do Farol
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy sie tutaj na drobny lunch. Obsługa miła i pomocna. Menu n8ezbyt rozbudowane. Ceny niezbyt wygórowane. Polecam

Dziękujemy, 170agnieszkan

Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam to miejsce. Klimatyczne, świeże, smaczne, stosunkowo tanie. Obsługa mila, ryba w bananie- rewelacja. Inne ryby również znakomite! Świeży sok pomarańczowy - pierwsza klasa. Dwa kroki do portu rybackiego, który jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc na Maderze.
Polecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, ewa89ska
Zrecenzowano 3 maja 2018

Wszystko było tam doskonałe podczas naszego lunchu. Jedzenie genialne, porcje jeszcze bardziej genialne, przemiła obsługa i ceny rozsądne. Poza tym doskonała lokalizacja. Godne polecenia!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, agnieszkaeste
Zrecenzowano 7 marca 2018

Restauracja lokalna na samym środku przepięknej uliczki Camara de Lobos z widokiem na ocean i miasto, obsługa bardzo miła, jedzenie przepyszne, ceny normalne jak to w knajpce ale warto ! Ryby świeże, można samemu wybrać jaką się chce i jest przygotowywana świeżutka na miejscu. Polecamy w 100% !

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, KlementynaBM
Zrecenzowano 18 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy dzięki tej aplikacji. Wyszło niedrogo. Ryba dobra, sos trochę za kwaśny. Porcja duża. Uwaga na spageti dla dziecka - bardzo duża porcja, można powiedzieć, że na 2 osoby.
Miejsce sympatyczne, szkoda, że od wschodniej strony wiec po południu w cieniu. Polecamy

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, GrandTour727137

Casa do Farol — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Camara De Lobos, Madera

Byłeś(-aś) w Casa do Farol? Podziel się wrażeniami!