“Kasztany na 100 sposobów”
Vale das Freiras — recenzja

Vale das Freiras
Zrecenzowano 4 września 2019

Pyszna zupa kasztanowa, ciasteczka i bułeczki kasztanowe również znakomite. Wiele innych produktów z kasztanów do nabycia na miejscu. Miły odpoczynek, ładne widoki z tarasu, choć Panie rzeczywiście, jak dla mnie, mogłyby być mniej natarczywe.

Dziękujemy, andzia7669

Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Panie są bardzo namolne. Najgorsza kawa na Maderze, wmawiali mi, że podają espresso w dużych filiżankach. Potem dostałem tę samą rzadką lurę w filiżance do espresso. Nie chciałem dawać napiwku, ale ta kobieta po prostu nie wydała reszty.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, MMagik
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Kasztanowy chlebek, zupa, nalewka, kozina w kasztanach, kasztany prażone :)) Obsługa miła, widoki piękne, kelner mówił także po polsku. Tuż obok malutka chatka - skansen z wystrojem ludowym i maszyną do obróbki kasztanów.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, reniunia
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018

Odwiedzając Dolinę Zakonnic warto zajrzeć do 'Vale das Freiras' i spróbować pysznych dań - np. oryginalnej zupy z kasztanów. Do tego miła obsługa a także sklepik z lokalnymi alkoholami.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, robinfen
Zrecenzowano 9 lipca 2018

Rewelacja,kasztany jadalne super.Warto spróbować.Gorąco polecam.Miła i sympatyczna obsługa.Warto skosztować

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, jarov70

Vale das Freiras — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Curral das Freiras, Camara De Lobos
Camara De Lobos, Madera

Serra de Agua, Ribeira Brava
Camara De Lobos, Madera

Byłeś(-aś) w Vale das Freiras? Podziel się wrażeniami!